|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 116 [117]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij 2005
3.3.2010 21:11:20   
anckabancka
Hvala za čestitke. Ma če gre s tremi, bo tudi s štirimi. Zaenkrat se ne obremenjujem s tem... Spola pa še ne vemo... Mogoče jutri na morfologiji kaj vidimo user posted image

Sta pa Aljaž in Gašper ful lepo sprejela, da čakamo novega dojenčka in sta v vrtcu hitro vse sčvekala... Povedala pa sem jima šele par tednov nazaj, ko me je Gašper vprašal zvečer po večerji:"Mamica, a si se najedla user posted image ?" in pri tem pobožal moj trebušček. Mi je bilo ful smešno in sem potem povedala, da imam velik trebušček, ker imam notri dojenčka.user posted image

Naš Aljaž je pa letos kar dosti bolan - največ od vseh treh. Ima povečano žrelnico in je imel angino, vnetje ušes pa drisko, pa virozo.... skoraj vsak mesec nekaj...

Mayci tudi jaz še pridno hodim v službo in nameravam zdržati do konca, tako kot sem v zadnji nosečnosti. Še dva meseca, pa sem frej user posted image Je pa res, da me hitro rastoči trebušček že počasi ovira in sem že malo upočasnila tempo. Pa  krčne žile na eni nogi mi delajo težave... ampak to vse zraven paše. sem vesela, da ni nič resnejšega.

Končno smo uredili otroško sobo in sedaj Aljaž ves ponosen spi na zgornjem pogradu, Gašper je spodaj, Jakob pa bo pri nama še kakšen mesec, potem pa se jima pridruži.

V glavnem lepo nam je in sem vsak dan posebej hvaležna za vse 3 otročke in četrtega na poti... Ravno ta vikend je sodelavki umrla triletna deklica, ki so ji eno leto nazaj odkrili tumor v glavi. Sem še vedno čisto pretresena in kar jokam. Sploh ne smem pomisliti, da bi se mojim kaj zgodilo.user posted image
in zato še bolj z ljubeznijo vsak dan zvečer (tudi čez dan) stiskam moje mulce in jih polupčkam.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Julij 2005
12.3.2010 9:35:30   
Meceno
Ooo ti moj bog ! Da ti otrok umre...
Je pa res, da je ta svet krut, je bil in še bo! Res je, samo enkrat živimo.

Imam eno prijateljico, ki nebo imela otrok. Ne zato, ker ima zdravstvene težave, noče rodit oz kot mala deklica, se ji je butasto zdelo zakaj je na tem svetu, ki nima prihodnosti ! Prepričana je !

Skupno nam je pa to, da preživimo ( uh, kaka sreča user posted image ).




Kak ste drage ? No, vem da ni nič poceni user posted image

Da napišem še kaj o uživanciji...oz o nas, kaj počnemo...
Mi smo bili prejšni teden na smučanju v Italiji. Tara se je naučila smučat. Naslednji dan je že šla na strmino oz se je peljala tudi po rdečih progah. Uživala je sto na uro, mi pa z njo, saj nismo več švicali ( vroče od sonca in tega ko učiš ) pod bundo. Zadnja dva dneva je bilo pa kot v Sibiriji -15C in veter...no, sej je prišlo potem približek tega tudi v SLO.

Tara končno uživa v vrtecu, mislim, ima fantauser posted image . Vsaki dan mi pokaže kak novi poljub... Jim da imena kot so : stoječi poljub, mavrični, razmazani,piškot poljub, pastasti poljub, cuker poljub....
Debate imasta s tem fantom tudi hude....včeraj mu je kar povedala, da onadva nebosta gradila hiše, ampak, da bo mogel on pridet k njej živet, ona že nebo brez mamice živela !
Ali pa dalje.... ga je moja vprašala kako se bosta prepoznala, ko enkrat odrasteta ? Rok ji je rekel, da si bosta morala dati šivat iste obleke user posted image
Hudo, vem, ja ! Ata bo moral že kmalu kupit pištolo user posted image

Aja, Tara hodi na telovadbo. Njen razlog - da bo imela mišice.
Po telovadbi, pa je enkrat zagledala, da dva ostaneta še dlje v telovadnici, saj čakata na tenis. Tako da, hodi še na tenis. Hud razlog - da bo enkrat preživela brez mene!


Anča in Mayci želim vama lep, zdrav bauhi! Tudi jaz si ga želimuser posted image


Eca, v ponedeljek imam RD, tak da bom dala za tortico. Ali med tednom, enkrat. Vikende sem zasedena. Jaz ti bom SMS napisala, OK ?




To je to....se pišemo




(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Julij 2005
20.3.2010 17:04:13   
Antigona
Anckabancka, me kar pretrese ko preberem kaj takega... Prva taka moja izkušnja je bila, ko je umrl moj bratranec, imel je prav tako tumor na možganih. Star je bil 17 let....
Druga izkušnja, za katero sem izvedela pa je od kolegice iz sosednjega bloka. Moj ju je slikal na poroki, takrat smo se tudi spoznali... Ko sta dobila dojenčico je imela težave s srcem. Menda so jo operirali v Izraelu... Po operaciji je okrevala in bila čisto ok. Ko je dopolnila eno leto so jo operirali menda zaradi kontrole, da preverijo če je vse ok. Po operaciji je umrla...
En teden pred tem dogodkom smo se srečali in mala je bila čisto ok, nič ji ni manjkalo in tako... Šok totalen... Si sploh ne predstavljam... user posted image  user posted image  user posted image

Pustimo raje take teme, so preveč moreče...
Upajmo, da bodo naši otročki zdravi in veseli user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Julij 2005
20.3.2010 17:05:45   
Antigona
Sicer pa da napišem še glede hiške... Hiška, ki smo si jo ogledovali se nam je izmuznila...
Ta teden pa sva sedaj zaarala parcelo in smo se odločili za zidavo. Preselili se zato sicer ne bomo letos, bo pa toliko lepše, ker bomo sami rihtali vse in bo narejena čisto po naših željah user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Julij 2005
21.3.2010 15:13:18   
anckabancka
Ja, sploh si ne predstavljam kaj doživljaš, ko ti umre lastni otrok. Samo upam, da mi ne bo treba izkusiti kaj takega.

Antigona, lepo lepo... Tudi mi si nekoč želimo svojo hiško, ker bo to kmalu nujno. Sicer nam zaenkrat s tremi v stanovanju ni hudega, tudi za četrtega je še prostor... Samo, ko otroci malo zrastejo bo verjetno postalo premajhno.

Meceno se je že začelo... Mi s puncami še nimamo problemov user posted image

Drugače smo pa danes prvič letos šli vsi na kolo. Tamali je bil v prikolici, srednji na poganjalcu in Aljaž na kolesu. Pa smo šli do Tivolija in tam malo krožili. Prav luštno. Tudi jaz nisem imela težav, kljub temu, da sem dobrih 5 mesecev noseča. Sploh ni panike. Komaj čakam, da gremo spet.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Julij 2005
23.3.2010 8:31:06   
Antigona
Ančkabančka te prov občudujem s tremi otroci in četrtim na poti...
Jaz mislim, da bom ostala pri dveh, čeprav bo v novi hiški ena otroška sobica viška... Ampak to bo moja delovna soba za likat, šivat in pa občasno uporabljena kot soba za goste user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Julij 2005
10.4.2010 21:44:42   
bobek05
Dober večer, Jule

Da ne bo katere kap zadela, ker sem vstala od mrtvih... user posted image Se spomnim na vas, ampak za pisanje pa mi zmanjkuje časa. Zadnjič sva se srečali z PBJ na študijski in malo počvekali.

Vidim, da vas je večina že kaj drugega, ne le Julčice 2005... Iskrene čestitke vsem, zlasti tudi tebi Anči.. Bravo za četrtega user posted image Res te občudujem...

Mi smo v našem pogledu po starem. Rastemo z enako svetlobno hitrostjo kot smo prej, tako da še čakam na taščine tolažilne besede "da se bo kmalu umirilo". Veliki smo 120 cm, tehtamo 23,5 kg in imamo št. čevljev 32. Doma ga "učiva" angleščino, ki jo že ful obvlada in zdaj imava probleme, ko se kaj meniva kar ni za njegova ušesa, ker se niti v angleščini več ne moreva... Sicer izredno rad pleše in ima tudi zelo dober smisel za ritem, tako da razmišljava, da bi ga dala naslednje leto v plesno šolo - bolj smer hip hop ipd. Zelo je radoveden, vedno v pogonu, včasih me sprašuje take stvari, da kar obnemim in tuhtam kaj naj mu odgovorim... Kar ne morem verjeti, da gre čez dobro leto že v šolo.

Ker ne vem kdaj sem bila nazadnje na forumu, naj omenim, da se je na nov vrtec v Gornji Radgoni zelo lepo privadil. Vzgojiteljici in nove prijatelje je sprejel brez težav. Selitve je vesel tudi zato, ker ima zdaj obe babici in dedka precej bližje in jih videva veliko pogosteje. V tem mesecu se bomo sicer zopet selili, ker smo kupili stanovanje, ampak ne daleč stran (cca 500 m).

V službi je kot po starem še vedno norišnica, ali pa morda letos še večja... Zdaj so se ravno začeli vpisi in je spet živahno.. Vključena sem v številne projekte, vodim pa tudi enega mednarodnega (zaradi angleščine).
Počasi je res že skrajni čas, da se tudi jaz spet "odebelim". Po eni strani se ful veselim, po drugi pa me seveda malo stiska - spet začeti vse od začetka. Ampak to me zagotovo ne bo odvrnilo od dojenčka. Moj si izredno želi hčerko, ker je mali totalna mamica carta... user posted image Sem alfa in omega - zlasti za cartanje.

Ne vem kdaj se bom spet oglasila, ampak ful sem vesela, da še ohranjate stike.

Čao, punce user posted image


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Julij 2005
16.4.2010 15:13:00   
Janci F
Jaz imam pa eno prošnjo in sicer bi vas prosila, če lahko izpolnite anketo, ki jo potrebujem za seminarsko nalogo.

Anketo najdete tukaj http://soncek.eu.org/ankete/index.php?sid=21629&lang=sl in prosila bi vas, če lahko link pošljete naprej še prijateljem (predvsem tistim, ki so že starši) in jih v mojem imenu prosite, če jo lahko izpolnijo.

Že v naprej se vam zahvaljujem za izpolnitev ankete.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Julij 2005
26.5.2010 18:28:19   
mayci
Heeey, julčice!! user posted image

Nobene nikjer, da bi dvignila tole našo zapuščeno temo, sem jo našla šele na četrti strani...user posted image Ampak se ne damo in smo spet na vrhu!!user posted image

bobek, čestitke za selitev!user posted image

Kako ste kaj, kaj počnete?
Jaz sem v tem tednu pričela z doolgim dopustom, ki bo trajal kar štiri tedne user posted image , potem imam tri tedne bolniške in že porodniška....user posted image Imamo se super, naš veliki fant je zeloo priden, me pa zanima, koliko ga bo "zmotilo" rojstvo našega malega sončka...

Toliko zaenkrat od mene, ne vem, če bo katera sploh kaj prebrala.user posted image

Papa!


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Julij 2005
27.5.2010 11:36:36   
anckabancka
Maja, a ti si pa kar malo z bolniško pokombinirala? Pametno... Jaz pa sem do 18. junija še na dopustu, potem pa že porodniška. Hitro mi mineva tole "čakanje".  Malo nakupujem, sadim rožice, urejam vrt, pospravljam stanovanje... Vsake toliko za kakšen dan skočim k meni domov... V bistvu uživam, pa časa mi zmanjkuje za vse kar bi rada še naredila.
Ko pridemo 13. junija iz morja pa bom začela prati cunjice in se bolj resno pripravljati na veseli dogodek user posted image




_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Julij 2005
1.6.2010 14:58:34   
Antigona
Kako lepo je prebrat, ko se katera kaj oglasi...
še lepše pa, da se počasi približuje spet trenutek novega pestovanja user posted image

Mi imamo polne roke dela z zidavo, danes bodo menda končali streho... potem je zidar zaključil kar je imel po pogodbi za narest, naprej bomo delali sami, največ moj oči...
upam, da bo šlo tudi naprej tako gladko kot do sem... v enem mesecu je bila hiša pozidana od temeljne plate do strehe user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Julij 2005
3.6.2010 22:37:05   
mayci
Ančka, ja bom kar malo z bolniško skombinirala, ker nisem mogla več delat... Sem le pri najmlajših, ki so še zelo nesamostojni in neprestano sklanjanje in klečanje na tleh mi je šlo že pošteno na živce....user posted image Zdaj sem stokrat bolj spočita, ko lahko sedem, kadar mi paše in to ne na tla..user posted image
Kam pa greste na dopust?

Antigona, kako lepo, da se še ti malo oglasiš.user posted image Čestitke za hiško, naj še naprej tako hitro in lepo raste!! user posted image
Joj, pri nama gre pa tale obnova stanovanja (večjega) takoo počasi, da se bomo verjetno še nekaj mesecev po rojstvu četrtega člana stiskali v našem enosobnem stanovanju. Ampak, pravijo, da kjer se imajo ljudje radi, je za vse dovolj prostora, a ne?user posted image

Komaj že čakam, da tudi mi odnesemo ritke na morje, še dva tedna, pa gremo v Umag!user posted image



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Julij 2005
5.6.2010 13:53:27   
Antigona
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Ančka, ja bom kar malo z bolniško skombinirala, ker nisem mogla več delat... Sem le pri najmlajših, ki so še zelo nesamostojni in neprestano sklanjanje in klečanje na tleh mi je šlo že pošteno na živce....user posted image Zdaj sem stokrat bolj spočita, ko lahko sedem, kadar mi paše in to ne na tla..user posted image
Kam pa greste na dopust?

Antigona, kako lepo, da se še ti malo oglasiš.user posted image Čestitke za hiško, naj še naprej tako hitro in lepo raste!! user posted image
Joj, pri nama gre pa tale obnova stanovanja (večjega) takoo počasi, da se bomo verjetno še nekaj mesecev po rojstvu četrtega člana stiskali v našem enosobnem stanovanju. Ampak, pravijo, da kjer se imajo ljudje radi, je za vse dovolj prostora, a ne?user posted image

Komaj že čakam, da tudi mi odnesemo ritke na morje, še dva tedna, pa gremo v Umag!user posted image




Mayci mi se že 3 leta stiskamo 4-je v enosobnem stanovanju... spimo v isti sobi - ta maledva imata pograd, ki je bil narejen po meri, ker je pač tak pasal v sobo... spodaj je bila ograjca narejena za spuščanje, potem pa je ostala spuščena toliko, da Luka ne pa de ven... selili se bomo pa itak šele drugo leto spomladi, ko bosta stara skoraj že 4 in 6 user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Julij 2005
5.6.2010 13:53:52   
Antigona
Pa uživajte na morju user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Julij 2005
14.7.2010 22:24:02   
PBJ
Julče, kaj ste pozabile na julij?

Vse lepo vašim petletnikom.

Jure je imel na svoj rojstni dan sistematični pregled. Moral je narisati mamo. Pa sem mu rekla, da mu doma mame še ni uspelo  tako dobro narisati. In njegov komentar: Ja tam se je treba potruditi, drugače bi moral narisati še enkratuser posted image .
Njegove mere: 115,5 cm, 20 kg.

Lepo poletje in čakam na kakšne noviceuser posted image .

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Julij 2005
19.7.2010 21:31:54   
bobek05
Dober večer, Jule

Ko pridem na dopust imam čas celo kaj napisat... user posted image

Smo v novem stanovanju - čisto našem. Vau... Pečena sem do abrahama user posted image
Mali se je seveda takoj privadil na svojo veliko sobo. Spi kot še nikoli - brez večernih izmišljevanj ... user posted image

Ja, sistematskega smo mi imeli že v začetku junija. Podira rekorde - nobeno presenečenje... Pediatrinji je zmanjkalo tabele.. user posted image Medtem smo prešli na št. noge 33. Molim, da ostanemo pri tem vsaj do jeseni. Pa ne vem če bo kaj iz tega - poje več kot jaz. Res je mini verzija mojega... user posted image Sicer je vse ok, dobili pa smo napotnico za hrbtenico. Sicer z njo ni nič narobe, vendar otrok prehitro raste in bi nas naj v tem centru naučili vaje za krepitev hrbtnih mišic.


Zdaj ima 35-dnevne počitnice - za toliko časa smo ga namreč vzeli iz vrtca in je čisto navdušen. Večinoma se hodimo kopat na bazene, lenarimo, se cartamo, ... naslednji teden gremo na morje... Ja, hudiča, potem pa bo že skoraj fertig mojega dopusta ...

Antigona, super, da boste šli na večje user posted image

ČESTITKE VSEM JULČKOM IN JULČICAM za 5. rojstni dan user posted image


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 115 116 [117]
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 115 116 [117]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Želje
buči

Kaj si trenutno najbolj želiš?

Zdravja, sreče, ljubezni. (69%)

Denarja, finančne brezskrbnosti, konca recesije. (14%)

Snega. (6%)

Dopusta in brezskrbnosti. (5%)

Tišine. (3%)

Nore žurke. (2%)


Število vseh glasov: 293

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!