Dodajanje kašice zvečer (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


Darči76 -> Dodajanje kašice zvečer (7.7.2006 14:08:38)

Z [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] se še vedno polno dojiva, vendar so podoji sedaj že na vsaki 2 uri, tudi ponoči - čeprav sva prej spala že 5 ur skupaj. Star je 5 mesecev, dojenje na 2 uri pa traja že 1 mesec, tako da razlog za to ni v poskoku rasti.
Odločila sem se dodajat riževo kašico zvečer, zmešano z mojim mlekom, po flaški. Vendar, naš [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] ne mara flaške - sem poskusila včeraj in se je samo drl! Zato sem mislila, da bi mu dala kar gosto kašico, vendar ne vem, koliko lahko za začetek poje. 1 žličko, 3 žličke, 5 itd.?

Kake so vaše izkušnje?

Seveda bi ga po kašici še podojila.

Hvala in pozdravček vsem!




Anonimen -> RE: Dodajanje kašice zvečer (7.7.2006 14:40:31)

JAz sem mu za začetek 3 žličke kosmičev kar dodala v stekleničko. Naslednji večer sem dala 5 žličk, in šele 3 dan sem mu dala gosto kašico za jest na žlico.




Darči76 -> RE: Dodajanje kašice zvečer (7.7.2006 14:44:41)

Urška hvala,
tudi jaz sem mislila na ta način, vendar stekleničke noče.
Mogoče mu pripravim bolj tekočo kašico s tremi žličkami kosmičev in mu jih ponudim pri večernem obroku.....




Anonimen -> RE: Dodajanje kašice zvečer (7.7.2006 14:59:11)

JA komot na žličko, če noče flaške. Jaz sem mu dala najprej samo 3 žličke zato, ker nikoli ne veš, na kaj je lahko alergičen. Sicer alergij na riž skoraj ni vendar vseeno. Pa še večer je, ne?




tincci -> RE: Dodajanje kašice zvečer (7.7.2006 21:32:39)

Jaz ji nikoli nisem dala flaške, prvič je dobila riževe kosmiče kar tiste, ki se zmešajo samo še z vodo (se mi ni dalo iztiskat mleka) in sicer kar normalno goste. Prvič je itak pojedla 2 žlički, potem pa vsakič malo več, tako da sva nekje v 2 mesecih prišli na cel večerni obrok (pred spanjem pa še dojenje).




natalia -> RE: Dodajanje kašice zvečer (8.7.2006 8:37:29)

jaz ji sicer dam v zadnji obrok 2-3 žličke rižolinota, bom pa začela tako, da bo predzadnji obrok rižolino na žličko, zadnji obrok pa flaška mlekca. vsak dan zvišuj količino pa bosta o.k.

lp




Stran: [1]