Dr.Čavič (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


ZOOJA -> Dr.Čavič (27.3.2006 20:31:26)

Pozdravljene,

stara sem 35 let, lansko leto po dolgem času sem končno zanosila, a žal
se je moja kratka sreča končala s splavom. Kmalu zatem sem dobila slab izvid
brisa(PAPIII) in napotena sem bila v Leonišče. Prišla sem k dr.Čaviču.
Zanima me ali ima kakšna izmed vas kakšne izkušnje z njim? Oziroma ali mi
lahko predlagate kakšnega zdravnika, ki deluje na področu brisov v Leonišču.
Hvala vam za vašo pomoč.Mogoče ta rubrika ni ravno za take teme, ampak največ žena jo prebira in vsaka izkušnja pride prav.
Zato vam hvala za vaše nasvete.

Zooja




Vilma -> RE: Dr.Čavič (28.3.2006 8:14:42)

Hm...
Če imaš PAP III se bodo sigurno poslužili kakšnega operativnega posega, najverjetneje konizacije. Lahko da tudi lletz-a.
Mene je iz Leonišča operiral primarij Omahen, ga hvalijo vsi, menda je najboljši.
Za dr. Čaviča pa še nisem slišala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Če imaš veze in če lahko izbiraš potem ti jaz priporočam tega Omahna. Menda je tudi nek Miglič, Milič al neki takega dober, samo se pozabila točen priimek.




MarijaPo -> RE: Dr.Čavič (28.3.2006 8:19:46)

Meni se zdi, da ga poznam. Mislim, da je sosed od moje tasce, pa tudi, da je na svet spravil mojo sestro.
Ce gre za to osebo, potem je zelo v redu. Neki casa je bil tudi predstojnik ginekoloske, tko da je kar fant od fare. Upam, da je to on.




ElaM -> RE: Dr.Čavič (28.3.2006 19:32:29)

Ojla, jaz ga poznam osebno in je fajn oseba, mislim, da je tudi strokovnjak na svojem področju.
No, jaz sem tud imela bris PAP III, napotena sem bila v Leonišče k dr. Možini. Opravil mi je lasersko vaporizacijo in zdaj sem ok. Trkam.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Moja G mi je razložila, da če so spremembe na površini ter, da so vidne naredijo, laser ali leetz, če pa ne morejo točno soločit pa konizacijo.
Srečno![sm=smiley20.gif]




Stran: [1]