vneta ritka (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


urši* -> vneta ritka (13.4.2006 12:58:25)

Porkaduš že 2 tedna ma vneto ritko.Sem mazala z vsemi kremami pa ni blo bolš.Pol mi je prjatlca, ki je babica dala kremo Lasepton, ki vsebuje cink, da bi kao posušilo tega hudiča.In zdaj je včasih že full bolš, ko ga pa umijem , pa ma spet vse rdeče.Ga pa res , če se fejst pokaka stuširam , lepo posušim..
Boli al pa srbi ga po moje ne.
A ma katera kak nasvet?
A ja , ima pa tud soor v ustih, a je to lahk kako povezano?


Hvala, lp[sm=rozica.gif]




NinaŠ -> RE: vneta ritka (13.4.2006 13:06:33)

Aha, zelo verjetno je vnetje ritke povezano s soorom. Verjetno mu usta mažeš z Daktarinom (ali čim podobnim)? S tem namaži še ritko + hladilno mazilo seveda. Če ne bo pomagalo pa poskusi s Canestenom (na tanko namaži ritko) + hlad.maz..

LP




lelaval -> RE: vneta ritka (13.4.2006 14:17:22)

Moja je imela vneto ritko (tudi sor v ustih) in sva dobili Canesten. Sem ji pa vmes in še zdaj ji dostikrat mažem s Šentjanževim oljem.




polona25 -> RE: vneta ritka (13.4.2006 15:28:08)

A si poskusila že s Praško pasto. Pri nas smo, v primeru vnete ritke, z to pasto vedno zelo dobro namazali ritko za čez in zjutraj je bilo vedno skoraj vse pozdravljeno.

lp[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




SaaS -> RE: vneta ritka (13.4.2006 18:46:07)

Tudi nam Praška pasta, ki jo dobiš v lekarni, najbolj pomaga.




Marogica -> RE: vneta ritka (13.4.2006 19:46:40)

Mi iz mariborskega konca prisegamo na LAmprechtovo kremo(po novem BebiVal), ki dela čudeže. NAmažeš ritko, in je pri naslednjem previjanju takšna, kot da ni bila nikoli vneta. Res za priporočat.
Pa še to, preden, mu kakršno koli kremico daš na ritko, jo dobro osuši, ker lahko tudi vlaga "škoduje".




KODA -> RE: vneta ritka (13.4.2006 21:53:36)

Meni je najbolj pomagala praška pasta.




Anonimen -> RE: vneta ritka (14.4.2006 18:18:31)

nič ne bo pomagalo ker ima tudi soor na ritki. šeenkrat ga pelji k zdravniku da ti dajo primerno zdravilo!




urši* -> RE: vneta ritka (14.4.2006 20:02:48)

Evo ,sem ga peljala k zdravnici in mi je dala atibiotično mazilo. Upam , da bo zdaj bolje.Pa itak je spet tako hripav, da sva še za to dobila nek sirup za iskašljevanje te sluzi , ki kar noče izginit. Upam , da jo bo končno lakho izkašljal!
Hvala za nasvete[sm=rozica.gif]




Stran: [1]