|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  509 510 511 512 [513]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 7:53:05   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

a nista lep parcek najina sonckauser posted image user posted image user posted image



tanajlepšejša, odličen parčekuser posted image user posted image

tinaaja - hvala, bom naslednjič to probala user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 12801
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 7:54:07   
tinaaja
njigo od Elizabeth Pantly: z otroci lahko sodelujete


rezervirano v knjiznici user posted image   mislim, da bo nasa lumpa imela ornk samosvoj karakter - ovn po horoskopu.. problem je, ker ga ima mami tud in dve trmasti bucki na kupu = user posted image tko da mora mami mal nastudirat, kako bo ooommmmm delala pa zeeeennnnnnnuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tinaaja -- 18.10.2007 7:58:01 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 12802
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 8:20:48   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

a nista lep parcek najina sonckauser posted image user posted image user posted image



tanajlepšejša, odličen parčekuser posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image

a si probala potem pleniceuser posted image user posted image dons dobijo v hofrju zametne hlace na naramnice na slikcah zgledajo kar lustne v zivo pa nimam pojma cena 6€

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 12803
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 8:28:01   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: draja
A ti si tudi rodila v Postojni? So mi taaaaako znane tiste rjuhe in spalna srajca, pa kapica na Matii. Joj meni je bilo tako lepo tisti teden tam dol, kot v hoteluuser posted image .


Draja ja, sem  rodila v Postojni in ne morem prehvalit tistih 6 dni user posted image user posted image user posted image user posted image

Ž&Ž sta super parček!!!

vse naj naj Maks cvuser posted image
 


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 12804
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 8:39:47   
tinaaja
http://www.youtube.com/watch?v=eJI-o4xXSRg user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 12805
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 9:00:02   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

njigo od Elizabeth Pantly: z otroci lahko sodelujete



Meni je res carska. Pomoje ti ne bo žal. Naša je sicer ribica, ampak mene to glih ne prepriča, da bo mirna user posted image  

Danes mo dobili prvo buško. Padla je s postelje na tla, ni nič hudega, mal ma rdeče čelo. Bolj se je ustrašla kot udarla.

Trenutno mamo mi Hoferjeve plenice, ker je mela po pamperskah neke pikice - in naš P mi ni mogel povedat, da so to glivice, sem morala sama na RR ugotovit user posted image  Canesten je pomagal... Plenice so pa ok, niso spustile niti 1x. Pa še 80 kom = 9 eur, al neki tazga.

A je katera izmed vas morala sama kupit vrečke in lonček za oddajo vode v laboratorij? Nam so povedali, da je s prvim vzorcem nekaj narobe in naj damo še 1x. S tem, da moram vse sama kupit user posted image

_____________________________




(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12806
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 9:10:18   
Pikca
jutro,

huh, smo imeli že zjutraj pregovarjanje... Živa noče nosit ta novih čevljev (raje ne povem kok so bli), ampak ta stare - ki so seveda premajhni in prešvoh za tale mrazuser posted image . Mislim, da jih bo odnesla muca copatarica...

samosvoj karakter - ovn po horoskopu..
pri nas je ista kombinacija - mami oven-sinček ovenuser posted image , sej smo res trmasti in impulzivni, ampak vsaj ne zakomplicirani kot npr. kakšna tehtnica (kot je naša Živa) al pa devica (možek). No, sej sta luštna drugačuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12807
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 9:18:58   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

a si probala potem pleniceuser posted image user posted image dons dobijo v hofrju zametne hlace na naramnice na slikcah zgledajo kar lustne v zivo pa nimam pojma cena 6€


ja, ej hvala, ker si omenila te plenice, sva jih zadnjič kupila in zaenkrat so super, pikic ni, niso še spustile....user posted image user posted image user posted image

hlač ne bomo kupovali, so pa res lušne. sem pa mojga prej poslala po bodije, mislim, da so bolj zaprti ovratniki pa to...
§
hjc vcv  df dx N ZF     X9P8UI BN JOILKUOJY<< ..........message from Taja, pa nekaj kriči še zravenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 12808
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 9:30:27   
A-N-J-A
Jutro!
Borči spi prvo rundo,mami pojedla zajtrk,pa še neki zravenuser posted image .
Moj sonček balonček je spet ta pravi smejko.Po enem tednu nesmejanja sem ža kar pozabila kako to zgleda.Joj zdaj se mu pa dogaja,se je začel postavljat na vse štiri(to je pri taki teži podviguser posted image )in pol "sexa",vriska,žlobudra,ma ni da ni.Ko vidi Elo se mu čist strga,sam kaj ko hoče ona po njem skakat,pa ležat,pa mal ga z nogo "ponesreč"pobožauser posted image .Upam da bo tud na to temo kakšna oddaja v sredo.Mi smo une metode že vse sprobal,ker naša Ela probava meje že od 18m(je bl pr naprednihuser posted image )pa smo jih že vse prerastli.Zdaj pa ne vem kako naprej.
Sem skrenila s potiuser posted image .Nič kaj sem hotla še napisat.Zdaj se nam dogaja da smo vsako noč mokri ob strani.Grem danes v BC po Fixies in upam da ukrotimo lulanje.

Thaissuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za botrčka,upam da so danes novice že boljše.

pocka-recept za kremšnite še od moje babice:-2 Galleta pudinga vanilija
                                                                        -2 šlag kreme vanilia
                                                                        -2 kremfiksa
                                                                        -1l mleka,mogoče mičkeno manj
To namažeš na pečeno listnato testo,gor 2 stepeni sl. smetani,še en listnat testo,razrežeš in pocukrašuser posted image .

GH-mlečni izdelki-a že vse dajete skutke pa jogurtke???Jaz se kr ne upam.Naš žuli samo zelenjavo pa sadje,ajdovo kašo,polento,riž mu pa ne gre tok.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 12809
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 9:35:19   
cv105
jutro !

Maksi moj zlati, vse najboljše za tvojih sedem mesecev. Bodi zdrav in priden kot doslej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Sem že na vsezgodaj jezna kot , sem včeraj delala kremšnite in valda, da je krema preredka in se niti do danes ni dovolj strdila. Saj so ful dobre, ampak to ni to, ker oblika je katastrofa. A ima katera recept za kako dobro kremo, ki ne ostane tekoča?


pocka: jaz ponavadi rečem, da zgleda ne preveč, ampak dobro pa je ... četud jih ješ z žlico ... mmmmmmmmmm user posted image

Jaz ugotavljam, da pol k je brina pri meni tudi ne spim vec cele ure skupaj. ampak ekr se zbudim samo za kako minuto, sem vseeno spocita. ampak danes mi je slo jako narobe in nazivce tole njeno zizanje.


tinaaja: ja, mene tudi to gostovanje mrka ... in sploh nisem spočita ...  tudi pri nas že 2 !!!!! noči mali roma k nama ... mož spi na svoji polovici, Maks na moji, jaz pa na pol na polički ob postelji, pol na tleh ... kolkr tako crkljanje dobr zgleda ... ni prav nič udobno ... bo treba narest red ... user posted image user posted image user posted image

njigo od Elizabeth Pantly: z otroci lahko sodelujete

rezervirano v knjiznici 


jaz sem jo tudi rezervirala ... o karakterju pa ne bi ... mali ima vse poteze po meni (kwa se mi zdi user posted image ), karakter pa po atiju ... 2 veeeeeeeeeeliiiiiiiiiiiiiikiiiiiiiiiiiiiiiii trmiiiiiiiiiiiiiii ... ker, če jaz kaj nisem, nisem trmasta ... vse ostalo priznam ... user posted image user posted image user posted image  ... in bo še veselo pri hiši ... se mi zdi ...

torej bilanca noči: gostovanje bomo ukinili ... ampak po moje ga zdaj pa že čist zares zobki matrajo (jih čakamo že točno 4 mesece) ...


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12810
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 9:43:13   
malička
jutro, da se še mi malo javimo....najprej me zanima kaj storiti, sanja mi je pred kako uro padla s postelje, ki sicer ni oddaljena veliko od tal in seveda pristala na hrbtu, to se je zgodilo danes prvič, zjutraj se je zbudila ob 4 in er je šel očka delt sem jo dala spat zraven mene v posteljo in seveda je zaspala jaz pa tudi pa sem še nadevala koco in odejo okrog  nje da ja nebo padla in seveda zjutraj me zbudi jok in sanja na tleh na hrbtu, sem jo pomirila v ssa 10 minutah in se mi zdi da se ne obnaša nič drugače, zdaj pa je tak zaspala po jutranji flaši, zanima me če je lahko kaj narobe glede na to da nima niti buškeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 12811
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 9:44:30   
tinaaja
GH-mlečni izdelki-a že vse dajete skutke pa jogurtke???Jaz se kr ne upam.Naš žuli samo zelenjavo pa sadje,ajdovo kašo,polento,riž mu pa ne gre tok.



jaz ji dajem sadnje od lj mlekarn. marelca je zakon user posted image user posted image fotrcek se pa ne pritozuje, ker mora jagodo pojest user posted image

vse naj naj Maks user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 12812
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 9:47:32   
tinaaja
malicka, zs...

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12813
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 9:48:18   
A-N-J-A
tinaaja kaj je teb P rekla glede GH.Mim se nismo nič o tem pogovarjal,jaz sem pa tud pozabila vprašatuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12814
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 9:49:11   
cv105
pikca: moja mami dela v vrtcu in vedno pove, kako je ena punčka pozimi cel teden hodila v vrtec v plastičnih sandalčkih za v vodo (pa ravno tisti teden je bil zunaj sneg user posted image ) ... raje kot da so se starši z njo pregovarjali, so ji ugodili ... niti ne dvomim, da nas vse to še čaka

ANJA: ja, mi jemo že skute in jogurte

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 12815
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 9:55:03   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

tinaaja kaj je teb P rekla glede GH.Mim se nismo nič o tem pogovarjal,jaz sem pa tud pozabila vprašatuser posted image


ona je rekla, da jogurti in skuta po 6m.. da pa naj bi bil samo en obrok na dan z jogurtom ali skuto, ne npr obe malici


< Sporočilo je popravil tinaaja -- 18.10.2007 9:57:38 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 12816
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 9:57:16   
urla
Hojli punce moje,

mi počasi sestavljamo stanovanje v celoto. Danes imam še malarja, potem pa KONEC del. Sem se že pošteno naveličala življenja Strojanovih.

Čestitke vsem slavljencem tudi za nazaj.

Thaiss - upam, da imaš za nas dobre novice.

Baby legs - kje jih lahko kupim?

Anja - cunjice super, vse so nam prov in jih veselo nosimo. CMOK CMOK

Pikapoke ta bolančkanim.

No mi se pa poleg sanacije škode pripravljamo še na sobotni krst. Imela ga bom skupaj s sekico, tako da bo to kar dvojno veselje.

Tinaaja - Brina je res faca. Kakšne ksihte sestavlje. Meni Katje sploh ne uspe tako pofotkat, pa imam fotič skoz zraven. Mamo že dva zoba pa nobene fotke, ker je jeziček non stop na njih.

Žabika - a ma Hana spet novo frizuro????

Živa - super za tako dobre rezultate. user posted image user posted image user posted image Komaj že čakam na kavo. Saj res, kdaj pa gremo na kakšno?

Nejc - ćim prej se pozdravi. user posted image

Izlet v Primorje uspel. Lepe slikice. Naslednjič se vam pridružimo.

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 12817
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 10:00:46   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: malička

sanja mi je pred kako uro padla s postelje


ISTO pri nas, s tem da ma buško. Jaz jo bom samo opazovala, po moje ni nič hudega, dokler je normalna in živahna.

IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A
GH-mlečni izdelki-a že vse dajete skutke pa jogurtke???Jaz se kr ne upam.Naš žuli samo zelenjavo pa sadje,ajdovo kašo,polento,riž mu pa ne gre tok.


Ne, jaz niti mesa niti mlečnih izdelkov še ne dajem

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
ona je rekla, da jogurti in skuta po 6m..



Đizs, nam je rekla da mlečni izdelki PO 8. mesecu, in naj  uvedemo meso najprej. Pol pa vedi, kaj je prav user posted image

_____________________________




(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12818
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 10:02:02   
tinaaja
urla, sem te ze pogresala.. sem zadnjic prav razmisljala kok velika punca mora bit ze katja user posted image

babylegs - www.mojskratek.si


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 12819
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 10:03:18   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A
GH-mlečni izdelki-a že vse dajete skutke pa jogurtke???Jaz se kr ne upam.Naš žuli samo zelenjavo pa sadje,ajdovo kašo,polento,riž mu pa ne gre tok.



Ne, jaz niti mesa niti mlečnih izdelkov še ne dajem

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
ona je rekla, da jogurti in skuta po 6m..



Đizs, nam je rekla da mlečni izdelki PO 8. mesecu, in naj uvedemo meso najprej. Pol pa vedi, kaj je prav


100 pediatrov, 98 mnenj... po 7 mesecu naj bi tudi z rumenjakom startal a ne..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 12820
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 10:06:58   
Lejci
Jah kaj pa vem, I guess so. Na koncu ostane lastna zdrava pamet... in RR user posted image

Pol pa pametujejo še sestre od P, pol smo pa sploh tam user posted image


_____________________________




(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12821
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 10:07:18   
A-N-J-A
urla-no super da so ji pravuser posted image .Babylegs bom pa tud jaz naročila,pa razmišljam da bi jih šla kr osebno dvignit.Bom poklicala.
srečanje-drug teden,recmo pon al pa torek???
tinaaja kaj pa gluten?

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12822
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 10:09:18   
Pikca
pikca: moja mami dela v vrtcu in vedno pove, kako je ena punčka pozimi cel teden hodila v vrtec v plastičnih sandalčkih za v vodo (pa ravno tisti teden je bil zunaj sneg
user posted image user posted image user posted image  vprašanje kaj se bo naša še spomnila... zadnjič je po vsej sili hotla oblečt kratke hlače in sva se pol spogajali, da je kratke oblekla čez dolge... jo je treba na finto vržt, če bi jo v nekaj prisilila, bi se celo pot drla in najbrž še v vrtcuuser posted image

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 12823
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 10:13:27   
Pikca
gluten - nam je rekla, da ga lahko začnemo uvajat po dopolnjenem 7. mesecu, isto tudi meso

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 12824
   [Brisano sporočilo]
18.10.2007 10:19:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 12825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  509 510 511 512 [513]
Stran: <<   < Prejšnja stran  509 510 511 512 [513]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Velika bojevnica Frejya
Moj pritisk je bil 180, otrokov utrip je padal. Trikrat so mi vzeli kri in urin. Imela sem anemijo in beljakovine v urin...
Izgorelost - nevidni sovražnik
Nabralo se je. In simptomi so butali, lučke na "moji armaturi" pa utripale kot noreMravljinci, vrtoglavice, piskanje v...