vozički s tremi kolesi (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Žirafca Helena1 -> vozički s tremi kolesi (19.5.2004 8:38:28)

Mene zanima, če so vozički s tremi kolesi varni in praktični, ker sem slišala, da se radi prevrnejo. Prosim, če pišete kaj o njih, ker imate izkušnje z njimi in kateri so boljši.
Helena




Mina1 -> vozički s tremi kolesi (19.5.2004 8:44:35)

prevrnejo - ne bo držalo, vsaj pri mojem je tako.

Priporočam (že 100x povedano) MAXI TAXI SPEEDI tricikel. Je res dražji, dokupiš lupinico oz. avtosedežek MAXI COSI CITY oz. CABRIO, ki gre na isti geštel in tudi v avto, pa še košarico MAXI DREAMY. Se je izkazal za super voziček, stabilen, vzdržen, napihljiva kolesa (obvezno), gre po štengah gor in dol, po grobem terenu in tako.

Enako dobri so tudi QUINNY vozički, od iste firme.

Toplo priporočam, ga šparamo za drugega in tako.

pa-pa




KatjaK -> vozički s tremi kolesi (19.5.2004 9:06:45)

Tudi preverjeno iz naše strani. Mi pa imamo Haucka isto trokolesnika. Ga ne zamenam za nobenega drugega. No če bi še enkrat kupovala bi kupla Quinnija. Drugače pa obvezno trokolesnika z napihljivimi kolesi, zavoro na ročko za rolanje. Moram povedat, da sva midva z mojim pikcem zelo aktivna in sva s tem vozičkom naredila ogromno enih kilometrov tko, da sva ga preizkusila iz vseh strani in je res nenadomestljiv.
Lp Katja




malika -> vozički s tremi kolesi (19.5.2004 9:17:43)

jaz sem zelo zadovoljna, imam pa Quinny.mogoče, ga moraš malo bolj trdno prijet, ko plezaš na kak pločnik, drugače pa o tem, da bi se radi prevrnili, ne vem nič. brez skrbi pojdi v nakup, pa veliko veselja




Mina1 -> vozički s tremi kolesi (19.5.2004 15:14:38)

No vidiš, meni so pa grdi štirikolesniki, pa brez zamere

pa-pa




Anonimen -> vozički s tremi kolesi (19.5.2004 15:30:19)

mina, a quinny in tale maxi cosi so ista firma???
oboji so men full lepi....če bi jst zdajle kupovala, bi 150% kupila 3kolesnik.
lp,:fis:




Mina1 -> vozički s tremi kolesi (19.5.2004 15:32:49)

ribi, sej sem vedela, da imaš dober okus, JA, so ista firma, nizozemska in tako.

In res so lepi, kar je pa najbolj pomembno, so varni, vzdržljivi, niso plastični in tako. Meni je ta star model, ki ga imam sedaj bolj fajn, kot ta ta nov Maxi Taxi SX al SP al kako že gre.......

pa-pa




Anonimen -> vozički s tremi kolesi (19.5.2004 15:35:20)

heheh....ne, teli 3-kolesiki so mi ful všeč, zdej pa itak skor v voziček padem in vse prečekiram, ko gre kdo mim mene-sej veš, da lohk kle pokomentiram ma če vse tele debate prebereš, se vse naučiš, greš sam še u štacuno in kupiš
lp,:fis:

evo, samo še 10 minut.....pol pa torbico skoz okno držat




asso -> vozički s tremi kolesi (19.5.2004 16:01:11)

Pozdravljene,

men so tudi bolj všeč trikolesniki in sem na njihov račun slišala samo pozitivne stvari.

Najbolj navdušena sem na BebeComfort in Jane, pri obeh lahko zelo lepo kombiniraš še avosedež in košaro za prve mesece. Cel komplet (3 deli) je v Italiji okoli 600€, to je 145.000,00 SIT.

Pa lepo izbiro




*daša* -> vozički s tremi kolesi (19.5.2004 19:40:11)

ribica si pa ista kot jst-morem tud vse vozičke prečekirat sploh če kakšen fajn trikolesnik mimo pride me je včasih že prav sram kr tko bulim

drugače so pa men zakon quinny, maxicosi, i`coo, bebeconfort, jane, mothercare, asahi,...

pa tudi so mi bol všeč trikolesniki, razen od i`coo so mi 4 kolesniki ful dobri

papa, daša




Anonimen -> vozički s tremi kolesi (19.5.2004 20:41:56)

dobr, po trgovinah ne gledam, k veš kakšne so prodajalke, te gledajo, kot da ji boš kaj naredu al pa voziček kar tam njej pred nosom ukradel

asso, cela barcelona ima vozičke jane preverjeno
hja ne, jst sem do zdej vidla sam tiste, k so v katalogu od toysa in quinnyje

daša, a maš spl. starn od i'coo?
pa pa,:fis:




*daša* -> vozički s tremi kolesi (20.5.2004 8:52:42)

evo :fis: tule je njihova stran : http://www.icoo.de/

a so ti všeč?

papa, daša




Anonimen -> vozički s tremi kolesi (21.5.2004 15:55:07)

grem gledat sem šla zanč potem prav vozičke čekirat
všeč so mi:
-od quinnyja freestyle 3xl, barva violet canvas
- -II- 3xl confort, če bi bil brez vrtljivega kolesa, barva violet ali pa sand
(infantino)
-quinny formula 3xl topline, barva cammeleon blue
(sonček)
-esprit beige
(precious little ones)

lp,:fis:




Anonimen -> vozički s tremi kolesi (21.5.2004 16:02:09)

ej, a veš da mi pa niso tolk všeč. lep je un roza-rdeč, samo ima koelsa znaič bom še mothercare prečekirala




*daša* -> vozički s tremi kolesi (21.5.2004 19:30:23)

ja kolesa men tud niso všeč - sam ona air so mi ok, acw pa ne. drugač je pa men najbolši quinny formula ta mi je pa čist nor
mothercare so pa ok sam košare nimajo to mi ni tuk ušeč.

kaki bodo vozički šele takrat ko boma midve mele bejbije

papa,daša




Anonimen -> vozički s tremi kolesi (21.5.2004 21:38:50)

jaaa, jst bi ga takoj mela. vijolčnega sej je to un za 185000, ne?
ja, sej, mogoče bodo takrat pa že 5kolesniki, al pa taki k se bo še mama gor usedla, na motorjao, kolk bluzim...
lp,:fis:

sej ene par drugih vozičkov je ull lepih, sam so švoh ogrodja. aja, pa men so gracoti fuuull nori:




*daša* -> vozički s tremi kolesi (22.5.2004 10:00:41)

ja,ja to je un za 185000. sam se mi zdi to mal preveč tko, da bi jih lahk čez kake 8,9 let mal pocenil, da bi ga jst lahko mela ja mogoče bodo pa res taki omotorji, pa ko bo dež boš na gumbek prtisnu pa se bo strehca odprla ampak jst bi bla čist zadovolna z eno formulco.

ja gracoti so tud men ful nori sam nimajo pa košare

drugač so mi pa ful ušeč tud trikolesniki za dvojčke

papa,daša




Anonimen -> vozički s tremi kolesi (22.5.2004 12:35:47)

a da gracoti naimajo košare? bom pogledala sosedi so imeli 4-kolesniak graco-full dober voziček, res!

ja, tale formula je full dobra bodo mel čez 10 tut še kej bolj odštekanega, boš vidla

ja, kle bliz nas ima ena dvojčke, pravzaprav so v obeh blokih dvojčki, in oboji fantki pa majo 3-kolesnik za 2 so mi te vozički, k sta dvojčak vzporedno velik bolši kot tist k je en za drugim.

pa pa,:fis:




*daša* -> vozički s tremi kolesi (22.5.2004 13:15:20)

ja men so tud bolš vzporedni, kr pri zaporednem se mi zdi, da je on vzadaj mal zapostavljen

jst bi tud mela dvojčke moj fant ma brata dvojčka pa mi je ful všeč to. kako je pa ime dvojčkom v tvojih blokih? sem ful radovedna sam me vedno zanimajo imena od dojenčkov. in pol ko ktera na forumu govori o svojmu umiram od radovednosti kako mu je ime

pa ful mi je všeč zdej ko so slikce gor-so tko luštni tile pikci od forumovk

papa, daša




Anonimen -> vozički s tremi kolesi (22.5.2004 13:33:56)

pojma nimam, ker so 2 ulci stran od naše stolpnice, jih vidim na poti iz šole

ja, imena tut mene zanimajo pa za ene 20 jih vem, ker so mi slikce poslale

ja, tele slikce so res zakon ej, kako bi ti dala ime svojim otročkom?heh..

pa pa,:fis:





Anonimen -> vozički s tremi kolesi (22.5.2004 13:34:55)

aja, še neki-a maš stran od gracotov, je nikakor ne najdem




NinKa -> vozički s tremi kolesi (22.5.2004 15:12:29)

No pa se moj komentar - men so pa oboji vsec štirikolesniki in trikolesniki, zato imam tut oba doma. Oba sta Hauckova in imata veeelika napihljiva kolesa. Ker pa obeh ne morem hkrati uporabljat imam enega za v stanovanju in na terasi, za medtem ko se jaz učim in lahko misko uživa, trikolesnika pa imamo za v avto in za sprehode - se ga da lažje vodit po trgovini in nasplosno.

Jaz sem zadovoljna z obema!

Pa fajn izberi - premisli, samo na to, da se bo pri prvem vozicku rocaj premikal v obe smeri. Mislim, da pri Graco-u se to ne da! Na to je mene opozorila prodajalka - vsaj za prve mesece naj ima takega! Pol pa so ze manj občutljivi.
Pa lepo izberi!




*daša* -> vozički s tremi kolesi (23.5.2004 10:03:46)

uf, men je tuk imen všeč, da se sploh ne morem odločit kako ime bi jim dala.

za punčko so mi ful všeč: nia, naja, tia, tana, alina, tiva, lina, luna, ava, iza, tisa, pina, zana, zaja, inja, ajda, gea, zoja, izaja, enja,...

za fantka pa: naj, timon, timej, svit, klas, maj, lan, natan, urh, nal, enej, etjan,...

pa dvojna imena so mi tud ful všeč recimo alina nia.

kako bi jim pa ti dala ime???

papa, daša




*daša* -> vozički s tremi kolesi (23.5.2004 10:30:25)

od gracota stran je pa tule: http://www.gracobaby.com/

papa, daša




Anonimen -> vozički s tremi kolesi (23.5.2004 12:07:54)

uh no, moj aimena:
tia, lia, nia, zoja, nea, ela, emma, eneja

naj, maj, nik, anže(tko bo dala sestra1), lin,...hmmm...zdele se jih full nč ne psomnem...

pa pa,:fis:




Stran: [1]