[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.2.2006 15:47:26)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




majibee -> RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo in z žabicami)? (24.2.2006 16:23:39)

ja jez sem mela tiste z žirafami so ble zakon, zdej mam pa take z račkami so pa mal slabše. samo še vseeno ne prepuščajo. so pa trše in robovi se bolj vihajo. ja upam, da se bodo teli DMovci čimprej zmenil kako in kaj.lp




natalia -> RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo in z žabicami)? (24.2.2006 20:34:45)

moje so tudi z račkami, pa so kar o.k., nisem pa vedela, da še obstajajo žirafe in žabice...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.2.2006 20:48:06)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




krompircek -> RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo in z žabicami)? (25.2.2006 14:50:39)

Tudi jaz sem prejšnji teden prvič kupila babylove pleničke ,na mojih so žirafe in so full fajn še niso nikoli prepuščale ,upam da naslednji paket ko jih bom kupila ne bodo žabe če so tok slabše,res škoda ker tele so zakon. 




Anonimen -> RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo in z žabicami)? (25.2.2006 17:07:28)

Jaz še vedno ne vem, katere so "stare" in katere "nove", kot jih ve imenujete. Imeli smo new baby in mini, na obojih so bile drobne račke in obojne so bile zelo fajn. Pred kratkim pa sem kupila midi, na katerih je velika račka, te pa so dobre samo za podnevi.

Na paketu piše, da ima vsaka velikost svoj motiv, mogoče bi morale tudi velikosti primerjati, ne samo sličice.




tinkamiška -> RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo in z žabicami)? (25.2.2006 17:22:21)

tudi mi smo danes kupili midi plenice(3) in je gor velika račka, na eni številki(4) pa so žirafice, tako, da je mogoče res fora v številkah[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

lp,
tinka




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.2.2006 19:50:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ninocka -> RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo in z žabicami)? (26.2.2006 23:23:07)

Jst sem pa misnla, da so zabice nov motiv pri DM plenickah [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Prej so ble skoz racke (od new born do st.3), pol sem pa zadnjic 2 paketa kupila, so ble pa zabice gor. A zirafe so tud? Pa racke tud se obstajajo?
Men ni blo nobene razlike med zabicami in rackami, obojne so ble OK.




Anonimen -> RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo in z žabicami)? (27.2.2006 10:03:40)

Ninočka, očitno še vse to obstaja. Mi smo kupci pleničk komaj 3 mesece, zato ne vem točno, kako je bilo prej. Na 1 in 2 so bile take male račke in napisi Babylove (te pleničke so bile zelo dobre), na 3 pa je zdaj samo po 1 velika račka gor v različnih "akcijah".

Dajte, preverite, če je na paketu zadaj narisan isti motiv (ista žival) kot potem na pleničkah. Pri rački je.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.2.2006 14:08:06)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




spacey -> RE: Razlika med babylove pleničkami (z žirafo in z žabicami)? (27.2.2006 19:51:08)

Nisem sigurna, a mislim, da so plenice z žirafami še tiste "ta stare" in tele z žabami "ta nove". Jih imam tudi jaz še nekaj doma, a jih bo kmalu konec. :)




Stran: [1]