Košek (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Miško -> Košek (18.5.2004 11:30:47)

Hi

Sem v 19t in sem se začela počasi spraševati, kdaj je čas za nakup opreme za dojenčka. In ker sem prvič noseča itak nimam pojma o ničemer. Za začetek mi ni jasno, ali je potrebno kupiti košek za novorojenčka ali lahko spi kar v posteljici. Prebrala sem, da v poseljicah novorojenček slabše spi, pa me zanima, kako je s tem.

Čao





Lenny -> Košek (18.5.2004 11:35:24)

Za prvih šest mesecev smo pri nas uporabili družinsko zibelko, v kateri je spal že očka. Ampak tudi posteljica je po izkušnjah prijateljic čisto O.K., samo malim miškom je potrebno prostor nekoliko omejiti. Dobijo se blazine za ta namen. Ja, super je tudi nastavljivo dno v posteljici, da se ti predvsem na začetku ni potrebno tako globoko sklanjati.
Pa-pa in dober nakup ti želim




Miško -> Košek (18.5.2004 12:31:22)

Hi

V mislih sem imela košek za v spalnico, namesto posteljice. In, by the way, kam po opremo/pohištvo za novorojenčka? Prosim še za mnenje o vozičku/avtosedežu iz zavitkov - uporabno?

Thanks





muki -> Košek (18.5.2004 14:35:37)

O avtosedežu iz zavitka je bilo pred časom govoraa, da niso varni. Sedaj pa ne vem ali so jih že nadomestili z varnejšimi in res koliko? varnejšimi???




beti 1 -> Košek (18.5.2004 16:50:23)

V zavitku je zdaj lupinica, ki ima po ADAC-ovih testih 4 zvezdice od petih, kar je med najboljšimi sedeži.
beti




Stran: [1]