RE: Kaj berete? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Knjiga, film in glasba



Sporočilo


Anonimen -> RE: Kaj berete? (12.7.2011 12:10:48)

Prve strani so obetajoče: Sto let samote Gabriela Garcie Marqueza. Na polici čaka še Steinbeckova Polentarska palica.




Anonimen -> RE: Kaj berete? (17.7.2011 21:52:55)

Fatou Diome: Trebuh Atlantika. Sele zacela, ampak obeta.




Anonimen -> RE: Kaj berete? (28.7.2011 17:38:20)

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

Fatou Diome: Trebuh Atlantika. Sele zacela, ampak obeta.


Lahko porocam, da je super knjiga, krasno prevedena in na zanimiv in resnicen nacin opisuje stanje v danasnjem Senegalu in zelje mladih, da bi odsli v Francijo in postali poklicni nogometasi. Vmes med zeljami in realnostjo je pa zivljenje. Men je bla res fajn branje.

Zdej pa berem Marguerite Yourcenar: Anna, Soror...




Anonimen -> RE: Kaj berete? (7.8.2011 10:31:49)

trenutno berem danskega avtorja Mortena Ramslanda: Pasjeglavec. Zanimiva podoba treh generacij  norveske druzine srednjega sloja.




aprilčica07 -> RE: Kaj berete? (7.8.2011 14:40:18)

Mamice v pogonu - W. Gaskell, taka lahka, poletna knjiga. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Anonimen -> RE: Kaj berete? (10.8.2011 11:21:55)

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

trenutno berem danskega avtorja Mortena Ramslanda: Pasjeglavec. Zanimiva podoba treh generacij  norveske druzine srednjega sloja.


Ceprav je fajn napisana, se mi je precej vlekla, zato sedaj berem R. Tagore: Izbrane zgodbe, v prevodu Dusanke Zabukovec. So zelo kratke in se jih da vmes med obicajnimi dnevnimi opravki prebrat, tko na hitr, kot kaksno trac revijo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image], so ene take bezne skice indijske druzbe.




livia -> RE: Kaj berete? (11.8.2011 15:29:03)

Košček manga




Peli -> RE: Kaj berete? (2.9.2011 21:53:49)

Christina Dodd: Srčna tatica, kr napet romanček.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.9.2011 21:59:02)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




noranate -> RE: Kaj berete? (27.10.2011 11:04:39)

P.S. Ljubim te. Sem si ogledala tud film, sam je čist mim knjige, me je zelo razočaral, saj sem prej prebrala knjigo. Priporočam! Sedaj pa sem bom vrgla na Dinastijo Ravenscar (Bradford)




aprilčica07 -> RE: Kaj berete? (30.10.2011 6:47:50)

Annabelle Gurwitch, Jeff Kahn: Ti praviš paradižnik, jaz pravim paradajz. Super knjiga, priporočam[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




karamela -> RE: Kaj berete? (30.10.2011 9:40:39)

Diana Gabaldoni- tuja 1 in 2 del.  šele začela včeraj

Končala z branjem Divja princesa - Julie Garwood - priporočam.





sami0804 -> RE: Kaj berete? (25.11.2011 11:14:41)

Natascha Kampusch:
3096 DNI




Felicita -> RE: Kaj berete? (2.12.2011 18:19:38)

Harlan Coben - The miracle cure... (čeprov na začetku piše, da je ne smeš prebrat kot prvega dela tega avtorja, mi je bla kr všeč...)


na lagerju:
J. Patterson - Tick Tock
T. Geritsen - Silent Girl

pa bralke tuki še eno vprašanje - iščem ljubljansko knjižnico, ki bi imela velik izbire in predvsem bi bla zlo up-to-date - torej ko je knjiga prevedena, da se jo da v roku enega mesca dobit pri njih... zaenkrat sem bla tam pri bavarcu pa sm bla čist razočarana... kaka boljša alternativa?




Anais Nin -> RE: Kaj berete? (3.12.2011 23:41:48)

{psi}




alda -> RE: Kaj berete? (4.12.2011 8:41:41)

Trenutno berem knjigo, ki jo je hčera v 9.razredu za obvezno čtivo pri zgodovini in temelji na resničnih dogodkih:
VAL napisal pa jo je Todd Strasser !!
Zelo zanimiva!




AKP -> RE: Kaj berete? (4.12.2011 14:24:58)

Trenutno beren trilogijo od Stiega Larssena Milenium. Prva dva dela sem že prebrala, zdaj pa čakam na tretji del.




noranate -> RE: Kaj berete? (3.1.2012 9:45:22)

Sem prijokala skozi SOLZE PUŠČAVE Damien Lewis.Kaj naj rečem, šele sedaj razumem T. Križnarja in njegove napore....... Priporočam, boste vsaj lažje razumele vsa ta silna poročanja o Darjurju.




misiika -> RE: Kaj berete? (6.2.2012 18:03:52)

no tega foruma sem pa tudi sama vesela..... čeprav nekoč strastna bralka sedaj pa vse manj in manj berem in vse več preživim pred tv-jem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] se trudim vrnat nazaj med knjige. Nzadnje sem brala Gorkega in knjigo trije ljudje - fenomenalno branje za ljubitelje družbene kritike 




sami0804 -> RE: Kaj berete? (19.2.2012 21:57:27)

Pride ženska k zdravniku




mateyka -> RE: Kaj berete? (19.2.2012 22:15:23)

sej vem, ni čtivo za plažo, ampak vseeno [sm=smiley1.gif]
The Master and His Emissary: The Divided Brain and the Making of the Western World
Iain McGilchrist




ZmajTolovaj -> RE: Kaj berete? (26.2.2012 14:05:22)

Ne zapusti me nikdar, avtor Kazuo Ishiguro. OCENA 10/10
Prebrala tudi biografijo Borisa Cavazze by V. Milek. Super.




Mimona29 -> RE: Kaj berete? (23.3.2012 21:28:17)

Včeraj prebrala: Ti povem zgodbo?
Kar naprej razmišljam o teh zgodbah. Pritegnilo me je v bistvu priporočilo dr. Zorana Milivojeviča, ki je zapisal, da je to čarobna knjiga, polna zdravilnih zgodb. Že lani sem brala njegovo knjigo Formule ljubezni in mi je bila zelo všeč. Toda ta knjiga, te zgodbe, to pa je še toooliko boljše. Taki pravi mali, literarni in hkrati življenjski biseri. Močno priporočam vsakemu, tudi tistim, ki mislijo, da se o človeku, o sebi in o življenju ne morejo več nič naučiti, več nič spoznati (tudi sama sem se štela mednje :)). Te zgodbe so inspirativne, lahko jih bereš na več nivojih. So tudi zelo dobra podlaga za pogovor z otroki o pozitivni samopodobi, o vztrajanju, ljubezni do sebe in drugega in še toliko tega. Preberite eno zgodbo in prepričana sem da še vedeli ne boste kdaj ste jih prebrali vse. Tako se je zgodilo meni:)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.3.2012 22:12:18)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.3.2012 22:42:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>