|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčki,junijčki in julijčki 2018
17.9.2018 13:12:34   
bauko
Hoj punce,Ne,mi se se nismo cepili,moramo najprej zrihtat tele krvave nitke v blatu. Zdaj sem na strogi dieti brez mleka in jajc,ce ne bo izzvenelo,bomo ukinili pa se kaj.Sicer pa je dobrovoljcek ☺ in mala nepremicnina ni vec tako zelo nepremicna-vsake toliko ji uspe obrat na trebuscek,tako da moram pazit,kje jo odlozim ☺ je pa vsakic zelo hitro alarm...sicer zdrzi ze dlje casa,ampak se vedno se ful pritozuje,ce je predolgo na trebuscku. Je pa nerodno,ker pogosto hoce vadit ta obrat med dojenjem v leze in potem obraca glavo in vlece bradavico 🙊🙊🙊V vozicku je k sreci kar rada,pa v nosilki tudi,tako da smo se lahko sli ze veckrat se s tastarejso skupaj potepat v hribe. ☺
Kdaj mislite kaj zacet z gosto hrano? Jaz bom pocakala vsaj do 6 mes...

(odgovor članu Kolerabarepa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majčki,junijčki in julijčki 2018
22.9.2018 10:03:13   
Kolerabarepa
Jaz isto - do sestega se bova dojila. Nas korenjak ze sam poskusa it na trebuscek. Pa mu ze rata, samo vcasih potem ne dobi rokic izpod trebuscka. :) pridno dobiva na tezi. Sem pa malo brala pa bi poskusila z metodo Baby led weaning hranjenja. Drugace pa ponoci se ne spimo kaj prida ampak se nekak poravna, ker greva oba spat ob osmih zvecer ali devetih. Drugace bi bla mama ze zdavnaj zombi. :)A ma katera nosilko? Jaz razmisljam o nakupu ker ne mara vozicka. 

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majčki,junijčki in julijčki 2018
22.9.2018 15:11:08   
bauko
Mi imamo bobo 4g in se rada nosi. Sli smo ze na Krvavec s tastarejso po poteh pastirskih skratov in na Vrsic od Erjavceve koce do Postarskega doma,pa tu pri nas parkrat malo naokrog. Mislim pa da bo zdaj kaj vec v uporabi,ko ne bo vec tako vroce. Ko bo sedela pa nahrbtnik. Bolj je prakticen,ker ima orenk hrbtisce za tako kilazo nosit in ker lahko kaj not spravis,pa otrok ni tako stisnjen.
Jaz se glede metode uvajanja goste hrane se nisem odlocila-pomoje bom kombinirala oz poizkusala razlicno,potem pa bomo videli kaj se nam bo najboljse obneslo.
Kolerabarepa,kaksne ima pa kaj mere tvoj fantic? Mi nosimo ze tamanjse 74,ampak to samo bodyje,hlacke ima nekako 1 cifro manjse. Vglavnem-spet sem morala preflintat celo omaro in jo dopolnit. ☺

(odgovor članu Kolerabarepa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majčki,junijčki in julijčki 2018
22.9.2018 18:31:02   
Kolerabarepa
Jaaa, isto opazam. Bodiji so ze pocas 74, hlace pa zgleda kot da bodo se nekaj casa 68. Mu pa dam cez bodi 68 za ven se enega 74. No ce bo tkole mraz bo  treba pa se kaj vec oblect. Sem nasla v Babycentru en zanimiv pajac. Tak debel.  Se odpne spredaj pa sam not das mulca in ga mas ready za ven. Da ni tok oblacenja. Ga lih cebulno oblecem pa gremo ven on pa se veselo posracka. Al pa zacne jokat daje zaspan. Tkoda upam dase pajac obnese :) Pa mal zabic pa dva bodija 74...pa se kar nabere stroškov :) ful na rad eno grizalo. Taka opica je. Bek silikon ampak cist tanke rocke in on to lahko zagrabi in nese v usta. Smo dobilo v dar in je super. Za zlo dolgo se zamoti. 

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majčki,junijčki in julijčki 2018
22.9.2018 18:36:49   
bauko
Jaaa,te pajaci so zakon za pozimi. Das not,potegnes zadrgo in je. Nic te ne skrbi,da bi kje okrog pasu kaj ven zlezlo ☺ Od moje tamale najljubsa igraca so trenutno vsekakor prsti ☺ pa kopa se ful rada ☺

(odgovor članu Kolerabarepa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majčki,junijčki in julijčki 2018
18.11.2018 15:40:56   
3Sonček3
Pozdravljene punce!
Zanima me če ima katera mogoče za prodat angel sound? Uživajte s svojimi sončki in hvala že vnaprej

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majčki,junijčki in julijčki 2018
27.11.2018 14:11:34   
bauko
Punce,kako ste kaj in kako so kaj vasi dojencki? :) cez dva dni bo moja stara ze pol leta! Noro hitro gre...

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?