6. bolezen in 2. cepljenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


živa -> 6. bolezen in 2. cepljenje (12.6.2006 10:30:21)

Živjo!

Naš mali, star 4 mesece in pol, je staknil 6. bolezen (zdaj imamo samo še izpuščajčke). Dežurna pediatrinja mi je v soboto rekla, da ne sme biti cepljen 6 tednov, naša pa pravi, da ni problema tri dni po prenehanju izpuščajev in naj ga v četrtek kar pripeljem, ker drugače bo moral biti cepljen od začetka[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]?

Ali ima katera informacije, kako je s 6. boleznijo in 2. cepljenjem?

V četrtek smo namreč namreavali iti na morje in ne bi rada, da bi imel mali kakršnekoli probleme.

Lp,

živa




Anonimen -> RE: 6. bolezen in 2. cepljenje (12.6.2006 10:50:25)

Za cepljenje mora biti otrok popolnoma zdrav,zato raje potrpi in počakaj s cepljenjem,bo pač še enkrat od začetka cepljen.

Informacije o šesti bolezni imaš v posebni rubriki,zgoraj.Vendar ni omenjeno,kako je vs cepljenjem v takem obdobju,ker je pač redkost,da se sklapata datum cepljenja z boleznijo.




živa -> RE: 6. bolezen in 2. cepljenje (12.6.2006 10:58:31)

Saj jaz bi počakala, samo naša pediatrinja meni, da ni nobene potrebe (vsaj po telefonu).

Jah, dopusti se bližajo ...

Lp,

živa




Anonimen -> RE: 6. bolezen in 2. cepljenje (12.6.2006 11:01:51)

Daj ti še vprašaj,kakšnega drugega za mneje-pediatra mislim.Sicer,če ni prehlajen,če nima vročine,ne vnetega grla.Ufaa,težko je tako napovedat in se odločit.Naj ga pregleda,saj ga mora pregledat,poslušat in,če je popolnoma zdrav ga lahko cepi.Če ima še spuščaje,vsaj meni se zdi,da to še ni zdravo.
Vem,ker je naš imel pri štirih mesecih.




Stran: [1]