kdaj en celoten gosti obrok? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


Nej -> kdaj en celoten gosti obrok? (10.4.2006 9:09:41)

Mene pa zanima kdaj oz. čez koliko časa po začetku uvajanja goste hrane, vam je uspelo zamenjati en celoten mlečni obrok z gosto hrano. Mi smo pravkar začeli z uvajanjem goste hrane (po nasvetu pediatrinje), pa poje 1 do max 2 žlički hippove kašice, nato pa dojenje. 




tina104 -> RE: kdaj en celoten gosti obrok? (10.4.2006 10:48:13)

Mi smo začeli uvajat pri 5,5 mesecih, sedaj smo stari 7,5 mesecev, pa ne bi mogla rečt, da smo že kak obrok v celoti zamenjali, ker poje max 1dcl na obrok in potem mora eno uro po obroku na zizo.
Od začetka sem mislila, da bomo najprej uvedli en obrok, pa nato drugi, pa tako naprej, ker pa ne uspeva, mu pač zdaj večkrat na dan ponudim gosto hrano, ker se še vedno dogaja, da poje eno ali dve žlički, potem pa hoče zizo.




bobek05 -> RE: kdaj en celoten gosti obrok? (12.4.2006 22:12:58)

anej je skoraj od rojstva na adapt. mleku, gosto hrano pa smo začeli uvajt pri 4,5 m.. 1 ali 2 tedna kasneje je že imel samostojni obrok (so mu bile očitno kašice ful všeč) in že na začetku je pojedel npr. 3/4 190g kašice ali 1 celo 125g kašico.. potem pa sem začela kombinirat s svežim sadjem

ne se sekirat, pri nekaterih otrocih traja tudi mesec dni ali dlje, da nadomestijo mlečni obrok z gosto hrano




tincci -> RE: kdaj en celoten gosti obrok? (15.4.2006 19:03:28)

Midve uvajava mesec in pol pa nama še ni ratalo zamenjati obroka. Pa se niti ne sekiram, bo ko pač bo.




kati* -> RE: kdaj en celoten gosti obrok? (15.4.2006 19:27:01)

po 1,5m uvajanja goste hrane - pa še zmeraj se potem včasih mal podojiva




Stran: [1]