|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je zame sploh še upanje?
14.5.2006 14:14:46   
Liona
V sredo na UZ smo videli GV veliko 24 mm, plod je bil velik 3 mm, utripa pa ni bilo. Svoje izvide sem posredovala dr. Pušenjaku, ki pravi, da sicer oz. žal ne ve, kako je bila GV izmerjena, ampak da če je dejansko večja od 22 mm in še ni bilo utripov, je manj kot 1% možnosti, da se bodo utripi pojavili kasneje.
GROZA!!!! Jezna sem na G, ki me je pregledala in mi ni omenila ničesar v zvezi s tem. Čeprav pravijo, da upanje umre zadnje, ga je meni ostalo bore malo. user posted image  Upam lahko na najbolje, pripravljena pa naj bom na najslabše... Ali kako? Sicer je že res, da tudi dr. Pušenjak v takih stvareh težko piše, sploh če primera ni videl... Ne vem. Tako sem zbegana.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je zame sploh še upanje?
14.5.2006 15:44:43   
Zasanjana
Liona, lahko ti rečem samo, da močno upam, da se bo vse dobro izteklo!user posted image

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je zame sploh še upanje?
14.5.2006 16:49:02   
Naja30
Jaz tudi držim pesti! user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je zame sploh še upanje?
14.5.2006 19:39:48   
KODA
Držim pesti,da bo vse v redu.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je zame sploh še upanje?
14.5.2006 20:27:20   
Anonimen
V katerem tednu pa si? plod je še zelo majhen, je sploh možno, da se pri 3 mm velikem plodu zazna utrip??? user posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je zame sploh še upanje?
14.5.2006 21:22:55   
urška76
Za kdaj te pa je G naročila na naslednji pregled? Ker če ima slabši UZ je lahko tudi to krivo, da ni videla srčka. Upaj na najbolše in ne se predat črnim mislim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je zame sploh še upanje?
14.5.2006 22:31:32   
pikicaa
Držim pesti, da bi sečimbolje izteklo. Ne obupaj!

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je zame sploh še upanje?
15.5.2006 10:50:28   
milla
Držimo pestiuser posted image .

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je zame sploh še upanje?
15.5.2006 12:45:06   
majas
Joj tudi jaz ti želim vse dobro...ampak tudi meni je čudno, pri 3mm se pa še ja ne vvidi srčka...

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu milla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je zame sploh še upanje?
15.5.2006 13:49:55   
Vilma
Liona držim pesti za tvojo pikico. In razumem tvojo skrb, sploh po tem, kar ti je odgovoril Pušenjak. user posted image

Imej še upanja, vem, da je težko zdržati do naslednjega pregleda, ampak drugače res ne gre.

Meni so pred mesecem dni sporočili napačne rezultate hormona Beta HCG po telefonu, tako da je ginekolog sumil na izvenmaternično nosečnost. Sem bila čisto preč od šoka, potem pa se je vse porihtalo.
Ginekolog je namreč ugotovil, da se je njegova sestra zmotila pri odčitavanju rezultata izvida B-HCG, če lahko verjameš user posted image  Z nosečnostjo je vse ok - no vsaj do sedaj.

Kot vidiš, čudeži obstajajo.
Držim pesti, da bo pri tebi enako!

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je zame sploh še upanje?
16.5.2006 20:25:21   
mirjanajelenko
alora meni je rekel moj ginekolog da sem kar pravi trenutek prišla kajti srček že bije pa sem bila v 9 tednu, narobe sem rekla da se že vidi kako bije, tako da po mojem se vidi 7-8 teden
upajmo na najbolje... nisem pa g.

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?