RE: Kikiwelt.de (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Tina&Dean -> RE: Kikiwelt.de (20.6.2006 10:50:41)

Naja 78 jaz sem pa kr "dolgo" čakala da so mi poslali podatke. No včeraj sem hodla plačevat na banko in mi je ona koza pod namen plačila napisala "plačilo blaga" namesto "Order No. ......". Upam, da bodo vseeno dobili oz. vedli zakaj se gre [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




ljubezniva -> RE: Kikiwelt.de (21.6.2006 8:16:43)

sem pisala na kikiwelt  in so mi odgovorili da so dobili nakazilo, sam da čakajo robo da dobijo...




naja78 -> RE: Kikiwelt.de (21.6.2006 8:43:40)

punce hitm na banko plačat!




moci -> RE: Kikiwelt.de (1.7.2006 13:34:05)

sem vprašala že na eni drugi temi, pa sem tako neučakana da bom še tukaj: včeraj sem naročila voziček in dala kjikico pri predplačilu, na mail so mi poslali samo naročilo - bestelung. zdaj mi pa ni nič jasno. tam nič ne piše kam naj nakažem denar. bom dobila še kaj? hvala za odgovore[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image]




meri -> RE: Kikiwelt.de (1.7.2006 16:32:27)

Tudi jaz sem naročila voziček pri njih,tudi dobila sem ga že zdavnaj.Bestelung ti pošljejo takoj(naročilo),meni so še čez 15 minut poslali račun z mojo številko naročila,vendar lahko plačaš samo po predplačilu in ne po povzetju.Najbolje je ,da se pokliče direkt njih in vse se zmeniš.
Jaz sem zadovoljna in nikakor ni bojazni,da robe nebi dobile!




moci -> RE: Kikiwelt.de (1.7.2006 17:17:31)

hm, mogoče potem nisem dobila računa, ker je vikend[sm=zmeden2.gif] bom počakala, kaj bo v ponedeljek. slišala (in prebrala) pa sem same pohvale o njih. da ne govorim o veliki razliki v ceni![sm=miska.gif]




Anonimen -> RE: Kikiwelt.de (23.7.2006 14:25:57)

Ali ste kdaj računale koliko dejansko prišparate z nakupom preko kikiwelta? Skoraj neverjetno se mi zdi, sploh ne vem če sem prav računala, ampak pri nas voziček HAUCK MINISTAR JUPITER 3 v kompletu z lupinico in zimsko vrečo stane krepko krepko čez 100 tisoč sit, preko kikiwelta pa s poštnino 60.000 sit. Razen če je moje znanje nemščine tako pomankljivo, da toliko stane samo osnoven voziček brez dodatne opreme?




ljubezniva -> RE: Kikiwelt.de (24.7.2006 10:32:51)

jaz sem kupila mini star jupiter 3 in stane 115 eur+ poštnina=145 eur, kar je okrog 35.000 sit. v arielu pa je tale vopziček 65000 sit...velika razlika...se splača




Pikicapokica6 -> RE: Kikiwelt.de (8.8.2006 6:49:13)

Mene pa zanima, kako je v primeru, če te ni doma, ko prispe paket? Ali me bo počakal na pošti in koliko časa?

Pa še to. Že prejšnji teden v četrtek sem poslala naročilo. Kolk dolgo naj čakam, preden jim kaj zatežim, da naj  že končno pošljejo račun, na katerega moram nakazati denar? Takrat sem dobila samo povratno informacijo, da so moje naročilo prejeli in da naj počakam na nadaljna navodila. Ko pa berem vas tukaj na forumu, pa ste povečini takoj dobile številko računa!




borovnička -> RE: Kikiwelt.de (8.8.2006 9:26:41)

Mamica, za njih dostavlja DPD in če te ne bo doma, ti bodo pustili obvestilo in potem ali boš sama dvignila pri njih ali pa ti naslednji dan pripeljejo še 1x.

Za naročilo jim pa zdaj že lahko pošlješ mail, pa jih malo opomniš. So zelo prijazni in ti bodo hitro odgovorili kaj je šlo narobe oz. zakaj še vedno nisi prejela podatkov za nakazilo.

Pozdravček [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Pikicapokica6 -> RE: Kikiwelt.de (8.8.2006 15:52:49)

Hvala borovnička. Koliko časa pa te čaka pošiljka na DPD? In najbrž tukaj v Ljubljani, ali so še kje drugje nastanjeni?




Jančika_ -> RE: Kikiwelt.de (8.8.2006 16:22:00)

DPD je v LJ in MB.




ljubezniva -> RE: Kikiwelt.de (9.8.2006 12:35:10)

ko so meni pripeljali voziček me ni  bilo doma in so mi kar pred hišo pustili...




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]