|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marcevke 2018
5.7.2017 6:14:43   
Anonimen
Pozdravljeni,
odpiram novo temo. Ce je se katera naj se oglasi :)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Marcevke 2018
5.7.2017 7:27:06   
sweety pie
Lep pozdrav v tej temi, kjer bom tudi jaz aktivna.

Po 11 letih smo spet ugledali + na testu.
Po mojih izracunih pdp 11.3.2018


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Marcevke 2018
5.7.2017 17:15:58   
pikica0511
Pozdravljeni, se pridruzujem tudi jaz:) Zagledali smo dolgopricekovani plusek:) Po moji izdracuni bo pdp 4.5:) Kdaj ste naroceni naprvi pregled?
Lep pozdrav:)

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Marcevke 2018
5.7.2017 17:45:17   
sweety pie
Dobrodošla user posted image


Se mi zdi da si se malo uštela pri PDP-JU ;-) ?

jaz sem naročena 7.8 ko bom 9 tednov in 1/7 user posted image

(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Marcevke 2018
5.7.2017 17:59:51   
pikica0511
Hahha mal vec. Popraveeek 4.3.2017:) Jaz sem narocena mal prej 17.7.2017 po mojih izracunih 7 tednov in tri dni.Upam da bom slisala srcek:)
Kako se pocutite?

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Marcevke 2018
6.7.2017 7:30:52   
sweety pie
Test delala 2 dni pred izostankom, seveda je bil +, razen občutka v glavi da je v mojem telesu nekaj drugače nisem imela nobenih znakov.
Na dan ko bi morala priti tečka user posted image sem opazila da se temperatura ni znižala
in naslednji dan za dobro jutro bleče prsi .

Občasno kaka manjša vrtoglavica za minutko, drugače pa sem super.


Pa ostale kako se počutite?


(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Marcevke 2018
6.7.2017 15:10:10   
diamantina
Uuuu, že naslednje marčevke!! Čestitke od letošnje marčice. Moj pdp je bil 4. 3., tamala pa se je odločila malo podaljšat, tako da je na dan mučenikov dobila tudi svoj praznik. user posted image

Lepo nosečnost, čas tako hitro mine!! user posted image

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Marcevke 2018
6.7.2017 15:21:42   
pikica0511
Jaz sem ful hiter naredila test,sploh mi ni zamujala se pa takoj je pokazal:) Pol sem se en za vsak slucaj hihi.
Drugac itak takoj sem imela bolece prse.Ampak na splosno se pocutim ok. Komaj cakam prvi pregled:)

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Marcevke 2018
7.7.2017 5:47:10   
pikica0511
Mogoce katera od vas ima izkusnje z Leonisce v Ljubljani. Tam imam osebni gibrkolog pa me zanima kako poteka prvi pregled? A lahko prosim za slikce? Partner vem da ni priporoclivo da je zraven.Hvala:)

(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Marcevke 2018
7.7.2017 9:35:01   
sweety pie
[
Pikica 0051

jaz že 22 let hodim v Leonišče in je prvi pregled po moje enak ostalim v drugih ZD

Seveda lahko prosiš za slikico.

Kar se pa partnerja tiče ob pregledu pa ne vem ker svojega pri vseh nosečnostih nisem nikoli vabila zraven, le na uz je šel ko sem bila na nuhalni in na morfologijo prav tako.
Tokrat ga prav tako nima namena s sabo voziti na preglede sem pa manj sigurna pri najmlajši da ne bo želela iti poslušat srčka zraven.

Moj ginekolog je CAR in vem da ne bo problema če bi to proisila.

al bomo pa Angel Sound kupili pa vsi doma poslušali srčka.



(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Marcevke 2018
7.7.2017 10:26:34   
nadya
Pozdravljeneuser posted image
Se vam pridružujem na klepetu, pdp naj bi imela 1.3.
To je moja tretja nosecnost, dva škrata imam že doma in upam, da bo na prvem pregledu čez 10 dni vse Ok in bomo slišali srček. Sem pa vsako nosecnost na trnih v upanju da bo vse Ok, ne vem od kod ta strah....

Z veseljem bom čvekala z vamiuser posted image

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Marcevke 2018
7.7.2017 11:49:20   
sweety pie
dobrodošla NADYA user posted image user posted image user posted image


Odvrzi strah, saj veš škoduješ sebi in otročku... ;-)

Uživaj nosečnoast in misli pozitivno!!

No sedaj se nas pa počasi nekaj nabira ...juhuhu bo veselo marca 2018
user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Marcevke 2018
7.7.2017 14:34:13   
pikica0511
Nadya dobrodosla:)
Sweety pie hvala za odgovor. Jaz sem tud ful zadovolna z ginekologom ki ga imam v Leoniscu.Dr.Vigler je zakon ( operiral mi je pregrado pa se ss sem lazje prebolela zaradi njegovih nasvetov in njegova pozitivnovnost).Nazalost nisam nikoli prisla do prvega regleda.Zdaj upam da bo res v redu:)
Edino zdaj je on na dopust do konc avgusta pa imam pregled pri en drug zdravnik .Ce ni skrivnost kdo je tvoj ginekolog v Leoniscu?

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Marcevke 2018
7.7.2017 14:37:18   
nadya
Ojla punce.

Tudi jaz imam ginekologinjo v leoniscu, se. Ban. Super je. Med nosecnostjo imam pa ponavadi največ pregledov pri se. Kavsku, tudi tokrat sem naročena k njemu na prvi pregled in sem tudi z njim zelo zadovoljna.

(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Marcevke 2018
7.7.2017 15:27:11   
sweety pie
Jaz hodim k dr.Rončeviću

vse ženske v družini ga imamo za ginekologa user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Marcevke 2018
8.7.2017 7:25:13   
pikica0511
Hvala punce za info:) Upam da bo vse v redu, imam za en teden prvi pregled:) Komaj cakam user posted image

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Marcevke 2018
12.7.2017 9:08:09   
Anonimen
Pozdravljene punce!

Tudi mi smo v ponedeljek ugledali user posted image in + na digitalnem CB user posted image user posted image
Za zdaj bi bila še malo anonimna, ker se želim prepričati, da je vse OK, saj sem imela v preteklih 6 mesecih že 2 ss in ne bi rada prehitevala.
Vsak dan dela testke (tiste ta poceni iz e-baya) in črtica lepo napreduje in je vsak dan temnejša, kar je super znak, a ne?

PDP po mojih izračunih bi naj bil nekje 26. 3. 2017 user posted image

Upam, da se kmalu preimenujem iz anonimne in lahko začnem sproščeno čvekati z vami ...

LP

(odgovor članu pikica0511)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Marcevke 2018
12.7.2017 9:34:12   
sweety pie

POZDRAVLJENA ZAENKRAT ANONIMNA IN ISKRENE ČESTITKE!!!!

SAMO POZITIVNO NAPREJ....IN NE MEČI VEČ DENARJA ZA TESTKE , SE SAMO ŠE BOLJ OBREMENJUJEŠ...

LEPO user posted image TI ŽELIM

JAZ SEM TRETJEGA OTROČKA POVILA 20 MARCA PRED 10 LETI IN SE SPOMNIM DA JE BILO NORO LEPO KO SVA PRIŠLI DOMOV, ZBUJALA SE JE POMLAD... NENEHNO SPANJE NA TERASI V VOZIČKU
... JOOOJ KOMAJ ČAKAM DA NASLEDNJE LETO PONOVIM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Marcevke 2018
12.7.2017 10:12:54   
pikica0511
Pozdravljena anonimna,
Popolnoma se strinjam z sweety pie. Jaz sem na zacetku isto bila v strahu, nisam nic delala, v sluzbi sem pazila da slucajno ne naredim kaksen napacen gib. Ob vsaki bolecini takoj sem googlala in vsakic ko sem sla na wc sem imela strah kaj ce zacnem spet krvavet .
In prisol je dopust, nisam se ni kopala, ceprav obozujem vodo in plavanje. En dan sem se zbudila in sem rekla dost je ali bom skoz sama sebi delala paniko ali bom uzivala. Sem izbrala to drugo. Zdaj nestrpno cakam prvi pregled :)
Ps.Ful zgodaj sem naredila test zato sem tolk ze dala cez.

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Marcevke 2018
14.7.2017 11:00:33   
Happy nosečka
Hejla nosečke!

Še ena marčevka med vami user posted image to je moja druga nosečnost, doma imam oktobrko 2014 user posted image plusek smo zagledali v sredo, pdp pa naj bi bil 22.3.2018 user posted image lepo nosečnost želim vsem! Se beremo user posted image

(odgovor članu pikica0511)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Marcevke 2018
14.7.2017 13:20:30   
Happy nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: sweety pie

Dobrodošla user posted image


Se mi zdi da si se malo uštela pri PDP-JU ;-) ?

jaz sem naročena 7.8 ko bom 9 tednov in 1/7 user posted image


Jaz sem naročena pa 8.8. ko bom 8 t in 5/7 user posted image že vidim da se bo ful vleklo do takrat user posted image

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Marcevke 2018
14.7.2017 14:11:34   
sweety pie
DOBRODOŠLA HAPPY NOSEČKA IN ČESTITKE ZA user posted image


(odgovor članu Happy nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Marcevke 2018
15.7.2017 9:45:00   
Anonimen
Pozdravljene!

Tudi mi smo dočakali težko pričakovani plus. To je moja prva nosečnost, stara sem pa 38 let. Rok naj bi glede na ovulacijo imela 3.3. Prvi pregled imam 25.7. (v 9. tednu). Za nami je že kratko potovanje z letalom, prvi strahovi, pred nami pa morje.

Počutim se kar dobro, imela sem krče, ki so zdaj skoraj prenehali (malo drugačne kot pred M, šibkejše, hkrati pa zelo močne, ne znam opisati), malo mi je slabo, vendar ni pravila, kdaj in tudi ne vsak dan.

Zdaj se odločam, kaj narediti s testi za kromosomske nepravilnosti, verjetno nuhalna, potem pa Nifty, že eno leto varčujem zanj, na amniocentezo si ne upam, če ne bo nujno. Kako ste ve? Jaz imam izreden strah, da bi bilo kaj narobe, tudi zaradi potovanja sem bila v skrbeh, bala sem se, da bi začela krvaveti ipd.

< Sporočilo je popravil IridaM -- 15.7.2017 9:47:11 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Marcevke 2018
15.7.2017 11:25:57   
Happy nosečka
Jaz sem čutila napihnjenost, tak čudn občutek ravno tist dan ko naj bi dobila M, zdaj je ok. Občasno malo čuden občutek v želodcu, tudi bruhala že enkrat, po večerji, ampak če bo tako kot do zdaj, bo kar ok. Konec avgusta nas čaka morje, ampak se ne sekiram, sem čisto sproščena, veliko bolj kot v prvi nosečnosti user posted image saj imajo povsod zdravstveni dom, gremo pa v Dalmacijo. Mogoče bom imela še nuhalno svetlino pred morjem potem bom pa sploh še bolj sproščena če bo vse okej user posted image .

Bo pa to po mojem lepša nosečnost kot prva, ker sem takrat v največji vročini zatekala kot nora (rodila potem 11 dni čez rok 3.10.) pa še gradili smo mansardo in hiteli kot nori da smo pravočasno zaključili user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Marcevke 2018
16.7.2017 14:07:56   
sončkimoji
Zdravo punce, tudi mi smo v petek zagledali user posted image
Tako da jutri klicem G, pdp pa naj bi bil 23.3.
Je pa to moja 2 user posted image , doma imamo se fantka, ki bo upihnil 3 svecko marca 2018.user posted image
Nosecniskih znakov se nimam, razen spikanja ki pa traja ze od 4dne po O. user posted image
V prvi user posted image sem imela CR, tako da je mogoce? Povezano s tem. (Rez, siritev matrnice ind.,) tako da upam da bo G rekla jutri naj kar pridem na pregled. (HB je zelo dobra)
Pa seveda spanjeeee, to pa zdaj mi niti 9-10ur ni dovolj.user posted image

Iz kje pa ste ?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?