|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marcevke 2018
17.2.2018 20:18:11   
sončkimoji
Danes smo pa preziveli lep dan, je bil tok lep dan. Ste ga vi tudi? Sva sprva hotla sina peljati v post. jamo pa bi ns za 4 osebe prislo 80e user posted image prevec res user posted image no smo se pa peljali drugam na koncu se na avtomobilcke voznja ind. Mali je bil noroo navdusen, samo pol v jok ko smo sli user posted image ga razumem ko sem bila jaz otrok je bilo meni isto najbol noro voziti avto pa obracat tisti volan user posted image
Razmisljam da bi mu za rojstni dan kupila avto na akumulator, ga mate vi mogoce? Nwm kako hitro to gre pa ce je dovolj varno?

Ehh isto pri meni samo da nebom delala napak starsov pa bo super! Jaz pa imam samo brata pa je bilo vedno vec kot ocitno gdo je najdrazji ljubcek.
Pri partnerju so pa 3je in po njegovih besedah so vsi vedno imeli enako, omogoceno vse in res lepo otrostvo user posted image
Tako da mislm da ce sam pri sebi nekako razcistis in imas poslihtano v glavi nekako porazdelis to ljubezen in pozornost enakopravno user posted image

Royal ? To je v epruvetkah ce se ne motim?
Bom probala nasledno zimo ko bo startu v vrtec, res bi rada da mi je cim manj bolan mislm da do zdaj je bil dovol za par let ...

Mene drugace grabi panika ce mi slucajno odtece voda kako bom vedela ? user posted image
Aja pa zgaga mi dela zelo tezave, kaksen predlog?

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 526
17.2.2018 21:46:07   
neznanka89
Uff je pa drago 80e. Si rajsi kaj drugo privoscimo. Jaz pa sploh ne upam nek dalec iti vec. Sploh na kaksni izlet pa tako. Mam nonstop v glavi, da mi lahko vsak cas odtece voda in res nebi rada na drugem koncu Slovenije rodila.

Moj ima motor na akomulator. Ga je dobil lani za rojstni dan, pa je kar zadovoljen z njim. Ni kekaj nevarno hiter. Kak pa je avto, pa nebi vedla.

Mah jaz sem glede zgage skoraj ze diplomirala, pa prisla do zakljucka, da bo pomagal samo poroduser posted image . Jaz imam sicer probleme samo zvecer ko se ulezem. Mi pa pomaga donat po pozirkih in pa mandeljni. Pa spanje skoraj v sedecem polozaju, drugace je res sila vcasih in sem ze tudi bruhnila kislino. Sem v lekarni dobila neke tablete, ki bi naj pomagale in bile primerne za nosecnice. No, meni ne pomagajo.

V epruvetkah ja. Sem navdusila se par kolegic in so tudi zadovoljne. Je pa res, da so drage.

No mene je prvic zelo tiscalo lulat in ko sem se polulala in vstala s skoljke je spet zacelo tecti. Sem se usedla nazaj na vc in zavijala z okami nekaj v smislu, da zdaj pa mi bo se urin zacel uhajati, pa je potem nehalo tecti, jaz pa se spet vstanem in se spet vlije. Takrat sem komaj skapirala, da voda odteka. No potem mi je pa kar teklo. 10 min po tistem sem dobila popadke (ze takoj na manj kot 5 min) in pa pregled v p je pokazal, da sem 2 cm odprta. 5 ur po tistem sem ze cartala.

(odgovor članu sončkimoji)
Neposredna povezava do sporočila: 527
19.2.2018 14:36:56   
sončkimoji
Ok sem komi k seb prisla, uspelo mi je oprat in zlikat oblacila, zdej sem pa kot zombi zmatranaaa user posted image
Nwm no neki obcutek mam da mi manka nekaj da sm neki pozabla da rabmo se to in uno user posted image

Ja 80e je res kr dosti, samo tko sva ze brez idej kam sploh na izlet da bi dogajalo. Ne mislm hojeuser posted image mamo 2 gorovji bliz tko da sva ze malo sita tega. Razn bleda, morja ... kam ? user posted image

Aja meni je vazno da rodim v sloveniji user posted image sploh ne pomislim da bi se lahko porod zacel kje drugje kot doma. Sm glih 1m nazaj se clo razmisljala da bi ali en vikend iz slo user posted image sam negre ker ma moj al soboto frej pa ned. Dela al obratno.

Torej isto kot jaz. Donat pomaga 5min po pa spet nrdim pozirek drugace mi grlo kar gori user posted image
Jaz spim isto kar z dvema povstroma skoraj sede.
Sem pa opazila da se moram sokovom izogibat na veliko.

Uff si imela lep porod user posted image
Jaz res upam da tokrat naravno mi uspe user posted image

< Sporočilo je popravil sončkimoji -- 19.2.2018 14:38:28 >

Neposredna povezava do sporočila: 528
20.2.2018 9:08:00   
neznanka89
Hei. Kako snežiii. Če bo res tako snežilo 3 dni skupaj ga bo res več kot pol metra.

Ja res je bil sanjski porod. Saj ne rečem, je bolelo ko user posted image , ampak nobenega stresa, vse naravno, hitro... Upam, da bo drugič tudi tako.

ehh jaz se sploh ne sekiram, če česa nimam. Bo že moj šel potem iskatuser posted image .

Je pa za mano pestra noč. Okrog polnoči me je zbudil kar močen krč v spodnjem delu trebuha in trd trebuh. Bil je podoben tistemu kot pri zelo boleči menstruaciji. Držal je nekje pol minute nato pa, kot da nebi bilo nič. In to se je v roku 3 ur še parkrat ponovilo, nato pa se je vse skupaj umirilo. Prebava vem, da ni bila, ker tisto je drugačni občutek, tako, da mislim, da so bili popadki. Zdaj je sicer vredu, ampak se mi zdi, da še vedno čutim neko nelagodje v spodnjem delu trebuha.

Bomo videli, kaj bo s tega. upam, da se pomiri. Bom poskušala danes čim več počivati.

Neposredna povezava do sporočila: 529
20.2.2018 10:10:25   
sončkimoji
Ja iz kje pa ste ? Pri nas je ponoci vceraj ob 4h padal dez/sneg do jutra prenehalo. Danes pa kao snezi samo to se nebo prijelo ce nebo kej bolje zacelo.

Pri meni je bilo groza. 1t cez rok me G napoti v porodnisnico zjutraj cez plodovnice primankuje. V P me napade kaj delam tukaj da ni panike vse ok. Sem ustrajala da me na uz pregleda pa me je pol res obdrzala notri zaradi premalo plodovnice. Nasledni dan me pregledajo odprta 3cm, sem sla v porodno mela svoje popadke ki jih nisem cutila pa sem se vseeno odprla v 1h za 1cm se. Potem so mi dali umetne malo se zraven v 2h urah se 1cm. Se je pa potem zamenjalo osebje in je prisla druga zdravnica ki se ji je ocitno zelooo mudilo in kar do konca umetne popadke user posted image jah lej do zraka nisem mogla pridt vec. Vse se je ustavilo pri 5cm tako da sem potem se lezala tam napol prisebna 5ur preden so mi nrdili CR. Sicer je bilo pa tudi teh 8ur dovolj da je moj sin fasu neko infekcijo med porodom tko da je bil potem se na intenzivni. Tako da pozdravljam odlocitev P da nebo vec na silo delila umetnih popadkov user posted image user posted image

Uff noro mogoce si imela fejk popadke? Se je kej bolj umirila? Moja se je cez dan, zvecer se zmeraj se obraca levo desno gor dol men pa trebuh tako premetava user posted image

Meni pa vceraj draga moja napaaad zelje pooo lubenicii ! user posted image
Ampak po tisti sladkiii lepi rdeckasti socni mjami user posted image
Zavohala sem jo v kopalnici user posted image sem bila trdo prepricana da moram po lubenico, sam kam? Trgovine je nimajo, trznice pomoje tud ne... jaz bi pa tak lubenicooo user posted image

Ja sej bi moj tudi sel iskat ce bi kaj mankalo samo vseeno mi ni vsec ta obcutek bi rada bla mirna.
Aja ti imas kej 62st pristimano? Oz. Nabavljeno ?

Neposredna povezava do sporočila: 530
20.2.2018 12:45:32   
neznanka89
Uff prinas pa se kar snezi. Sem iz okolice Mb.

Nic kaj prijetna porodna zgodba. Verjetno bilo res vse prevec na silo. Upam, da bodo tokrat upostevali tvoje zelje tudi.

Ma moja ze od zacetka zelo slabo brca, tako da ne morem trditi, da se je se bolj umirila. Sploh pa je taprvi se v porodni zelo brcal in se premetaval, tak da ne verjamem prevec v to.

Ja verjetno so bili ti lazni ja, samo so pa boleli ko hudic ze.

Ooo malo tezka bo to z lubenicouser posted image . Jaz pa sem nora ni kisle kumare. Pa drugace sploh ne maram nic kislega..

Jaz imam oprane in spravljene cunjice od 50 do 62. Potem bomo pa videli, kaj bomo rabili.

Neposredna povezava do sporočila: 531
21.2.2018 11:11:12   
sončkimoji
Ja sej glih vceraj govorila z prijateljico ki se je predkratkim preselila v mb. Pravi da ste kar zasnezeni user posted image

Evo sva z dragim vceraj prstimala vloge, vsega skupaj 12vlog ker nama v marcu vse potece moram ponovno za nego in otroske podalsati. Sem pa narocena v petek za porodnisko samo bom samo papirje oddala, zacela se mi pa bo ob rojstvu otroka. Sem videla da potem lahko spet podalsam za 3m.

Ja jaz imam nekaj malega 62 moram se body kaksen kupit, sem videla da jih majo v lidlu od pon. dalje.
Pa dekico za povijanje!! To sem pozabila pri sinu je bila zlata vredna ! user posted image

Kumarce a? Jaz kar limono jem user posted image mi pa res bolj kislo kot sladko pase user posted image

Kaj pa spuscen trebuh? Ceprov pri meni to ne drzi ker se mi pri sinu ni spustil.

< Sporočilo je popravil sončkimoji -- 21.2.2018 11:12:10 >

Neposredna povezava do sporočila: 532
21.2.2018 16:59:59   
neznanka89
Lep zasnezen dan. Jaz sem v petek dala vlogo za porodnisko, po rojstvu me caka se otroski in znizanje vrtca ter nagrada z obcine za rojstvo drugega otroka pa sem koncala. Za ocetovski dopust in to, pa bo moj uredil, ko se bebica rodi.

Sem pa vceraj ze dobila kar odlocbo. Se mi je zdelo ful hitro. 2.3 pa nastopim s porodniskouser posted image .

Jaz sem pa dobila od prijateljice te tri stevilke ravno skupaj spakirane in sem jih potem samo oprala in zlozilauser posted image . Pa seveda nekaj novih, za mojo duso.

Bi naj kislo pasalo pri fantkih, sladko pa pri punckah, pa je pri meni ravno obratno. Hehe.

Prvic se mi trebuh ni spustil. Tudi bebica se ni bila pripravljena na porod in je bil fant se zelo visoko in se je pocasi spuscal, drugace bi rodila veliko prej kot v 6 urah, ker sem se zelo hitro odprla dokonca. Samo potem je trajalo, da se je mali pravilno spustil. Sedaj se mi pa je spustil. Sem sama opazila (lazje diham). Pa gin mi je na prejsnjem pregledu ze rekla.

Jutri mam spet pregled. Kontrola rasti in pa bris.

Neposredna povezava do sporočila: 533
22.2.2018 12:52:26   
sončkimoji
Lepo lepo user posted image

Evo tudi jaz sem iz pregleda. Groza sm misnla da bo rekla da bomo kmalu kej zibali jst pa se zeeelo dobro zaprta user posted image tko da imam 5.3 posvet v P glede poroda oz. CR.

Aja pa bris za streptokok(a sm prou napisala?)sm uprasala ja... Bi mogla placat samo ker sem imela CR imam na napotnico nek drugi bris ki ukljucuje tudi to. Tko da supr user posted image

Javi kako je bilo pri tebi user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 534
22.2.2018 17:04:57   
neznanka89
Haha ena si zeli, da bi se kaj prejbzacelo dogajati, druga pa trepeta, da nebi prehitro rodilauser posted image .

Pregled mimo. Vse ok edino punca je res zelo zelo nizko v kanalu. Ima 2500g, tak da raste. 14 dni se naj pocaka, potem pa se lahko rodi.

Aa nisem vedla, da vzamejo pri cr kar avtomatsko brise. Zanimivo. Meni je danes vzela.

Si ti tudi dobila en kup napotnic?

Neposredna povezava do sporočila: 535
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Pojdi na:

Orgazem med porodom?
video
Čeprav se o porodu največkrat govori kot o boleči izkušnji, po najnovejših raziskavah sodeč, nekatere ženske doživijo po...
Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!

Zimske počitnice
lola85 RR

Kje se boste potepali med zimskimi počitnicami?