|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   možgani otroka
9.3.2006 22:08:36   
duhec
Pozdravljeni
nikjer v forumu nisem zasledil da bi kdo pisal o problemih možganov pri otroku.
moja žena je v 24 tednu nosečnosti in ji je ginekologinja pri zadnjem pregledu rekla da ima najin otrok premajhne male možgane napotila jo je na nadalnje preiskave zanima me pa če ima ali je imel takšen problem še kdo in kaj se je zgodilo (posledice) pa še to ostale organe ima normalno razvite in je tudi velikost otroka v mejah normale pri nuhalni svetlini ni bilo nikakršnih znakov da bi bilo kaj narobe ginekologinja je rekla da so rezultati odlični sedaj pa tole
zahvaljujem se za odgovore
duhec user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: možgani otroka
10.3.2006 7:48:20   
muha1
Jaz bo na tvojem mestu zahtevala odvzem vzorca plodovnice!!!

(odgovor članu duhec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: možgani otroka
10.3.2006 7:56:56   
Marogica
Mogoče ti bo pomagal spodnji link, kjer je v nekaj stavkih napisana funkcija malih možganov. Najbolje pa je, da se o tem pogovoriš s kakšnim zdravnikom, ti so takšne primere sigurno že imeli, in ti lahko več povedo, kaj to pomeni in kakšne so konkretne posledice ali ne.

http://freeweb.siol.net/memo/mozgani.htm

Želim vam dosti sreče in upam, da se bo dobro izteklo

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu duhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: možgani otroka
10.3.2006 7:56:56   
Seven*
ztomaz? In kaj bi s tem resili? Cisto nic..

Itak ni nujno, da je sploh kaj narobe. Vcasih doloceni deli rastejo nekoliko nesorazmerno. Kaj vse sem ze slisala na pregledih, pa so potem otroci bili cisto normalni.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: možgani otroka
10.3.2006 11:13:47   
muha1
Saj ne, da bi bilo kaj narobe! Vem, da je za nosečnico to zelo obremenjujoče, kar ni v redu. Jaz bi naredila vse, da ne bi bila v dvomih in imela brezskrbno nosečnost še naprej. Mislim tudi, da bi gin. morali vedeti, kako in kaj govoriti ob ultrazvoku. Normalno, da ko slišiš, da nekaj ni v mejah normale si paničen. Vsaj jaz bi bila!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: možgani otroka
10.3.2006 14:25:49   
jfk & noni
Hojla,
glede na to, da se zdravniki zmotijo celo pri določanju spola, naj vaju nikar ne prestraši izjava, ki zadeva male možgane, saj je ultrazvok lahko zelo nenatančen.
Razumeva vajino skrb in drživa pesti za zelo zdravega user posted image .

Dobra ideja je lahko tudi drugo mnenje (samoplačniški UZ je 7.000 SIT)

LPuser posted image

(odgovor članu duhec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: možgani otroka
10.3.2006 18:45:50   
Barbs
Se popolnoma strinjam z zgornjim nasvetom - drugo mnenje izkušenega ginekologa - morfologa.

V 24. tednu praviš, da je ginekologinja ugotovila? Kaj pa prejšnji  pregled? Nista imela morfologije pred tem? Nekateri ginekologi so res neverjetni. Kako sploh lahko govori o čem takem, preden ni 100% prepričana?! To so resne zadeve !

Ne paničarit, duhec, prispevajta tistih 12.000 tolarjev za temeljit pregled v Dravljah - priporočam dr. Pušenjaka. V enem tednu bosta povsem natančno vedela, pri čem sta in če so sploh potrebne dodatne preiskave. Jaz ne bi nič razlagala, naročita se na samoplačniško morfologijo; če bo kaj opazil ( nedvomno pa vidi VSE, kar je treba) bo zagotovo povedal.

Vso srečo!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Barbs -- 10.3.2006 18:46:53 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu jfk & noni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: možgani otroka
10.3.2006 18:58:59   
Alisa
Jaz vama želim veliko sreče da bi se vse super izteklo.
Jaz bi šla še enkrat na pregled k katerem drugem zdravniku mogoče k gospodu Pušenjak je zlo uredu.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: možgani otroka
10.3.2006 20:36:05   
kati*
vsekakor pejte po drugo mnenje ... upoštevajte da je pri UZ precej slaba ločljivost (toliko je bilo že kiksov pri bolj "konkretnih" in določljivih zadevah kot so spol, teža idr.)

_____________________________

lp, K

(odgovor članu duhec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: možgani otroka
10.3.2006 20:38:38   
Seven*
Tako kot so zgoraj punce napisale. Priporocam Pusenjaka.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: možgani otroka
13.3.2006 14:21:57   
sončnica
Jaz pa se ne strinjam, da je brez veze zagnati pomp če ni 100% prepričana. Če se ji zdi vsaj malo možnosti da kaj ni vredu, je prav da pove, ker se imaš potem vsaj možnost odločiti za nadaljno pot in dodatna mnenja. Zato pa so ti pregledi in UZ, da se predčasno lahko odločiš kako in kaj in otroka sprejmeš ali ne, kakršen pač je, ne da te kap zadane ob porodu.

Vsekakor pojdita po drugo mnenje. Sicer pa je tudi tako. Otroci so do 20 tedna enako veliki, z izjemo tistih s katerimi nekaj ni vredu. Po 20. tednu pa se začnejo odražati genetsko podedovane značilnosti (majhna, velika rast, barva oči,..... vse kar otrok deduje po starših). Mogoče je imel tusi kateri od vaju takšno značilnost, pa tega sploh ne vesta, ker takrat še ni bilo tako natančnih UZ.

Tudi jaz priporočam dr. Pušenjaka. Mogoče vama osebna G lahko da napotnico, kot sem jo dobila jaz.

Vso srečo!

mavrica

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




ime
elyy

katero ime vam je bolj všeč?

Tian (91%)

Taid (5%)

Amaid (3%)


Število vseh glasov: 382

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!