Hauck - Roadster SL (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Tina&Dean -> Hauck - Roadster SL (24.5.2006 15:27:12)

Ali ga ima katera? Kako ste z njim zadovoljne? Zanima me namreč njegova uporabnost in ali gre avtosedež Hauck - Zero Plus (ali bilo kateri drug avtosedež) namontirati na voziček?

Lp [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 




Grascakinja -> RE: Hauck - Roadster SL (29.5.2006 14:32:03)

Jaz ga imam. Tako bom rekla, za ta denar je točno toliko muzke... Načeloma je dober...
- lahek
- okreten
- paše v majhen prtljažnik

...ima pa tudi nekaj pomanjkljivosti:

- sedalo je prekratko in premehko
- zoprn sistem dviganja in spuščanja naslona
- naslon se ne da v vsaj pribižno navpičen položaj, ampak otrok vedno nekako bedasto leži nazaj nagnjen ali pa se drži za prečko, da sedi pokonci
- kolesa začnejo hitro škripat (potreben wd40)
- pasovi za privezato so nerodni in neoblazinjeni
- nanj ne paše košara

Prej sem sicer mislila, da me to, da se sedala ne da obrnit proti sebi, ne bo motilo, pa me moti.
Lupinica Hauck 0+ se da namontirat na voziček brez problema, za ostale pa ne vem. Nam je to kar prav prišlo.

Skratka, voziček je primeren za bebo, ki je rojena poleti, pa še to pogojno. Jaz bom za naslednjega otroka kupila nov voziček, tak, na katerega paše košara, tudi če bo otrok poleten, ker mi je košara bistveno bolj udobna in predvsem ravna po dnu.

Torej, je v redu, ni pa super voziček.

p.s. Priporočam dokup zimske vreče, dežne prevleke, sončnika in mreže za mrčes. Za vse to sem mislila, da ne bom rabila, pa sem kasneje dokupovala. Naj ti ne bo žal denarja za voziček, ker vedi da ga boš gledala in uporabljala 2 leti!




Stran: [1]