|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je kaj narbe
16.5.2006 20:21:28   
mirjanajelenko
zanima me ali je lahko kaj narobe  sem v 4 mesecu  p2 mesec sem šla 3 kg dol zdaj pa 4kg se pravi vse skupaj 7 kg malo me je strah pa normalno jem  pa sadja pojem tud, vem da bote rekle srečna bod ali pa da je normalno ampak malo me je strah

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je kaj narbe
16.5.2006 21:40:43   
lelaval
A si šla samo dol? Ne razumem dobro, kar si napisala.
Jaz sem se v zadnji nosečnosti tudi 'slabo redila' in sem vprašala G. Po UZ in vsem se je user posted image  dobro godilo in se je razvijal, kot more. Je pa res, da materi 'pobere' vse, kar sam potrebuje.
Aja, pa prebavo sem imela odlično. Pom 7-8x na dan sem šla na veliko potrebo. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je kaj narbe
16.5.2006 21:47:40   
Bonnie_RR
Meni se ne zdi vredu, da si v nosečnosti šla dol kar za 7 kg. Na tvojem mestu bi se malo posvetovala z ginekologinjo.

Lp 

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je kaj narbe
17.5.2006 9:22:14   
kaja11
Po moje to tud ni glih v redu. Ne rečem, da je s tabo ali z nosečnostjo kaj narobe.... ampak G zmeraj poudarjajo, da nosečnost ni obdobje v katerm bi si lahko privoščili hujšanje. Obe moji kolegici, ki sta na začetku preveč hujšali (zaradi bruhanja) sta pristali v bolnici.... celo paniko so zagnali zaradi hujšanja (dehidracija,..). Ne vem v čem je fora pri tebi.... če ne bruhaš bi po moje morala malo več pojesti. V vsakem primeru pa se posvetuj z G.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je kaj narbe
17.5.2006 10:07:27   
Wahoo RR
hmm..preveri pri ginekologinji. Jaz sem v 27 t pa se nisem zredila še niti malo. 
Pravi da zaenkrat ni panike in da si otroček že vzame kar rabi.
Kako bi pa bilo, če bi toliko shujšala, pa ne vem.

Nič te ne stane , če vprašaš.

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je kaj narbe
17.5.2006 10:19:46   
Anonimen
Prijateljica je v prvih 4 mesecih shujšala zaradi bruhanja 8kg. G ji je rekla, da če shujša še eno koli, da bo šla v bolnico. No ampak so se slabosti nehale in potem se je normalno redila.

Jaz bi rekla, da dokler te G na to ne opozori, da ni panike.

(odgovor članu Wahoo RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?