Hauck potovalna postelja (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Mandarin -> Hauck potovalna postelja (8.6.2004 14:11:38)

Zanima me ali je kdo kupil Hauckovo potovalno posteljo?
Kako jo sestavite oz. rastavite? Nam je uspelo po skoraj 1/2 unem mučenju. Smam je sploh ne bi mogla niti sestaviti niti razstaviti. Ali je kakšna finta ali je "to tako mišljeno" ???
lp




Tinca7 -> Hauck potovalna postelja (8.6.2004 14:20:13)

Pozdravljena,

Mi smo jo sestavili v nekaj minutah. Dna ne smeš potisniti do tal, ampak moraš najprej zravnati krajše stranice, potem pa še daljše. Na koncu pa tla porineš do konca. Ko jo zlagaš pa ravno obratno. Sej se boste že navadili. Pa veliko prijetnega spanca želim!

LP, Tina




Žiga -> Hauck potovalna postelja (8.6.2004 14:29:45)

Tudi jaz sem bil ves pameten in sem se pol ure matral in matral... Še dobro, da nisem kaj polomil!
Potem je pa moja mimo prišla, vrgla uč na slikce od navodil in mi rekla, da moram dno posteljice na koncu potisniti dol. Jaz sem seveda najprej to naredil...

Kako že gre tista: Ko vse odpove, poglej v navodila. Če te slučajno boljša polovica ne prehiti...

LP
Ž:




Mandarin -> Hauck potovalna postelja (8.6.2004 17:11:12)

Hvala!!! Bom probala.
Veš, kaj Žiga, tudi jaz vedno težim da je treba navodila prebrat, ampak teh pa res nisem razumela.
Na žalost smo to ugotavljali v GO in sem takooo pogrešala RR
Sem vedela, da bi mi vi takoj znali pomagat.
lp in




viv_ -> Hauck potovalna postelja (9.6.2004 14:46:22)

ja navodila!!! pri posteljici od abc designa so še ta ravno kontra napisana! mater smo se matral, ampak nam je le uspelo!




Stran: [1]