|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij 2005
14.11.2006 8:49:18   
Antigona
Ja Pravljica jst sem tud za to varjanto, magar za urco ali dve, toliko da se malčki palčki spoznajo, da jih poslikamo in da se spet mal vidimo...

En tak prostorček....
A v tistem Cityparku al kaj je zraven Planeta Tuš majo kaka igrala??? Al pa v Planetu Tuš???
Pa dobr, sej tud če ni igral, sam tolk, da je mal več placa, da bodo miškoti lohk mal letal, sej kake manjše igrače lohk s sabo prnesemo, pa se bojo "stepl" za njih user posted image ....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Julij 2005
14.11.2006 19:26:03   
bobek05
Antigona, koliko se jaz spomnim, imajo igrala v Planet Tušu in City Parku, ampak v Planet Tušu vem, da je tista varianta, da lahko samo tam pustiš otroka in ga oni varujejo za nekaj uric (da starši nakupujejo) oz. mislim, da starši ne morejo bit zraven; v City Parku pa smo tudi gledale tista igrala (džungla, se spomniš?) in so se mi tudi zdela samo za ta večje otroke... user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Julij 2005
15.11.2006 11:40:22   
Antigona
Kaj pa če bi se dobile v kaki pizzeriji, gostilni ali slaščičarni???
Če katera kaj pozna s predlogi na dan prosim.
Sem pa tole skopirala iz ene teme kjer naj bi bile gostilne z igrali in bla bla bla....
 
ZAGRAD (pri Celju)
gostilna Francl. Zunanja igrala, dva otroška stolčka, igralnica in previjalnica 
Velenje:
Pizzeria VerdiVerdi, Griže - igrišče zunaj in notri (TV z risankami)
Pizzeria Velun, Velenje - igrišče zunaj, notri je ena mizica za otroke, kjer se lahko igrajo in rišejo
Pizzeria Afrika, Male Braslovče - igrišče zunaj -> imajo tudi trampolin user posted image
Gostilna Cizej, V.Pirešica - za zunaj vem, notri ne vem

Morda kaj od tega??? Jaz nič ne poznam, tako da Barbela, Pravljica?????
Tale zunanja igrišča niti ne pridejo več prav, bo treba nekaj notranjega poiskat oz. preverit kaj imajo tile notri...

Pa pa,
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Julij 2005
15.11.2006 17:50:08   
pravljica
za velenje se mi zdi, da je malo predaleč user posted image

poznam verdi verdi v grižah in to bi lahko bilo to...samo ne vem, kako je v igralnici...se mi zdi, da so neke visoke stopnice v prostoru, nisem sigurna, mi je iz glave padlo, kako točno izgleda user posted image ...drugače bi znalo bit to uredu...igralnica je posebna soba, ki ima 1 izhod, pred katerim se lahko posedemo in mali nimajo kam mrknit user posted image  se pa res do tja ne vidi drugače kot pri vratah (je treba vstat s stola in pogledat user posted image  )
afrika bi tudi znala bit zanimiva, tako sem slišala...nisem še pa bila tam in ne vem, če so igrala tudi znotraj

če se vam da vozit do velenja in do pirešice, je pa vseeno če se kar do MB pripeljete, pa tu kaj nagledamo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Julij 2005
16.11.2006 8:49:17   
Antigona
Ja, al pa če se dobimo v Ljubljani???? Pri Jurmanu, tam majo baje ful za tamale tud notr in previjalnico in vse....

Ma ne vem, bo trebna kake Celjanke vprašat za take gostilne oz. kotičke...
Bom postavla vprašanje na Čvekanje v tri dni, pa da vidmo če bo kak odgovor....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Julij 2005
16.11.2006 16:22:26   
CIPRESA
Oj punce samo par besed da se malo javim. Res sem se polenila kar naenkrat, ampak toliko enih stvari je zdajle da se mi zvečer niti ne ljubi več se vsedet za računalnik.

No če ste kaj brale na "čvekanju v tri dni" sem zadnjič pisala o cepljenju za TBC (tuberkulozo) ki je bilo takrat po mnenju pediatrov "brezvezno" ker bolezen ni po njihovem mnenju napredovala, sedaj pa bo postalo zopet obvezno ker se ZELO ŠIRI. To mi je zadnjič rekla naša pediatrinja in bomo mogli pred tem opravit pregled potem pa še cepljenje. Je rekla da bo probala zrihtat na napotnico da nebomo šli na samoplačniško.
Ma v rit naj se zaletijo, saj nevejo kaj delajo. Vseeno ga bom čim prej dala cepiti da mi slučajno ne stakne kake od teh bolezni.

Aja še to sporočim da nečakinja Nina lepo napreduje  in gre ji še celo na bolje. Ena luknjica se je menda že sama od sebe zacelila, drugi dve pa sta se zmanjšali.user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte kjer se boste dobile, ker mi res ne zmoremo, mogoče bi v decemru lahko ko bo več časa ker so prazniki pa dopusti, sedajle pa res ne moremo.

pa-pa


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Julij 2005
17.11.2006 14:18:38   
Meceno
Ahoj

Imam se za učit, pa se mi ne da najboljuser posted image , Tara spi, smo bolani oz na hiconcilu. Hja, na srečo nima bronhitisa in upam da ga tudi ne staknemo user posted image  
Razlog zakaj sem hin, vam je jasen, nič ne spimo, zaradi vročine ji še toliko bolj zobki nagajajo, živi od mleka, Novalec 3


Cipresa glede TBC se bom še pozanimala, samo mislim da za takšna mnenja je to še prehitro. Želim napisati, da je prehitro, da bi v SLO kdo podal mnenje da se sedaj tuberkoloza kaj bolj širi po letu 2005. Jasno pa je, da če z otrokom veliko potuješ in greš še bolj južno od bivše JUG, ga boš pa cepila še proti malariji,....itd.

To je tako kakor pri splošnem cepljenju ( tetanus, davica oslovskem kašlju, otroški paralizi, mumpsu,...) ko se zgodi da pri enem otroku od 1000  pusti trajne poškodbe in vrjemi, da bi bila besna če bi se ravno mojemu to zgodilo, samo bolje da je cepljenih teh 1000, saj če ne bi bili, bi imeli danes vse zgoraj naštete v oklepaju + še kaj zraven. Isto je proti tetanusu, s tem da se zdravstvo ni kar tako odločilo ukinit ( kako in na poglagi česa pa napišem naslednjič ko izvem v šoli user posted image  in če je res potrebno sedaj naše malčke cepiti 2005 )


Lep dan

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Julij 2005
18.11.2006 13:26:47   
Antigona
Med vikendi je gužva. Lumpijev kotiček je takšna igralnica za otroke, midve s kolegico sva si vedno naročili kavo v sosednjem kafiču in jo tam spili. Ta mali se pa lahko igrajo.

Priporočam Francla v Zagradu s poprejšnjo rezervacijo, seveda.
Povejte, da boste mamice z malimi otroci, vas bodo dali na vrh, kjer imajo ločeno in kjer je igralnica. Najti pa tudi ni težko, tudi če ne poznate Celja.
Drugače pa res ne vem kje bi bilo ok. Nimajo nikjer preveč urejeno za malčke. Imamo že me Celjanke kar probleme, dokler je bilo še toplo smo se dobivale ne igrišču ob Savini, pa smo kavo in prigrizke sabo nosile..Zdej je pa kriza.


Evo tole so prekopirani odgovori...
Kaj se vam zdi?
A ste sploh še za?????

Jaz sem danes spet v službi, imam delovni vikend... Danes je še ok, delam do dveh, jutri imam pa cel dan od 10-22ih... kriza........ eh, bo že....
Se pa že veselim, ker drug teden v soboto začnem z nočno (en teden) in potem bom cel teden fraj user posted image  user posted image  user posted image ...

Žan je drgač ful priden, sam mal so ga začel dajat napadi trme. Je zadnjič celo tolk joku, da je skup padu ker je pozabu dihat... Sem se ful ustrašla. Večinoma pomaga, da mu pihneš v usta in je pol ok, ampak tole je blo pa čist tu mač. Se mi zdi da ima ena od naših iste probleme, sam se ne spomnim katera...
Je pa ful začel ponavljat besede, pa vse bi pospravu (smeti, cunje in podobno), razen svojih igrač seveda  user posted image ...

No, še slabo urico in sem za danes fertik, komaj že čakam....

Ej Sunqueen, tvoj pingvinček je ful luštkan v opravi za na sneg, pa me zanima kje si to kupila? Žan bundico že ma, morm pa kupit še hlače ali pa kombinezon, sam ne vem glih kam naj grem...

Lep vikend vsem skupaj,
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Julij 2005
18.11.2006 19:38:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Antigona

Ej Sunqueen, tvoj pingvinček je ful luštkan v opravi za na sneg, pa me zanima kje si to kupila? Žan bundico že ma, morm pa kupit še hlače ali pa kombinezon, sam ne vem glih kam naj grem...



H&M, draga Antogonca, H&M user posted image

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Julij 2005
18.11.2006 23:29:03   
Antigona
Ma ne me hecat.
Sej sem bla zdej v H&M-u pa nisem nič takega vidla...
U glavnem špica, tamalček ful dobr zgleda!!!user posted image

A si vidla katalog od E Leclerca in Interspara???
Imajo zdej tele foteljčke, k sem ga jst v Arielu kupla. Sam te so žal iz blaga, moj je pa iz usnja... Pa še enga čuka je dražji od mojga, sem mela res srečo s temle user posted image ....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Julij 2005
19.11.2006 8:50:22   
Anonimen
Antigona, pssss, da ti prišepnem. Moj sin je oblečen v punčkasto bundico in hlače user posted image  
Na girl oddelku moraš gledat. Nasproti blagajne tam jih cel kup visi. Imaš tud roza, če češ user posted image

Ja, za tist foteljček me je pa itak minil user posted image

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Julij 2005
19.11.2006 10:55:37   
Antigona
Sej ti foteljčki iz blaga sploh niso tolk lepi, pa še nepraktični. Jst svojga sam obrišem če ga kej popacka, s tistim pa glih ne vem kako je s pucanjem....

A zoooooooo, nasproti blagajne. Bom šla pogledat, sem zadnjič res na spodnji blagajni plačevala in nisem videla.... Pa hvala za info user posted image ....

Držte se, jst morm it naprej delat, mamo gužvo!!!!

Lp,
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Julij 2005
20.11.2006 11:56:49   
Anonimen
pozdravljene.
zopet smo bolani. Že od četrtka imamo vročino, v petek smo bili pri zdravniku in smo dobili antibiotik in  svečke. Sedaj im revček čist spokane ustnice in  mu nič ne paše jest. Gremo sedaj k zdravniku da vidim kaj bo danej rekel.

Danes zjutraj sem že razmišljala o Bozičku in darilih za otroke. Kaj boste kupile vašim za darilo?
Sedaj pa letim k zdravniku.

LP

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Julij 2005
20.11.2006 21:22:35   
pravljica
ma kaj je zdaj s srečanjem no user posted image user posted image user posted image user posted image  ko se preselimo na večje, vas itak vse povabim, pa ne bo problema, samo to bo komaj pred božičom user posted image  komaj čaaaaakam user posted image

no, naš malček palček (dobesedno user posted image  ) je zdrav in rad hodi v vrtec, sem tako vesela, da se ima tam lepo...iz nosa mu še tu pa tam teče (zdaj spet malo bolj), ampak to je samo zaradi vremena, saj ne vem več, kako ga naj oblečem, da bo ok user posted image  potem je pa takoj kdaj premalo oblečen in po ledenih rokah vem, da bo naslednji dan spet smrkav...mah, samo da ni hujšega user posted image
prejšnji teden so nas klicali iz vrtca in zaradi vročine smo ga peljali zdravniku (iz preventive, če bi šlo res za kakšno vnetje, za katerega ne bi vedeli), ampak so bili krivi zobki...eni čisto zadaj...ne vem, kateri so to user posted image  4. mogoče, nimam pojma, v glavnem, vmes najmanj eni oz. spodaj dvoji manjkajo user posted image

drugača je mali kot živo srebro (v vrtcu bi lahko baje zaposlili eno samo zanj user posted image  )...zdaj šele vem, zakaj so izumili stajico in sreča, da se ne pritožuje, če ga za nekaj časa odložim vanjo in se lepo zaigra sam ali pa mu prižgem telebajske, ki jih obožuje
zjutraj je treba vstat že ob 7. - 8ih, direkt na sedežno in njegov "papa" ter daljinec v roke...potem imam še fore ene pol ure, da dremam z njim na sedežni, samo z eno roko ga moram držati za nogo, da vem kdaj začne z nevarnimi akrobacijami user posted image

miklavž/božiček? ja, po moje imamo dovolj že za več let naprej user posted image  v vsaki trgovini in ob prospektu "pa to bi še lahko bilo za božička, pa ono še, pa to bi blo fajn, pa tisto bi še potreboval, pa tega bi bil vesel user posted image  " eh...noro! tega kužka še moramo nabavit...pa jih danes niso imeli v interšparu...aja, pa neko plastično igralo s toboganom bomo še poiskali za v njegovo novo sobico...pa seveda blazine za spodaj še pridejo zraven...pa razmišljala sva še o ... user posted image user posted image user posted image

imamo srečo, ker se nam ni treba spufat na oblačilih, saj gledam po sliki in še vedno nosi majčko, ki jo je imel gor pri parih mesecih (ko še ni sedel v glavnem), samo da je bila takrat zavihana v rokavih, zdaj je pa ravno prav user posted image ...čevlji tudi zdržijo en čas user posted image  aja, pa pri frizerju šparamo, pravijo drugi user posted image



_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Julij 2005
22.11.2006 7:54:35   
žogicanogica
Živjo julije. Zdej sem se pa prov mogla mal spet javt, sem se nasmejala Pravljica ko si napisala glede telebajskov. Naš je isti zjutraj reče bapa, kar pomeni telebajski, se vsede na sedežno in ene pol ure gleda kot uročen. Ima pa zdej še Nodija in pa Nomadi neba so mu ful všeč, čist notr pade. user posted image Aja pa tud je mel vročino ko so 4 rke ven rinle, se mi je tko smilil. Zdej se je ful začel z avtomobilčki igrat, jih vozi povsod, zraven dela brrrrrr, njegova najljubša knjigica je Na gradbišču, ker so notri sami bagri, delavci, orodje.. Besedni zaklad je bolj omejen, reče pa že ful lepo ime od naše psičke na katero je nor, avto, ime sosedovega psa, obvlada vse glasove živali, ostale besede se pa za enkrat še mal zmišljuje. Pogumen je ful in sproba in si upa čist vse. Tobogane obvlada, spleza že sam gor, se naštima in spustu, včasih tudi rikvercuser posted image . Res je faca in opažam, da je iz dneva v dan manj dela z njim.
Campek glede Božiča imamo mi že 2 meseca iz Ikee spravljeno tisto leseno železnico ki se sestavlja, zraven so tudi vagončki na magnetke.
Aja ustrižem ga kar sama, ampak je bla zanč res kriza k sem ga tko sfušala, tko da ga je pol frizerka popravla. Po 5 minutah ji je sicer na vsak način hotel izpuliti škarje, ampak je uspelo.
Ojoj a se vam bo sploh dalo vse tole bratuser posted image
No upam ,da se vam rata srečat, pa uživite s svojimi capinčki in capinkami!!

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Julij 2005
24.11.2006 11:06:57   
Meceno
Hoj, glede srečanja bi jaz šla, samo jaz ne bi kaj veliko komlicirala glede lokacije, saj tista v Celju kjer smo se vedno dobile ni slaba, naši malčke itak moremo opazovat če imajo igralnico ali pa ne ,....a potem 26.11. user posted image

Kakor koli ali se dobimo ali ne, smo kar vse zaposlene in saj je po eni strani manj dela s Taro, po drugi pa več odgovornosti ker če mu tudi zaupaš in nevem kaj še se lahko zgodijo kakšne hude poškodbe

(odgovor članu žogicanogica)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Julij 2005
24.11.2006 11:10:14   
Barbela
heja ho drage Julijke

Francl!!!! Antigona to si dober izbrskala!!! Dobra hrana je tam in tudi sobica za igrat-tako sem slišala. Nisem pa še bila tam. Če lahko mi do jutri javite koliko nas je in bom rezervirala. Ne zamerit, ko takole po enem mesecu uletim da je ideja super in pravim da povejte če je okej. Ampak če se ne organiziramo do jutri iz te moke ne bo kruha. Če lahko, si dejmo telefonske izmenjat prek zasebnega, ker jst nimam nobene telefonske od vas, bo pa verjetno lažje komunicirati kot pa tukile čez.

Prijava:
barbela + jaka + mož (še ne vem)

Fajn bodite,
Barbara

(odgovor članu žogicanogica)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Julij 2005
24.11.2006 11:22:06   
Barbela
No jst sem poklicala k Franclu ( če vam bo to všeč) in okvirno rezervirala. Do jutri zjutraj moram rezervacijo potrdit in javit točno število ljudi in čas prihoda. Tako da prosim če me lahko kar pokličete da ne bom skoz čekirala koliko vas je: 031 850 066

To je pa nekaj o njih:

http://www.dogaja.se/opis/gostisce_francl/1987/0/

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Julij 2005
24.11.2006 13:13:50   
bobek05
Oj, B.

šele zdaj sem videla tale post tukaj (sem šla najprej gledat ZS)... Mi lahko katera pove KJE točno je ta gostilna??? In kako priti do nje... Koliko km/min iz MB?

Jaz bom danes zvečer javila, če lahko pridemo ali ne, ko se pogovorim z možem (pri nas se plani spreminjajo iz ure v uro user posted image ). Če pridemo, pridemo vsi trije.

Čas, ki ga jaz predlagam je drugače okrog 14h... (in seveda, v NEDELJO).

< Sporočilo je popravil bobek05 -- 24.11.2006 13:16:14 >


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Julij 2005
24.11.2006 13:22:53   
bobek05
http://www.rad-dobrojem.si/index.php?key=oceart&id=76 






Kako do tja:  Takoj za Celjem na cesti proti Laškemu pri črpalki levo, nato pod železniško progo in ste že tam.


Regija:  Štajerska


Značilnost:
slovensko



Naslov:  Zagrad 77, Zagrad pri Celju


Telefon:  03 492 6460


Zaprto:  Torek


Lastnik:  družina Zaveršek

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Julij 2005
24.11.2006 13:24:37   
Anonimen
Jaz bi tudi zelo rada napisala, da pridemo, ampak bom na žalost čisto zahinavila.
V službi imam toliko dela, da mi in sobota in nedelja ne uideta.
Predvidevam, da tole srečanje ne bo uspelo. Bi bilo potrebno to al prej organizirat. No, sicer sama niti nisem vedela, da bom mogla cel vikend delat (se ukvarjat s tiskom - decembra ni luštno user posted image )

Upam, ampak res upam, da se bom pa v decembru kaj uspele dobit. Resno. Če ne pa vsaj same. Na kavi.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Julij 2005
24.11.2006 15:30:20   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

Bi bilo potrebno to al prej organizirat.
Upam, ampak res upam, da se bom pa v decembru kaj uspele dobit. Resno. Če ne pa vsaj same. Na kavi.


Se strinjam s T. To je vse skupaj iz danes na jutri in po vsej verjetnosti se jih bo bolj malo javilo. Kaj pa naslednji vikend?

Jaz tudi upam, da se bomo kaj dobile, ker vas že kar fajn pogrešam.user posted image

P.S.: Drugače pa B., super da nas malo skup bobnaš. Saj se bomo počasi nekam zdevale, samo nam je vedno treba malo časa... user posted image

< Sporočilo je popravil bobek05 -- 24.11.2006 15:31:38 >


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Julij 2005
24.11.2006 17:19:32   
LONA13
ŽIVJO PUNCE,
mam kar malo slabo vest ker se nič ne javljam, ampak žal nimam nič časa, cele dneve in vikende sem v glavnem v službi, ko pa sem doma se mi pa nikamor ne ljubi.
Nejc ima tudi že dvanajst zobkov, je trmast kot sto user posted image , včeraj se je zapičil v formulo narejeno iz majhnih lego kock(jih šparamo za ko bo malo večji)in je eno uro stal pod polico, s prstom kazal gor in tulil kot zmešan...
potem nama je s čevlji (podplati), ki si jih je nataknil na roke - risal po steni, tko da imamo vso steno črno pa šele pred pol leta smo se vselili....
vsak dan se nam tolk dogaja...
odkar imamo privat varstvo za tamalga je zdrav, nobene vročine, skratka nobenih problemov.

nič zdej mi pa že tamal po tipkovnici skače, tako da se lepo imejte in se beremo.

Lep pozdrav!
Lona

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Julij 2005
24.11.2006 19:17:24   
Barbela
Velja Julijke ni blema za srečanje. Sam sem res na hiter uletela, ker datum je itak bil že skoraj ves mesec znan, sam placa pol na koncu nismo imele in sem poklicala tja, ko je Antigona dala predlog. Naslednjič si lahko to lokacijo pršparamo samo datum določimo in ker je pred vrati december ne vem kako bodo imeli tam kaj fraj-upam da user posted image

MIdva z Jakom sva bila ta teden tudi doma ker je dobil v petek vročino. Izkazalo se je da ima spet vnetje ušesov-že 4ič. Antibiotik Hiconcil so nam zamenjali za Amoksiklav2x in je katastrofa ker je imel drisko in seveda bil na dieti. Je pa zdej prvič zdržal 14 dni v vrtcu. Prej je imel rekord  (v skupnem terminu) 4 dni. Upam da bo vedno bolj odpornejši.
V petek 10. novembra pa je imel kontrolo v Ljubljani pri svoji ortopedinji. Desno jederce v gležnju ima nekoliko manjše od levega. Pravijo da se za 1x nimamo še kaj bati. Takle čas lani so nam rekli da tudi ne, pa je zdaj že manjše. Ob operaciji so rekli da ima zelo  majhne možnosti da bo noga zaostajala v rasti. Ampak punce, jst sem zelo skeptična glede tega. Ne vem zakaj tako črno gledam na vse to, ampak ne morem jim po vsem tem zauapati, enostavno ne. Če bi naju v Celju takoj po rojstvu odpeljali na pediatrično kliniko, sploh ne bi prišlo do operacije, kaj šele do komplikacije. Eh, pustmo zdej to ker če ne bom spet jezna ko user posted image

Je pa Jaka tak navihanc. Zdej je v fazi ko naju izsiljuje z jokom in metanjem po tleh. Sposoben se je valat po tleh in jokat brez solz tudi 10 min. Potem pa obupa in se pride stiskat k meni, kot bi mu bilo žal. Pa užaljen je za vsako stvar. zanimivo je, da mu nikoli nisva popuščala glede besede NE. KO je bilo 1x ne, je bilo ne. Ampak zdej se tako joka če mu rečeva ne. Včasih, moram priznati da tudi tako siten da bi najraje šla kam za kako uro da si ohladim živce user posted image  Kupila sva mu tudi prve barvice in risalni blok in zelo všeč mu je risat po mizi in ne po listu. Kdo bi ga razumel?
No, lepo se imejte in se š eberemo kaj.


(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Julij 2005
24.11.2006 19:32:05   
CIPRESA
Glede srečanja bi mogoče to nedeljo pri nas še šlo naslednjo pa ziher ne ker smo sorodnikov R.D.  prestavili ker je na žalost zbolel, na naslednji vikend.
Bom malo spremljala vašo debato, odločite se. Če nas bo premalo pa res bolje da prestavimo na kak drug vikend ko nas (vas) bo mogoče več.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?