RE: Papcanje sperme (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


SSSS -> RE: Papcanje sperme (9.2.2008 21:52:08)

MEN TO SPLOH NI TAKO BED. KER TO DELAM SAMO Z ENO OSEBO, KI JO IMAM FULL RADA IN MI JE ŽAL DA BI GA POTEGNIL VEN TAKRAT, KO MU JE NAJLEPŠE

MIŠEK LJUBIM TE




Anonimen -> RE: Papcanje sperme (12.2.2008 23:17:52)

tud meni ne tekne.Ne vem zakaj,mojega ljubim ampak to pa ne gre.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




joža1 -> RE: Papcanje sperme (29.9.2013 22:08:38)

moja ga zelo rada fafa in poje spermo tak kot tud js rad ližem in poližem njen izliv ker zna špricati med orgazmom, jo pa zelo rajca ko ji spustim v p.....o in počakam da prične tečti ven nakar js poližem vso spermo ki priteče ven ter ji jo servuram na mojem jeziku da jo poliže in poje




emalina -> RE: Papcanje sperme (30.9.2013 12:53:21)


IZVIRNO SPOROČILO: joža1

moja ga zelo rada fafa in poje spermo tak kot tud js rad ližem in poližem njen izliv ker zna špricati med orgazmom, jo pa zelo rajca ko ji spustim v p.....o in počakam da prične tečti ven nakar js poližem vso spermo ki priteče ven ter ji jo servuram na mojem jeziku da jo poliže in poje


Joža1, daj ti to malo bolj v detajle napiši.




Colt -> RE: Papcanje sperme (30.9.2013 22:12:21)

Nivo in pol.




petea -> RE: Papcanje sperme (30.9.2013 23:34:24)

Colt,
kako pa je kaj frendica iz sedme strani?

[sm=smiley36.gif]




uškinamama -> RE: Papcanje sperme (2.10.2013 10:22:41)

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Colt,
kako pa je kaj frendica iz sedme strani?

[sm=smiley36.gif]


Pa to je naš Colt, sa je veš.
Pozabi, da je delil hranljive obroke po državici. Da ni napisal uvodnika za novo REVIJO. Da je javni uslužbenec.

Fanj fant, samo spomin ga heca.




joža1 -> RE: Papcanje sperme (7.10.2013 22:26:03)


IZVIRNO SPOROČILO: emalina


IZVIRNO SPOROČILO: joža1

moja ga zelo rada fafa in poje spermo tak kot tud js rad ližem in poližem njen izliv ker zna špricati med orgazmom, jo pa zelo rajca ko ji spustim v p.....o in počakam da prične tečti ven nakar js poližem vso spermo ki priteče ven ter ji jo servuram na mojem jeziku da jo poliže in poje


Joža1, daj ti to malo bolj v detajle napiši.



in keri detajli te zanimajo?




mbnotabu -> RE: Papcanje sperme (11.10.2013 17:39:42)

ne vem zakaj se upirate papcanju...sprostite se,uživajte.....




Lukka -> RE: Papcanje sperme (12.10.2013 13:50:50)

Pa saj to ni nekaj, kjer bi noro uzival. Mogoce je nekaterim res taka slast. Meni ni prav nic posebnega, in vsakodnevne zelje po tem, nimam.




LuLu -> RE: Papcanje sperme (12.10.2013 14:12:46)

IZVIRNO SPOROČILO: mbnotabu

ne vem zakaj se upirate papcanju...sprostite se,uživajte.....

ma daj... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] sprostim in uživam se lahko le ob papcanju takih stvari, kot je spodaj, se oblizujem, poližem vse, tudi prste in pazim, da niti kapljice ne zgrešim... to je papcanje z užitkom [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley4.gif[/image]


[image]http://www.festivalchocolate.co.uk/files/2013/02/Warm-chocolate-cake.jpg[/image]




Lukka -> RE: Papcanje sperme (12.10.2013 14:17:48)

No, ce bi pri nas v spalnici proizvajali kaj takega, bi pa z uzitkom lizal pa goltal.




Anonimen -> RE: Papcanje sperme (12.10.2013 19:32:15)

Jaz pri seksu nimam predsodkov, opažam pa da je odvisno od partnerja.
Imela sem dva fanta, pri katerih nisem imela nobenih predsodkov, pravzaprav sem raje fafala kot seksala, in tole o čemer gre tema mi je bila samo še češnjica na vrhu sladoleda. Tudi deep throat obvladam.
Pri zdajšnjem partnerju, s katerim sem že veliko let, pa ne morem. Nisem mogla nikoli. Ne vem zakaj, ampak se mi ob misli na to obrne in tudi fafam ne, medtem ko je on na oralo pri meni nor.
Ne vem v katerem grmu tiči zajec, ker se sicer na vseh področjih razumeva, tukaj pa imam totalno blokado.
Je pa edini, od vseh s katerimi sem bila (moj sedanji partner), ki me je sposoben sam samostojno pripeljat do vrhunca.
Zapleteno.
Ampak ja, očitno je pri meni odvisno od partnerja - od tega je ne bi pogoltnila in priznam da mi je bljek že ko si jo obrišem...
Od marsikoga s katerim sem bila - pa še danes pogrešam tiste čase in sem jih sprejemala v celoti.
Osebno mislim da to je stvar sprejemanja, kdor trdi drugače laže.




mateyka -> RE: Papcanje sperme (12.10.2013 21:03:26)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Osebno mislim da to je stvar sprejemanja, kdor trdi drugače laže.


torej, prvi del je mnenje, drugi pa dogma, ki temelji na osebnem mnenju? briljanten sistem sklepanja, ni kej [sm=jezicek.gif]




Bojanca11 -> RE: Papcanje sperme (22.10.2013 21:55:01)

Meni res ni všeč ta zadeva, imam kar nekakšno blokado pred tem. Razmeva se super in vse ampak, če res ni nujno ga dam raje ven




Anonimen -> RE: Papcanje sperme (23.10.2013 15:36:22)

Moja naredi vse, na koncu ga z jezikom celo obriše. Je prava umetnica, saj pravi, da kulinariko vedno sestavlja umetnost, hedonizem in način sprejemanja [sm=jezicek.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]