ali je kaj narbe (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


mirjanajelenko -> ali je kaj narbe (16.5.2006 20:21:28)

zanima me ali je lahko kaj narobe  sem v 4 mesecu  p2 mesec sem šla 3 kg dol zdaj pa 4kg se pravi vse skupaj 7 kg malo me je strah pa normalno jem  pa sadja pojem tud, vem da bote rekle srečna bod ali pa da je normalno ampak malo me je strah




lelaval -> RE: ali je kaj narbe (16.5.2006 21:40:43)

A si šla samo dol? Ne razumem dobro, kar si napisala.
Jaz sem se v zadnji nosečnosti tudi 'slabo redila' in sem vprašala G. Po UZ in vsem se je [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] dobro godilo in se je razvijal, kot more. Je pa res, da materi 'pobere' vse, kar sam potrebuje.
Aja, pa prebavo sem imela odlično. Pom 7-8x na dan sem šla na veliko potrebo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Bonnie_RR -> RE: ali je kaj narbe (16.5.2006 21:47:40)

Meni se ne zdi vredu, da si v nosečnosti šla dol kar za 7 kg. Na tvojem mestu bi se malo posvetovala z ginekologinjo.

Lp 




kaja11 -> RE: ali je kaj narbe (17.5.2006 9:22:14)

Po moje to tud ni glih v redu. Ne rečem, da je s tabo ali z nosečnostjo kaj narobe.... ampak G zmeraj poudarjajo, da nosečnost ni obdobje v katerm bi si lahko privoščili hujšanje. Obe moji kolegici, ki sta na začetku preveč hujšali (zaradi bruhanja) sta pristali v bolnici.... celo paniko so zagnali zaradi hujšanja (dehidracija,..). Ne vem v čem je fora pri tebi.... če ne bruhaš bi po moje morala malo več pojesti. V vsakem primeru pa se posvetuj z G.




Wahoo RR -> RE: ali je kaj narbe (17.5.2006 10:07:27)

hmm..preveri pri ginekologinji. Jaz sem v 27 t pa se nisem zredila še niti malo. 
Pravi da zaenkrat ni panike in da si otroček že vzame kar rabi.
Kako bi pa bilo, če bi toliko shujšala, pa ne vem.

Nič te ne stane , če vprašaš.




Anonimen -> RE: ali je kaj narbe (17.5.2006 10:19:46)

Prijateljica je v prvih 4 mesecih shujšala zaradi bruhanja 8kg. G ji je rekla, da če shujša še eno koli, da bo šla v bolnico. No ampak so se slabosti nehale in potem se je normalno redila.

Jaz bi rekla, da dokler te G na to ne opozori, da ni panike.




Stran: [1]