Katero adaptirano mleko?? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Šoni -> Katero adaptirano mleko?? (30.3.2006 8:59:55)

Upam, da vprašanje ne bo preveč hecno[sm=smiley29.gif]...  Mi smo se do 6. meseca polno dojili, sedaj smo stari 7 mesecev in imamo tri goste obroke ter se dojimo le še zjutraj in zvečer, pa še to tako, tako ker mali včasih bi sesal, včasih pa ne. In ker gre pri produkciji mleka za proizvodnjo-povpraševanje, mi počasi zmanjkuje mleka, vem pa da pediatri KM odsvetujejo pred enim letom, zato moram počasi preiti na adaptirano mleko. Zanima pa me, katero adaptirano mleko naj kupim, je taka izbira, da se sploh ne znajdem. Kaj mi svetujete? Katero adaptirano mleko ste kupile tiste, ki ste ravno tako prenehale dojiti zaradi takšnih in drugačnih razlogov.

Hvala za odgovore..

LP, Šoni




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.3.2006 9:36:53)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: Katero adaptirano mleko?? (30.3.2006 9:37:46)

mi imamo novalac




Mala Vita -> RE: Katero adaptirano mleko?? (30.3.2006 9:40:40)

Mi tudi Novalac




Šoni -> RE: Katero adaptirano mleko?? (30.3.2006 9:42:51)

Bubabaya, za aptamil sem tudi jaz slišala, da radi polivajo.. V lekarni ga pa tako hvalijo, potem pa vedi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.3.2006 9:55:01)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kepa* -> RE: Katero adaptirano mleko?? (2.4.2006 8:33:34)

Mi imamo z aptamilom tudi slabe izkušnje. Mali sploh ni hotel piti mleka, je veliko polival ... Jaz, neumnica, pa sem kar vztrajala pri aptamilu, ker so mi vsi zatrjevali, da je najboljši.
Potem je pa v trgovini enkrat zmanjkalo aptamila 2 in sem kupila bebo. In čudež: mali je kar naenkrat spil celo stekleničko lepo brez upiranja. In od takrat smo bili zvesti privrženci bebe. jaz jo lahko samo priporočam. 




Stran: [1]