norice pri obeh otrocih (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


napa -> norice pri obeh otrocih (16.6.2006 21:33:36)

Mene pa zanima, tiste, ki imate dva otroka, v kakšnem razmaku sta zbolela za noricami, oziroma v kolikšnem času je drugi dobil od prvega ali sta jih dobila istočasno?




*maja -> RE: norice pri obeh otrocih (16.6.2006 21:46:40)

Pri nas so jih imeli vsi trije. Najprej jih je dobila najstarejša in potem po približno treh tednih pa še mlajša dva na isti dan.




šnucika -> RE: norice pri obeh otrocih (16.6.2006 22:31:49)

jaz ti lahko povem za mene in brata,ko sva bila mala....zbolela sva z tremi dnevi razlike,najprej jaz,potem on.S to razliko,da sem bila jaz cela pikasta,on pa veliko manj.




eya -> RE: norice pri obeh otrocih (17.6.2006 8:34:01)

ravno zadnjič sem brala nekaj malega o noricah-inkubacijska doba je 14 dni-torej sklepam, da bi drugi otrok dobil od prvega norice po dveh tednih, približno...




dix -> RE: norice pri obeh otrocih (17.6.2006 14:52:18)

Starejši dobil prve pikice v petek zvečer, mali pa v soboto zvečer.




mala -> RE: norice pri obeh otrocih (17.6.2006 19:45:24)

pri nas jih je tamala dobila po enem tednu pa pol,od bratca




violinski -> RE: norice pri obeh otrocih (17.6.2006 20:44:50)

Mi smo ta starejšo cepili (samoplačniško) proti noricam, in jih ni dobila, kljub temu, da so v vrtcu zboleli vsi, tako da tudi ta mali zaenkrat še ni ogrožen. Pa tudi njega bomo cepili, takoj ko bo to mogoče.

Drugače je odvisno od tega, če sta oba otroka bila v stiku z obolelim, jih bosta dobila v roku max 21 dni, če pa je bil samo eden, jih bo najprej dobil tisti, ta drugi pa največ 21 dni po tem, ko jih je dobil prvi.




Stran: [1]