|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniški planer
26.7.2006 18:47:14   
Anonimen
na spletni strani revije mama se zasledila, da so izdali posebno knjižico, planer.

A mogoče katera ve kje ga je moč kupit?? Na njihovi strani ni možno user posted image

Hvala




user posted image
NOSEČNIŠKI PLANER
Nosečniški planer smo pripravili za vse tiste mamice v pričakovanju, za vse tiste »srečke nosečke«, ki želite imeti med svojo nosečnostjo pregled nad vsemi obveznostmi, ki vas čakajo v tem posebnem obdobju. Prav tako je namenjen beleženju drugih dogodkov, ki niso nujno povezani z nosečnostjo, vendar pa nanje ne smete pozabiti. Planer naj bo med nosečnostjo vedno v torbici, da si vanj lahko zabeležite vse zmenke in preglede, po porodu pa bo dragocen spomin, ki ga boste nekoč lahko pokazale svojemu malčku, ki ga bo zanimalo, kaj vse se je dogajalo, ko je bil še v trebuščku. Mogoče ga boste ponovno pregledale, ko boste naslednjič noseče, ter tako primerjale svojo prvo nosečnost z naslednjimi.

Vsaka nosečnost je nekaj posebnega. In vsaka nosečnica zanosi ob svojem času. Da bi bil planer popolnoma prilagojen vašim individualnim potrebam, smo mu zato dodali samolepilne etikete, s katerimi lahko označujete dogodke. Nalepite ime meseca, v katerem ste zanosile. Nalepite teden gestacije, v katerem ste. S posebnimi nalepkami označite predvideni datum poroda, vse preglede v laboratoriju in ultrazvoke, rojstne dni svojih prijateljic, prvo poslušanje srčka svojega otroka in prve brce, predavanja v šoli za starše
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniški planer
26.7.2006 19:14:51   
Naja31
Jaz sem ga zadnjič videla v Baby Centru.
Pa ni nič posebnega, navaden koledar, s kakšnim nasvetom glede nosečnosti.
Jaz sem bila kar razočarana, saj sem si kot nosečniški planer predstavljala nekj več.
Moje mnenje je da je to še en nateg s katerim hočejo izvleči denar od žensk,ki v času nosečnosti kupujejo vse kar samo "diši" po nosečnosti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
26.7.2006 19:15:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniški planer
26.7.2006 19:53:45   
mis
V baby centru ga imajo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniški planer
26.7.2006 22:04:27   
crci06
Jaz pa imam nosečniški planer! user posted image
Ob novem letu sem si uredila en običen "žepni" planer, v katerega sem si mogoče 14 dni zapisovala kakšno stvar, pa rojstne dneve sem si not prepisala, to je pa to.
Pol je pa kar naenkrat stvar ratala aktualna, k sm si mogla zapomnit, kdaj sm naročena pri G, pa seveda, da sem lahko 2x na dan štela tedne in dneve.... user posted image     (in ko je bilo že prepozno, še kg)  ...

Obstajajo pa tudi post-it listki in post-it označevalčki, tk, da jaz še enega posebnega planerja samo za to ne bi imela!

Dopuščam vam, da ste drugačnega mnenja, se mi pa zdi, da je to nateg, kot je že ena prej napisala....
Sej se znamo ja po svoje znajdit?!

Pa še nekaj razmišljam - si ga bom mogla prav pogledat it...
V vsej literaturi npr. piše: "... prvi pregled 8-12. tedna" - =>  in kaj torej o tem piše v planerju??

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniški planer
27.7.2006 14:58:32   
Tabali
Zadnjič sem tale planerček opazila v knjigarni Vale Novek v City Parku. Na pogled sicer luškana stvarca, nisem pa glih prepričana, da je ne vem kako uporabna in od pomoči (zasnovana je kot zvešček, vpisan je tudi kakšen nasvet, vsebuje tudi celi kup raznoraznih nalepkic, s katerimi naj bi se označevali posamezni dogodki...).
Sicer je OK če imaš planer, oz. si nekam zapišeš vse pomembne bodoče dogodke, ampak za to lahko izkoristiš čisto "navaden" planer...

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniški planer
31.3.2017 13:33:57   
študentka94
Drage mamice,
Potrebujem vašo pomoč. Potrebujem 1 mamico, ki ima doma ta planer (Nosečniški planer MAMA) iz leta 2006. Rabila bi samo par fotografij za diplomsko nalogo. Res je nujno in prosim za vašo pomoč. Prosim pišite na moj mail: fortuna.mimi7@gmail.com

Najlepša hvala!

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?