Voziček Peg Perego (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


JANJAA -> Voziček Peg Perego (11.7.2006 20:23:57)

Zanima me, če katera pozna oz. ima voziček modela A3 Centro Completo od Peg Perego. Mi je zelo všeč, me pa muči vprašanje če se ročke za vožnjo obrnejo v obe smeri - da otroka vidiš oz. ga ne vidiš.




Minkaa -> RE: Voziček Peg Perego (11.7.2006 21:24:25)

Koegica ima peg Prego (no pa skoraj vsi katere vidiš z vozičkom). Njen model je mislim da PC3 ali nekaj takega. Meni je ta voziček tako zanič. Sem ga parkrat peljala pa sem mela občutek da bo kar skupaj padel. In vedno kadar koga srečam ima tak voziček [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] .




ada2 -> RE: Voziček Peg Perego (11.7.2006 22:13:29)

mi imamo PP Pliko matic. mi je super praktičen, naš se ne da obračat, za tisti model pa žal ne vem.




Blink1 -> RE: Voziček Peg Perego (12.7.2006 9:14:33)

Jaz sem kupila P3 Pliko marelo in sem zelo zadovoljna. Za začetek pa smo tudi imeli voziček, kjer si lahko obračal ročaj, ker mi je bilo glupo, da dojenčka ne bi videla, ko ga vozim. Zato smo kupili ABC voziček (ne spomnim se modela) z velikimi kolesi.




kati* -> RE: Voziček Peg Perego (12.7.2006 10:59:45)

pri PP so samo dolečeni modeli taki, kjer lahko obračaš ročaje - vprašaj kako je s tem v prodajalni (njihova specializirana prodajalna je na Celovški blizu Tivolija) - tam, lahko dobiš tudi katalog.

Sicer smo pa mi SUPER zadovoljni (ker je izredno paktičen!) s PP in dejstvo, da ga ima toliko mamic, pove nekaj ... naj še povem, da ga redno vozim tudi po makadamu (tivoli, Volčji potok, ZOO) in šli smo tudi po travnikih - res se ne vozi tako komot kot po asvaltu, a našemu malemu se rukanje itak še bolj dopade [sm=smiley36.gif]




GoYa -> RE: Voziček Peg Perego (13.7.2006 13:41:12)

Pri Centro se ročaj ne da obrniti.




Stran: [1]