|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2019
6.12.2018 8:55:09   
Elen_
Soncica: Meni je na pregledu G povedala za posteljico - pravi, da je verjetno to razlog za dosedanje krvavitve - trenutno se ni nevarno, ker se v vecini primerov posteljica dvigne z rastjo otroka... ce se pa ne bo, bom pa v horizontali do konca. Tukaj ti pripenjam link, ki govori o "predlezeci posteljici", da si lazje predstavljas (http://www.izvorna-celica.si/za-nosecnice/placenta-previa/?fbclid=IwAR3axgy3nwwj8z9whi0VpJVPuja1UdEi_z791UwQ-uabc79a5sjEaOZXV-8)Sem pa prepricana, da bi ti G omenila, ce bi bila tvoja posteljica nizko... ☺️ Tako da - uzivaj v tem, da je vse bp.
Vozicek, ki smo ga dobili je pa "Prestige 2 3v1 Harmony" - evo, se link: http://www.moder-planet.si/dorjan/200-dorjan-prestige-2-harmony-3v1.html je pa v nevtralni sivi barvi, star manj kot leto dni... meni je pomembno, da ima velike amortizirane gume, da je lahko vodljiv, z veliko "nakupovalno kosaro" spodaj - je pa res, da je precej velik tudi ko se zlozi...
Punce, sem vesela za vse, ki dobite marsikaj od prijateljev/sorodnikov... Je precej lazje tako, kot pa vse iz nule nabavit... ☺️ Ceprav... ima pa tudi to svoj car, hihi - ker imajo res lepe stvari ❤️ 
Nerodka - super za pregled ☺️ lepo, da vse poteka kot mora 👍Vijolica - jeeeeeej - prva brcika ❤️❤️ Tudi jaz sem jo zacutila 3 dni nazaj zvecer... vceraj pa ni in ni bilo teh brcik od nikoder.. komaj cakam da zraste in konkretno brcne 😂☺️
Lepo se mejte punce!

(odgovor članu Sončica3)
Neposredna povezava do sporočila: 376
6.12.2018 8:58:33   
Lewisia
Punce, a imate kak seznam oblačil, kaj vse potrebuje otrok za prve mesece? Če si v vsem skupaj prvič, je kar malo težko se znajti. Pa tiste, ki se spoznate, je dobro gledati na to, da so oblačila na preklop ali ni nobenega problema, če se oblačijo čez glavo? Kak nasvet za nas, ki smo v tem čisto zelene :), bo več kot dobrodošel.

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 377
6.12.2018 10:03:10   
priloznost2

IZVIRNO SPOROČILO: Lewisia

Punce, a imate kak seznam oblačil, kaj vse potrebuje otrok za prve mesece? Če si v vsem skupaj prvič, je kar malo težko se znajti. Pa tiste, ki se spoznate, je dobro gledati na to, da so oblačila na preklop ali ni nobenega problema, če se oblačijo čez glavo? Kak nasvet za nas, ki smo v tem čisto zelene :), bo več kot dobrodošel.

Od začetka, mogoče vsaj 3 mesece ti bo najlažje na preklop bodije, majčke oblačit. Sploh pri prvem otrocku se loviš in ne veš kako in kaj. Pa še strah te je da boš "polomil" otročka. Meni je še v trgovini rekla naj nesem navadne bodije nazaj in od začetka uporabljam na preklop. 

(odgovor članu Lewisia)
Neposredna povezava do sporočila: 378
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Pojdi na:

Katero trimesečje je najboj rizično?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Za te teste se odloči kar 99 % vseh nosečnic!
Predrojstveni testi so nedolgo nazaj bili popolna neznanka in tabu tema, danes pa se za njih odloči kar 99 % nosečnic!

ivf
mišaaa

po katerem postopku IVF ste zanosile?

1 (77%)

2 (7%)

3 (5%)

4 (3%)

5 (2%)

6 (6%)

Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!