Vse, ki imata Peg Perego (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Nina Nana -> Vse, ki imata Peg Perego (18.5.2004 10:39:34)

Ali se pri modelu completo in navadnim - PLIKO 3 CLASICO enako zniža naslon - se pravi ne povsem vodoravno?
Ali ste vozile dojenčke v takšnem vozičku brez košare?
Ali ste uporabile vrečo?

Kupujem pramette, doma pa še imam clasico od prve punčke in sem v dilemi, kaj storiti.

LP




Aba -> Vse, ki imata Peg Perego (19.5.2004 9:55:46)

Razlika med completo in clasico je v tem, da ima completo še vrečo, prekrivalo za dež in držalo za lonček, se pravi, da se mu naslon spusti enako kot pri clasicu. Mi ga sicer še nismo uporabili, ker še čakamo na pikca, odločili smo se pa za completo. Namesto košare smo kupili lupinico, ker nam je prodajalka svetovala, da se nam bolj splača to kot pa košara ali pramette (tudi jaz sem bila v dilemi ali P3 ali pramette). Vrečo bom pa sigurno uporabila, ko bo čas za to.

LP.




Tipi -> Vse, ki imata Peg Perego (21.6.2004 13:49:21)

Jaz imam Pliko 3 in sem zadovojna, čeprav sem kupila cel komplet (košara+lupinica). Razlika med Pliko 3 in Pramete je v tem, da se pri Pramete dajo ročaji obračati v obe strani. Otrok je lahko obrnjen proti tebi ali stran od tebe.
Moram pa napisati, da je lupinica precej nepraktična, vsaj naša bejbika noče biti v njej razen ko se peljemo z avtom.

Lp




Stran: [1]