Trikolesnik ali štirikolesnik??? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Bejba -> Trikolesnik ali štirikolesnik??? (7.6.2004 12:15:05)

Sicer smo že bolj odločeni za štirikolesnika, ampak vseeno. Povejte mi vaše mnenje ali je boljši in uporabnejši trikolesnik ali štirikolesnik?

Hvala in lep dan še naprej!

LP; Bejba (21 2/7)




Mina1 -> Trikolesnik ali štirikolesnik??? (7.6.2004 12:23:53)

Definitivno je 3-kolesnik bolj uporaben, bolj praktičen in tako.

Zakaj? Ker pač tako je

pa-pa




Nea -> Trikolesnik ali štirikolesnik??? (7.6.2004 12:44:00)

Mi smo na začetku imeli izposojen štirikolesnik. DVa tedna nazaj smo nabavili trikolesnik in ga res ne bi več zamenjala za 4-kolesnik.
Je bolj enostaven za uporabo, predvsem za obračanje in ga je lažje spraviti v prtljažnik.

Lp,
Nea




malika -> Trikolesnik ali štirikolesnik??? (7.6.2004 13:12:57)

Se pridružujem ostalima dvema-3 kolesnik!!!




NinKa -> Trikolesnik ali štirikolesnik??? (7.6.2004 14:44:27)

Pozdravljena! Mi mamo oba. Oba imasta velika napihljiva kolesa. 4 kolesnik je bolj luskan, ampak tezek in tezko ga je spravit v avto. Tako, da ga imam za po stanovanju (popoldan rad zaspi v njem) in za na teraso.
3 kolesnik pa je dosti bolj vodljiv, ni tako okoren.
Men sta oba luskana, ceprav je bolj uporaben 3 kolesnik, vsaj pri velikih kolesih.

pozdravcek!




KatjaK -> Trikolesnik ali štirikolesnik??? (9.6.2004 10:34:28)

jaz sem za 3- kolesnika, drugega sploh nebi kupila, ker smo s tem res zelo zadovoljni. Brez tega vozička res ne vem kako bi kam sploh prisli ta kolesa so zakon. velika in napihljiva.
Super je.
Lp Katja




naniplus4 -> Trikolesnik ali štirikolesnik??? (9.6.2004 11:28:06)

Jaz sem pa bolj navdusena nadd 4 kolesi. To pa zato, ker smo v trgovini gledali takega s 3 in se je eden od mojih dveh ze obstojecih malckov naslonil na sprednji del kosare in se je vsa zadeva nic kaj ugledno PREVRNILA. Tako da se mi 3 kolesa ne zdijo prevec stabilna - vsaj jaz jim ne zaupam vec, ker nisem tako zelo pametna, da bi uspela otrokoma dopocedati, da se pac na sprednji del vozka NE SMES naslanjati. Ze enkrat je lahko dovolj...
Je pa res, da so okusi razlicni in so na pogled meni tisti s 3 se vedno vsec.




janaja -> Trikolesnik ali štirikolesnik??? (9.6.2004 14:33:39)



SICER STE ME SKORAJ PREPRIČALE ZA 3 KOLESNIKA AMPAK TUDI JAZ MISLIM DA ...

NE VEM NO V BABY CENTRU SEM TUDI JAZ SKORAJ PREVRNILA ENEGA KO SEM ŠLA MIMO...

PA TUD NISEM ŠE TAK DA BI GA MOGLA...




Mina1 -> Trikolesnik ali štirikolesnik??? (9.6.2004 14:50:19)

no res ne bi vedla

Kaj vse naš škratek počne s triciklom (Maxi Speedi Taxi), pa se še ni prevrnil in tako.

, ne bi vedla, katere ste gledale.

pa-pa




Bejba -> Trikolesnik ali štirikolesnik??? (9.6.2004 15:32:31)

No, razmišlanje in dvomi so zaključeni. Kupili smo 4-kolesnika HOCO BIG FOOT . Upam, da se nismo prenaglili.
Tudi meni je bolj všeč in bolj frajerski 3-kolesnik, pa se mi tudi zdi premalo stabilen. Kaj pa vem.
Hvala za vaša mnenja in uživajte v in ob svojih sončkih .

LP; Bejba




Mina1 -> Trikolesnik ali štirikolesnik??? (14.6.2004 7:56:48)

SUZY, to nima nobene zveze oz. povezave Če mu je slabo, mu je slabo, ampak to z vozičkom res nima prav nič skupnega.

pa-pa




Stran: [1]