GIN.PREGLEDI-KAKO POGOSTO? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju >> Za nosečke dvojčkov, trojčkov, četverčkov



Sporočilo


bianka -> GIN.PREGLEDI-KAKO POGOSTO? (3.7.2006 15:04:58)

zdravo

mamice povejte,če moramo zaradi večplodne nosečnosti kaj večkrat na pregled in če je kaj več ultrazvokov?
Pa še v katerem tednu nosečnosti ste ali boste šle v bolniški stalež.
Meni je gin. rekla da ponavadi priporočajo v 20-tednu,če je seveda do takrat vse ok,drugače pa prej.
No še eno vprašanje.Ali res drži,da nam pripadata dva paketa,oz.dvojni denarni znesek za pomoč ob rojstvu?

Hvala,lp




darja.grm -> RE: GIN.PREGLEDI-KAKO POGOSTO? (3.7.2006 21:35:24)

Bianka na začetku nimaš nič več pregledov kot pri nosečnosti z enim [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image], to pride kasnej.Mene je g od 35 tedna dakje naročala vsak teden, pol pri 37 tednu pa na dva dni.Bolniška se ti res začne nekje v 20 tednu, če je vse v redu, če ne pa že prej.Pa tud to je res, da ti pripadata dva paketa, denar al pa karkoli drugega.
pa lepo uživaj




SISI25 -> RE: GIN.PREGLEDI-KAKO POGOSTO? (4.7.2006 14:06:06)

Jaz sem imela pregled vsake 14 dni, od 20 tedna dalje pa vsak teden. Imam pa enojajčne dvojčke in je rekla, da moramo malo bolj paziti, da ne bi bilo kaj narobe. Ker lahko eden drugemu hrano jemat.....

Mislim pa, da je že bila enkrat debata okoli tega in so tudi nekatere z dvojajčnimi bile večkrat na pregledu že od vsega začetka.




Stran: [1]