Nakupi Hrvaška, vračilo poreza?! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


majčica -> Nakupi Hrvaška, vračilo poreza?! (20.5.2004 13:48:40)

Punce, izvedela sem da lahko iz Hrvaške prineseš na potni list blago v vrednosti 175EUR...zanima me ali katera kupuje na Hrvaškem? Možnost vračila davka - poreza...mislim da ni slaba ideja, zanima me pa če ima katera izkušnje s tem, oziroma pozna v Rijeki recimo kakšne trgovinice z otroško opremo?!

Lp, Majčica




jagoda -> Nakupi Hrvaška, vračilo poreza?! (21.5.2004 9:25:05)

Jaz imam v Zagrebu prijateljico, ki je pred kratkim rodila, tako da je na tekocem s trgovinami. Pravi, da se najbolj splaca kupovat v trgovini Turbo limac. Sem sla pogledat, pa je res marsikaj ceneje kot pri nas, poleg tega pa dobis vrnjen se davek. Res so Quinny vozicki bistveno cenejsi, lupinice in kosare pa niti ne. Pa posteljnina se mi tudi zdi cenejsa. Jaz se sicer nisem nic kupila, ker sem vrazeverna (da ne bi bilo kaj narobe) zdaj bom pa pocasi zacela in sigurno bom sla v Zagreb. Imajo tudi spletno stran, kjer si lahko nekatere stvari ogledas. http://www.turbolimac.com Je pa res, da je trgovina ogromna in da tam najdes se bistveno vec stvari kot na internetu.

Za trgovine v Reki pa ne vem. Upam, da sem kaj pomagala.

LP od naju: jagoda (30t) in




skuštrana -> Nakupi Hrvaška, vračilo poreza?! (29.5.2004 11:28:31)

Pravzaprav je isto kot v Avstriji. Moraš pa kupit vrednost najmanj 500 kn v eni trgovini.




Stran: [1]