Porodnišnica Slovenj Gradec (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


Anonimen -> Porodnišnica Slovenj Gradec (14.3.2006 10:34:26)

Pozdravljene!
Rodila bom prvič in sem doma iz okolice Slovenj Gradca. Zanima me, kakšno mnenje imate kaj o slovenjegraški porodnišnici? Kakšne so babice in zdravniki?
Razmišljam, da bi šla rodit v Ljubljano, je pa kar malo daleč. Sicer imama tam svoje ga ginekologa.




tadejaa -> RE: Porodnišnica Slovenj Gradec (14.3.2006 10:55:51)

Dvakrat sem rodila v SG in bila zelo zadovoljna
z babicami in zdravniki.
Lansko leto, ko sem rodila je bilo na oddelku malo
porodnic in je bila vsaka v svoji sobi kar je meni
zelo ustrezalo. Pa tudi sestre so zelo prijazne.

Morda bo imela katera druge izkušnje, ampak
jaz sem bila resnično zelo zadovoljna.




tinica -> RE: Porodnišnica Slovenj Gradec (14.3.2006 12:26:18)

Jaz sem tudi zadovoljna z Slovenj Graško bolnišnico sestre so vredo ene bolj kot druge, kakšna izjema mora tudi bit. Imela sem epiduralno in je bilo vse ok-ej. V sobi sma bile po dve, fajni bi bilo če bi bila sama. REs pa je, da sem bila edina, ki sem rojevala, tako, da so se vse sestre posvetile samo meni in še moj dragi je bil zraven tako, da ni bilo hudo in sem bila zadovoljna z vsem v porodni sobi.

Lp, Tina





mala Tinka -> RE: Porodnišnica Slovenj Gradec (20.3.2006 15:22:44)

2,5 meseca nazaj sem rodila v SG. Od sprejema v porodno pa do poroda sem zamenjala 3 izmene babic in vse so bile super.
Na oddelku pa prav tako. Ko je po 3 dneh naša pikica še kar hujšala in je pediater zahteval kontrolo dojenja, so me spodbujale. Zvečer je katera sestra prišla malo na čvek - glih ni blo kake gužve na oddelku. Je bila pa v sosednji sobi ena mamica, ki je vsakih 10 minut stiskala na zvonec in sem dobila občutek, da je sestram že malo presedala.
Edino, kar se negativnega sliši o SG bolnici, je dr.Jolić, ki vsake toliko dežura. Jaz ga nisem srečala, je pa moja prijateljica imela zelo neprijetno izkušnjo z njim.[sm=smiley24.gif]




Stran: [1]