Porodnišnica v Postojni ali Šempetru (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


Miško -> Porodnišnica v Postojni ali Šempetru (18.5.2004 15:03:53)

HI

Zbiram mnenja bolj izkušenih. Torej, veliko pohval sem slišala za porodnišnico v Postojni, pa me zanimajo vaše izkušnje. Sicer sem iz Nove Gorice in bi bila bolj logična izbira Šempeter, vendar... Koliko prej se moraš najaviti v izbrani porodnišnici- če je to sploh potrebno.

Thanks za info





gala -> Porodnišnica v Postojni ali Šempetru (18.5.2004 18:59:42)

Hojla!

Jest sem bila v Postojni pred slabim mesecem, tako da ti lahko dam sveže informacije.
Babice super, zdravniki (razen enega) tudi, le vizite so malo hitrejše.
Sestre prijazne, ti tud popestujejo dojenčka, če neumorno joka, da se lahko spočiješ...
Skratka - jest sem prišla domov kolikor toliko spočita.

Vse pohvale, naslednjič grem spet tja, pa čeprav sta mi Kranj in Ljubljana bližje!

Pozdravček!




gala -> Porodnišnica v Postojni ali Šempetru (20.5.2004 11:18:26)

Hojla!

Ja, sem rodila z epiduralno, zato sem se okoli 3 tedne prej šla v Postojno zmenit - informativni sestanek, na katerem podpišeš, da si seznanjen s tveganjem, ter privoljenje za epiduralno. Glede tega imajo sestanke vsako sredo in petek ob 11 (če se ne motim), ni se potrebno nič predhodno meniti, samo prideš tja.
Če te še kaj zanima, ti rade volje odgovorim.

Pozdravček, Gala




majčica -> Porodnišnica v Postojni ali Šempetru (26.5.2004 8:52:11)

Gala, sama sem iz Ljubljane in bi tudi želela roditi v Postojni. Torej pomeni da nič predhodne najave, da prideš tja rodit, ampak samo 1 mesec prej na sestanek...Si mogoče dobila tudi kakšno informacijo o porodu v vodi? Ne upam epiduralne...
Hvala, Majčica




gala -> Porodnišnica v Postojni ali Šempetru (26.5.2004 15:01:37)

Hojla!

O porodu v vodi ne vem nič, lahko ti pa iz lastnih izkušenj povem, da epiduralna ni noben bav bav. Jaz sem bila z njo zelo zadovoljna, čeprav jo nisem mogla dobiti takoj ko bi hotela, ampak se je malo zavleklo. Naslednjič grem definitivno spet.
Sestanek v Postojni je le glede epiduralne. Za ostalo ti pa svetujem, da pokličeš in se pozanimaš. Majo pa tud svojo internetno stran.

Lepo nosečnost ter čim lažji porod ti želim!




Rosana -> Porodnišnica v Postojni ali Šempetru (27.5.2004 7:01:50)

Tudi sama sem spraševala podobno ( glej nekaj mesecev nazaj...), pa sem se na koncu odločila za Šempeter. Sem bila zelo zadovoljna in nič mi ni bilo žal, da sem šla tja rodit. V Šempetru smo namreč zelo komot, odkar je Postojna tako popularna, saj nas gre tja kar malo rodit.
Ti priporočam Šempeter




Stran: [1]