Vsa sporočila hkrati (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> O portalu >> FAQ - Pogosto zastavljena vprašanja



Sporočilo


Marogica -> Vsa sporočila hkrati (16.2.2006 11:13:55)

Ker imam nov računalnik, sem si morala urediti del nastavitev v prfilu na novo, kar ni bil problem. Problem nastopa sedaj, ko bi rada brala odgovore, pa se mi vedno pojavijo v obliki "drevesa". V profilu imam označeno "prikaži vsa sporočila" (ali podobno), vendar se mi vedno pokažejo sporočila  tako, kot sem zgoraj opisala. Našla sem tudi to, da lahko drevo zaprem, vendar se mi pri ponovnem pregledovanju zopet pokaže to preklemansko drevo.
Bi mi lahko kdo pomagal v zvezi s tem? Mogoče se je o tem že pisalo, vendar me ca 3 tedne ni bilo na RR, tako, da pač nisem ne takočem




Anonimen -> RE: Kaj je zdaj to? (16.2.2006 11:17:02)

če hodš na teme iz zadnjih 20 sporočil ti zmeri odpre drevo! če pa hodiš iz forumov pol pa ne bi smelo, edin če maš v nastavitvah tko nastavlen. si zihr da si prtisnla shrani na konc k si nastavla nastavitve?




Anonimen -> RE: Kaj je zdaj to? (16.2.2006 11:19:41)

Marogica, pri večini je tako kot zdaj pri tebi. Če greš na zadnjih 50 debat, ti ne bo odpiralo drevesa, če pa na zadnjih 50 odgovorov, pa. Nam obljubljajo že od začetka, da bodo napako odpravili, ampak nič od tega zaenkrat.




Marogica -> RE: Kaj je zdaj to? (16.2.2006 11:20:31)

Sem shranila, pa ne enkrat, sem 3x naredila-za vsak slučaj. Zanima pa me, če je to novost, prej tega nisem imela. Drugače pa hvala za info.




vesnaRR -> RE: Kaj je zdaj to? (16.2.2006 12:11:45)

To so pa verjetno piškotki ki se jim je zaradi drugega računalnika malo utrgalo. Klikni na Briši RR piškotke, zapri brskalnik, ponovno odpri RR in se prijavi ter poskusi ponovno shraniti nastavitev. Če ne bo šlo tako bo treba vse piškotke zbrisat.

Lp, Vesna




Stran: [1]