|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 98 99 [100]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2017vl
20.9.2017 10:27:35   
diamantina
Ojla!

Pri nas pa hodimo ven zjutraj, ko gresta sinova v šolo, pa potem pred malico, po kosilu ko grem spet po otroka, pa potem je zunaj oz. v avtu ko se vozimo na nogomet in v glasbeno, popoldne pa je tudi zunaj, če je lepo vreme. Zdaj sva šibali okrog s kengurujem, drugače pa lupinica, vozek ... smo kar precej zunaj in na terenu.

Drugače pa počneva tudi marsikaj, listava knjigice, mala se rada plazi (tja kamor ni treba), rada se igra z lesenimi igračami (plastičnih sploh noče), včasih je samo zraven, kadar starejši vadi inštrument in mu jaz pomagam, pa igrava si na kitaro, potem poskuša sama jest, pa malo gledava TV, trgava papir medtem ko drugadva delata nalogo ... meni dnevi hitro tečejo, tko da ni nič dolgčas.
Pri taprvem je tudi meni včasih bila tuga ... pa komaj sem čakala na službo, čeprav sem vmes med porodniško diplomirala, ampak mi je bilo včasih prav zoprno, sploh ker moža ni bilo nič doma in sem se pogovarjala samo z dojenčkom ... Pri tadrugem se porodniške sploh ne spomnim, ker je tako hitro minila, zdaj pa tudi, huh, je pestro, ker že večkrat tudi kaj postorim za službo in se konca porodniške kar malo bojim.

Naša pa govori besedico NE. Če ji kaj ni všeč, reče ne-ne, npr. ko ji zavezujem kapico. Če je lačna pa am-am. Pa zadnje čase opažam, da bi rada ploskala. Sedi pa zelo lepo, čisto samostojno.

Hrana, ma mi že razen KM jemo vse, tudi jajco sva že poskusili, ker je jedla rezance. Vse je ok.

Tko, šibam delat pico, pa tamali kosilo ... bodite fajn!

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2476
20.9.2017 12:24:57   
Sparkles7
Pri nas je tudi kar divje vreme zadnje dni, zelo piha, ker smo na odprtem :/ ... Tako da priznam, da se kar težko spravim ven z malim. Notri se on veliko igra na tleh... Če je naspan in ga nič ne matra, se kar zamoti. Ampak ja, njegove igračke so še najmanj zanimive. Najboljši so copati, pa noge od stola, pa cevi pri radiatorju itd. Pa čeprav ima na tleh preprogo in zraven še peno, je on skoraj cel čas na laminatu. Me malo jezi, ker ravno topla tla niso, ampak pač, ga malo več oblečem in je. Plazi se že vsepovsod, sedi pa naš še ne.
Pregled je pa bil uspešen, vse ok. Baje se vidi, da je veliko na tleh, ker je zelo močen in se pravilno giba. Se je vmes že nekaj postavljal na kolena, tako da je pediatrinja rekla, da bo hitro tudi kobacal. Naredili so tudi malo več pregleda, to z rozino ipd. Težek je 7150 in velik 65,5 cm. Lepo raste. Cepila pa ga je samo to obvezno, za pnevmokoke drugo dozo pa bo raje pri 9 mescih, ko sicer ni nič. Zaradi tega, ker sem rekla da je prejsnjic imel reakcijo, jok popoldne in potem vročino in pa zato ker mu je iz nosa teklo cel teden. Se je pa zdaj umirilo. No po tem cepljenju pa ni imel nič reakcije.
Hjoj sva pa komaj dala urin... Zadnjič se je doma razlilo ven iz vrečke po plenici, pa potem smo se dvakrat dali v ZD-ju in se je obakrat razlilo. S tem da nazadnje sem pogledala pred laboratorijem in sem kar potrkala če je še dosti v vrečki, čeprav je bilo res čisto malo še notri... Je rekla da bodo probal naredit kolikor se bo dalo, če ne me pa zdravnica kontaktira :p

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 2477
20.9.2017 12:31:41   
Sparkles7
Aja Sofie, glede savn v Laškem... Jaz nisem šla, ker mi še nekako ne paše in itak sem bla večinoma z malim ob bazenu. Je pa šel moj in je bil navdušen, da so baje ful dobre. Ampak to tu, pri hotelskem delu, ne prav v termani.

Drugače pa sva sedaj tudi midva z malim začela brati eno knjigico in spremlja in uživa :) Ima zvoke parih živali in traktorja, tako da je super. Počasi ne nese čisto vsake stvari v usta in se mi zdi da bo sedaj lažje delat več stvari. Ker recimo, da bi trgala papir kot praviš ti Diamantina, si jaz še ne predstavljam :)
Sva pa še vedno samo na zelenjavi, do sedaj je probal bučko, korenje, brokoli, kolerabo, cvetačo... Pa gre res počasi. Ne vem, verjetno kombinacija tega, da ne zna požirati in tega, da so novi okusi... No ja, potrpežljivo, pa bo :)

(odgovor članu Sparkles7)
Neposredna povezava do sporočila: 2478
20.9.2017 12:36:33   
Sparkles7
Aja še to moram pokomentirat :).. košarko itak da sem spremljala... In se mi je mali zbudil 35 sekund pred koncem tekme :o Malo sem se ulegla zraven, sem mislila sej včasih hitro zaspi nazaj . Pa je še nekaj telovadil z nogami in sem si rekla nič, happy endinga pa ne bom zamotila. In sen ga kar dvignila na zizo in šla z njim pred tv. On je spal naprej kot top, čeprav je bil tv kar na glas in vse svetlo :D No, je bil vsaj zraven ko smo postali prvaki ;D

Neposredna povezava do sporočila: 2479
20.9.2017 21:12:35   
Sofie

Mi smo se danes šli kopat in je bilo super. Moja je končno dovolj težka za fredov obroč in je ful uživala. Jutri bo stara 7m in ima pomoje okol 6200g. Moram jo še zmerit. Kakšne pajkice 62 so ji celo malo kratke ratale.

Sparkles7 sej bo šlo tole uvajanje. Jaz sicer s tem nisem imela težav. Moja ful rada je. Zdej pade v jok, če jaz kaj jem in ji ne damuser posted image

Jaz sem uspela konec košarke vidit, potem so jo pa sosedje zbudili. Je eden od košarkašov sosed in je bilo glasnouser posted image Tako da je potem malo bedela. Itak smo bili vsi veseli, tako da se nisem sekirala

Zadnje dni se mi do polnoči ene 2x zbudi v joku. Sumim da so zobki krivi, ker se tolk slini, da ji tri majčke na dan zamenjam. Slinorutke pa takoj premočijo.

Upam da bo naslednje dni vsaj suho vreme.

Neposredna povezava do sporočila: 2480
23.9.2017 20:24:13   
Sparkles7
Hjooj, naš je danes čez dan vse skupaj spal samo eno uro in še kar telovadi po postelji. Se sploh ne pusti motit pri igranju z mojo zadrgo in kotaljenju čez mene... Tko da sm šla od dolgčasa kar tole napisat :p :D

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2481
23.9.2017 23:21:17   
Sofie

Upam, da je potem hitro zaspal. Moja je danes šele okol 20h zaspala. Smo prepozno začeli cel proces priprave na spanje.

Danes je bil prav lep, sončen dan. Upam, da bo tudi jutri še ok.

Neposredna povezava do sporočila: 2482
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 98 99 [100]
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 98 99 [100]
Pojdi na:

Vaje pomagajo plodu, da se obrne
Včasih iz različnih razlogov otrok ostane v medenični vstavi, to pomeni z ritko ali nožicami naprej. Ko zdravnik ugotovi...
Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!

Lina
Yassy

super ime (53%)

5 (47%)

Število vseh glasov: 261

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!