kontracepcijske tablete - izcedek (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


*alja* -> kontracepcijske tablete - izcedek (10.6.2006 16:45:43)

Jem jih dva tedna ( prvič ) - začela sem prvi dan menstruacije in imam še zdaj izcedek ( rdečo rjav ) in se ne konča. Vložek uporabljam noč in dan že nekaj čez 14 dni!
Res se ne spoznam na to saj jem prvič in ne vem če je to normalno ali naj grem k ginekologu!

Hvala za odgovore!! 




mammy26 -> RE: kontracepcijske tablete - izcedek (10.6.2006 16:54:15)

Tudi pri meni se je pojavilo to prvič. Potem naslednjič pa je že bilo ok. Verjetno so to samo spremembe. Seveda, če je pa tega preveč, pa je tudi možno da ti ne odgovarjajo.




lelaval -> RE: kontracepcijske tablete - izcedek (10.6.2006 20:47:30)

Prvi mesec je normalno in ni nič narobe, če se pojavljajo vmesne krvavitve (ki se lahko tudi vlečejo, kot opisuješ), kasneje pa naj se ne bi več. Če bo isto še drugi mesec, pojdi h G, da ti predpiše druge, ker ti verjetno ne odgovarjajo.




natalia -> RE: kontracepcijske tablete - izcedek (10.6.2006 21:13:08)

počakaj na drugo krvavitev, mogoče se bo normaliziralo.




mia-2 -> RE: kontracepcijske tablete - izcedek (10.6.2006 23:12:19)

Sej na tabl. piše da so prvih nekaj ciklusov te krvavitve normalne.No vsaj na mojih tako piše-pa še ginekologinja mi je to poudarila.




*alja* -> RE: kontracepcijske tablete - izcedek (11.6.2006 10:44:59)

Ja saj mi je rekla da se lahko pojavi izcedek in da naj potem vzamem dve tableti naenkrat - vendar to v navodilih ne piše!
Ampak jas nimam samo malo izcedek ampak 24 ur na dan  non stop ( 15 dni )![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stran: [1]