S prehladom na morje...? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


Anonimen -> S prehladom na morje...? (23.6.2006 14:02:43)

a lahko grem za en dan na morje z 18 mesečno [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image],ki je malo prehlajena,ji teče iz nosa,vročine pa zaenkrat nima?
po moje so dve varianti ali se bo prehlad zaradi morske vode pozdravil ali bo še kaj fasala dodatnega...
kaj menite?




srki -> RE: S prehladom na morje...? (23.6.2006 14:04:24)

Jaz bi na tvojem mestu šla, saj če ji teče iz noska, to ni tako kritično. Sicer smo bili mi lani na morju ko je imel Aljaž antibiotik-zbolel je ravno dan pred morjem, šli smo, vendar smo se itak predčasno vrnili domov, ker je dobil vročino.




total -> RE: S prehladom na morje...? (23.6.2006 14:47:34)

Če ni vročine ti kr pejt,seboj mej zdravila.




ada2 -> RE: S prehladom na morje...? (23.6.2006 15:22:14)

jaz bi šla. ko je bila moja Nuša tako mala smo tudi šli, pa je fejst kašljala in imela poln nosek, ko smo pa na morje prišli pa že po prvem sprehodu ni več kašljala.kot čarovnija. saj, če bo slabše lahko  greste nazaj domov, ne?




skuštrana -> RE: S prehladom na morje...? (23.6.2006 15:46:26)

Mi gremo z njo na morje tudi če je prehlajena. Ji fajn paše morski luft, ji prečisti dihalne poti. 




Anonimen -> RE: S prehladom na morje...? (23.6.2006 16:16:33)

Na morje kar pejt, zrak bo samo dobro del.

Pazi pa, da se dodatno ne prehladi v avtu, na premrzli klimi ali pa ne bo vsa premočena med vožnjo.





Tejči -> RE: S prehladom na morje...? (23.6.2006 18:00:13)

Jaz bi šla v vsakem primeru (razen kakšnih hujših bolezni). Kaj pa če bi bili na morju doma?!




lelaval -> RE: S prehladom na morje...? (23.6.2006 21:47:03)

Jaz bi šla. S seboj bi vzela zdravila za zbijanje temperature.
Pa uživajte.




Stran: [1]