Slabost in bruhanje (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Slabost in bruhanje (13.6.2006 15:10:00)

Zanima ne, če je katera od vas izgubila veliko kilaže v prvih dveh ali treh mesecih.... Namreč jaz ne spravim nobene hrane vase, pa če jo slučajno spravim, mi je tako slabo, da na koncu sigurno pristanem na WC-ju. Sicer se trudim piti čimveč tekočine, zaloge tudi nekaj imam, ampak je vseeno težko - namreč non-stop sem lačna...

LP




Alisa -> RE: Slabost in bruhanje (13.6.2006 15:15:24)

Jaz sicer nisem glih imela probleme z pridobivanjem kilaže sploh na začetku. Je pa fajn če ješ zlo majhne obroke večkrat na dan. Že zjutrj začni preden vstaneš z enim prepečencem in šele nato vstani.




Anonimen -> RE: Slabost in bruhanje (13.6.2006 15:18:02)

Ni problem pri pridobivanju... Jaz sem ravno danes stopila na tehtnico, pa je šlo v 14 dneh 5 kg dol... pa šele na začetku sem... Če mi bo tkole slabo do 3. meseca, ne bo nič luštno... No, saj pravijo, da na začetku ne more to veliko vplivati na plod... Pazim pa res, da pijem - prepečenec je ravno danes zjutraj pristal v WC-ju...




total -> RE: Slabost in bruhanje (13.6.2006 15:19:06)

V prvih 4 mesecih sem šla dol za 4 kg,pol se je pa uredilo.




jakaracman -> RE: Slabost in bruhanje (13.6.2006 21:55:39)

Ful mi je bilo slabo do 17 tedna , zredila sem se v nosečnosti 8 kg, ko pa sem rodila pa je šlo dol 11kg.Na za četku sem shujšala 5kg, potem se je uredilo, jesti pa mi v bistvu ni pasalo do konca.Vse kar sem pojedla je imelo čuden okus.Upam, da bo tebi bolje.Srečno




žiža -> RE: Slabost in bruhanje (13.6.2006 23:37:40)

Ta neprijetnost mi je kar poznana. V prvi nosečnosti sem bruhala do konca, vendar sem se čist lepo redila. No na začetku sta šli dol 2 kilci in sem na koncu pristala pri +9kg. Po porodu pa po parih tednih na -11 kg.
Zdaj mi je precej bolje. Bruhala sicer sem, nisem pa nič shujšala.
Jaz bi ti čist iz svojih lastnih izkušenj svetovala kakšen požirek kokakole zjutraj na tešče. Pri meni je delala čudeže [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]  Pa na splošno pij po požirkih. In kot so ti že svetovale jej zelo majhne količine in to bolj pogosto. Pa seveda tisto kar ti paše, ne se obremenjevat, kaj je zdravo in kaj ni. Je za otročka in tebe po mojem mnenju velik bolj zdravo, če v tebi ostanejo čokoladne palačinke, kot pa da zbruhaš celo zelenjavno čorbico. Upam da te slabost čim prej mine [sm=rozica.gif]




Višnja -> RE: Slabost in bruhanje (15.6.2006 8:21:38)

Pozdravljena
tudi jaz sem imela takšne probleme....bruhanje, čisto vse mi je smrdelo, nič nisem jedla, pila....slabo mi je delalo 24 ur na dan. Nisem smela imeti praznega želoda a kar sem pojedla mi je delalo slabo.Izgubila sem tudi jaz nekaj kg in zaradi tega me je dal ginekolog malo v bolnico na ifuzijo, da sem se opomogla. Morem priznat, da je pomagalo. Čeprav so slabosti trajale tudi potem.
Jej karkoli ti paše v majhnih količinah, po žličkah. Tudi pij po žličkah, ker tudi z nalivanjem s tekočino lahko izoveš bruhanje.Raje večkrat po malo....pa če tudi je to samo ena vrst hrane. Veliko počivaj!!!!!!!!!!!!!!
Vsekakor pa se o problemu pogovori s tvojim gine, ki bo ocenil, če te je to preveč dekidriralo in ti pripisal ustrezno zdravljenje.
Upam, da bodo slabosti čim prej minile.
lp




Stran: [1]