jaz v bolnico,partner v bolniško?? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


chips -> jaz v bolnico,partner v bolniško?? (3.7.2006 18:01:24)

Ali lahko gre partner v bolniško da bi pazil na najino 8 mesecev staro hčerko med tem časom ko moram jaz v bolnico na operacijo.Tam bom od 3-4 dni.
Aja pa partner ima s.p. kako potem s dokumentacijo??




Anonimen -> RE: jaz v bolnico,partner v bolniško?? (3.7.2006 18:03:53)

pozanimej se pri svojem zdravniku al pa na sociali. mislm da je en kup ene papirologije za urejat




al1* -> RE: jaz v bolnico,partner v bolniško?? (3.7.2006 18:06:08)

Če je s.p. itak ne dobi nič povrnjeno, razen če je v bolniški več kot 30 delovnih dni. Sicer pa bolniško po mojem lahko dobi.




cmokec -> RE: jaz v bolnico,partner v bolniško?? (3.7.2006 18:18:29)

Jaz sem bila sedaj prav bolna in je moj dobil nego zame. Bolniške ni mogel dobit, ker sem jaz na porodniški, nego pa lahko za en teden, potem bi mogel pa na komisijo. tako so meni razložil. Kako je pa z denarjem oz. nadomestilom pri s.p., pa ne vem.




TONČI. -> RE: jaz v bolnico,partner v bolniško?? (3.7.2006 19:56:18)

Sem bila na istem, samo da je otrok bil star 3mesece. Ti greš v bolnico in na bolniško. Partner pa naj gre na CSD in naj zaprosi za porodniško. Lahko gresta pa že sedaj skupaj urediti. Tko da bo on potem na porodniškem tolko časa, kot boš ti na bolniški. Jaz sem bila na operaciji in smo mislili da bo moj cca 3 tedne doma. Na koncu je bil 2 meseca. Vse se lahko zavleče. Na CSD pa tud nič ne komplicirajo.




chips -> RE: jaz v bolnico,partner v bolniško?? (4.7.2006 13:08:55)

Tonči a si potem imela podaljšano porodniško??




Stran: [1]