Ziga - asahi... (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


dory -> Ziga - asahi... (4.6.2004 7:09:00)

Ojla,

kolikor sem zasledila, ste tudi pri vas lastniki asahija..zdej me pa zanima glede na to, da se vozicka ne da obracat v obe smeri, kako tamalcka zascitite pred soncem? Jaz sem si omislila marelo, ki je ne morem nikamor normalno namontirat...mas ti kaksno drugo resitev?

btw, kaksne barve pa je vas asahi?

lp od firbcne teje




Žiga -> Ziga - asahi... (4.6.2004 10:04:05)

Enako... Trenutno uporabljamo lupinico + tetra pleničko na soncu...

Potem, ko bomo dali športni sedež gor, bomo pa tudi verjetno pleničko furali... Marele za Asahija ni, pa da se ubiješ...

A sploh delajo marele za Asahija?

LP
Žiga




dory -> Ziga - asahi... (4.6.2004 12:13:37)

..jaz tamalcka vozim okrog le v sportem delu vozicka le da sem zraven kupla se zimsko vreco...marele jaz se nisem zasledila...sem kupla eno levo in prvo kot prvo je nimas kam namontirat...tko da vztrajam na tistem plasticnem delu sam kaj ko mors bit zelo nezen, ker hitro pade dol

no ce kdo zasledi marelo naj javi z Majem bova zelo vesela in hvalezna

lp, teja&maj




Žiga -> Ziga - asahi... (4.6.2004 13:01:22)

Midva sva tudi vrečo kupila, ki pa bo prišla v poštev šele to zimo...
Mogoče sva jo celo za brezveze kupila...

Za marelo se pa strinjam, da je nimaš kam dat...




Pupica -> Ziga - asahi... (5.6.2004 14:42:49)

jah...tudi mi smo kupili asahija, pa me res zanima če kdo ve kater senčnik paše gor??

LP





Žiga -> Ziga - asahi... (7.6.2004 7:04:36)

Klical na Ariela... Prodajalka zmedena u iber, pravi da jih za Asahija ne delajo, da pa večina paše gor. Potem sem ji rekel, da ni prostora, kamor bi dal marelo, ona pa, ja saj se da na uno štangico nad kolesi.... Katero je mislila, še vedno ne vem. Ko bomo rabili, bomo šli v trgovino (verjetno na v Ariel) z vozičkom in bomo probavali...

LP
Ž.

P.S.: Aja, že več kot tri tedne čakam na nov mehanizem za sprednja kolesa pri Sciroccotu 4... Ta teden bom "pop...", ker gremo v soboto na morje...




Stran: [1]