RE: Hrenovke (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


kati* -> RE: Hrenovke (13.3.2006 10:38:02)

hrenovke in paštete vsebujejo veliko konzervansov, maščobe in soli, kar je dobro vedeti in tud upoštevati ... zato nekak je priporočilo, da se pred 1. letom ne daje

sicer pa menim, da večje škode ni, če otrok proba, a naj ne je tega redno!!




CatJa -> RE: Hrenovke (13.3.2006 10:44:25)

Prvič jo je jedel v varstvu, jaz sem mu jo ponudila, mislim, da dvakrat, po 18 mesecu starosti. Se pa strinjam, da se je takšni hrani bolje izogibat.




kimi -> RE: Hrenovke (13.3.2006 11:28:24)

Ja konc koncev poglejmo tako...mame se trudimo da jejo zdravo itd...na koncu pa začnejo nekateri piti in kaditi, če pa že nič od mtega pa hodijo na kave v lokale kjer se kadi in je isto škodljivio.  Hrenovke jim ne bodo škodavale toliko kot si bodo kasneje sami....jaz sem za nešega kupila navadne in sem jih sama olupila. Res pa da jih je od 1 leta, ker prej ni maral jesti mesa[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




smrka -> RE: Hrenovke (13.3.2006 15:45:09)

HRENOVKA!!!! TO JE NAJSLABSE KAR LAHKO DAS JEST DOJENCKU!!! NA TO KAR POZAB.




taška30 -> RE: Hrenovke (13.3.2006 16:05:29)

IZVIRNO SPOROČILO:
Not je res sama svinjarija, vendar pa bodo otroci slej ko prej pojedli še veliko svinjarije [sm=bad.gif]  a ne?


Moram tole napisat, pa ne mi zamerit. Na nobeno posebej ne leti, pa itak vsak naredi kakor hoče.


Ampak: to, da bodo itak še veliko svinjarije pojedli, se meni res ne zdi argument. Prav nasprotno. To je protiargument. Ravno zaradi tega, ker bodo pojedli še veliko svinjarije, ko bodo večji (doma, v varstvu, šoli), ni nobenega razloga zakaj bi jo morali začeti jesti že v najrosnejših mesecih svojega življenja. Vsaj zdaj ko imamo čas, ker smo doma, jim pripravljajmo zdravo hrano, še prekmalu bodo prisiljeni jesti 'svinjarije'.

Pa nočem moralizirat, tud jaz kdaj dam kakšno stvar, ki ima kak E noter, ampak hrenovke so pa res poden, no, punce.




Avri -> RE: Hrenovke (14.3.2006 21:39:43)

Se strinjam Taška30. Jaz delujem po tem principu: še preveč bo t.i. svinjarije pojedel, ko bo rasel, to je dejstvo ampak zakaj začeti zgodaj, če ni potrebe po tem. Če se kdaj zgodi, da kaj takega poje, ok, zaradi tega glih ne bo bolan, ampak drugače se pa mi zdi, da je pametno malo popazit, vsaj v teh rosnih mesecih.




Suzi* -> RE: Hrenovke (15.3.2006 21:33:50)

Pri enem letu, pa samo dvakrat jih je jedel do sedaj. Jaz tudi raje dam kaj drugega, če imam na izbiro.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]