|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mamice dvojčkov, prosim nasvet!
21.4.2009 16:46:36   
maktub
Sprva bi rada čestitala prijateljici Maji in njenim sončkom Taju in Žanu.

kolegici res nevem kaj kupit za darilo saj ima že vsega, kup pliškov da ne govorimo o oblačilih...
pa vem da vi mamice dvojčkov sproti vidite kaj rabite pa me zanima a imate kaj takega ki bi kolegici prišlo prav pa sama tega zdaj še ne potrebuje?..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mamice dvojčkov, prosim nasvet!
21.4.2009 16:50:18   
siskamiska
Baby Vac in plenice user posted image user posted image .
Pa doma sama napiš kar en svoj bon za varstvo sončkov pa naj ga unovči kadar bo rabila. Če ji boš pa še kdaj kaj pomagala pri gospodinstvu ali ji odpeljala sončke na sprehod bo pa presrečna.
Evo nasvet iz prve roke user posted image .

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mamice dvojčkov, prosim nasvet!
22.4.2009 6:26:42   
CUKRČEK
Bon za baby center ali kako drugo otroško trgovino vedno prav pride. S tem res ne moreš zgrešit. PA naj potem kupi, kar bosta potrebovala.

Ker pliškotov se pa toliko nabere, da jih nimaš kam več dajat. JAz sem jih dala 2 veliki vreči v vrtec, pa zadnjič eno ogromno vrečo v dobr.namene za en dom, pa še jih imam za izvozuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mamice dvojčkov, prosim nasvet!
22.4.2009 7:01:07   
emaa
Pliškotov jaz nikomur en podarjam še od prej, ker mi res ni jasno kaj naj si z njimi človek pomaga, razen da so lovilci prahu. Drugače pa boni za trgovino z oblačili (potrebe nastajajo sproti), plenice, bon za mamico morda za kako masažo in seveda kako varstvo njenih otrok ali da ju pelješ na sprehod, to je zelo fino, če ti kdo ponudi. 

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mamice dvojčkov, prosim nasvet!
22.4.2009 10:35:14   
minca_n
plenice, tega se največ rabi

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mamice dvojčkov, prosim nasvet!
28.5.2009 14:30:11   
Bibip
Jaz bi ji podarila vrednostni bon za Mullerja, tam lahko kupi plenice, hrano za malčka in igrače kar bo rabila. Mi še vedno vse kupujemo tam.

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?