|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 103 104 [105]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.9.2019 9:34:42   
Sankka
Hej punce.

K in ostale, žal mi je, da spet ni uspelo. Se en mesec borb za vse nas. Upajmo, da se katera letos kaj skuha, bi bil že čas 🤗

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
13.9.2019 11:31:53   
Janey
dan dan punce. sem prišla pokukat kako kaže in vidim, da nobenih veselih novic. no...mariposa, tvoje so kar vzpodbudne user posted image

Jaz tudi čakam user posted image danes ali jutri.
mi je bilo ta teden kar nekaj slabo, mi zgleda psiha dela user posted image ker sem šla takoj brat kdaj se pojavi nosečniška slabost user posted image

držim pesti za vse

< Sporočilo je popravil Janey -- 13.9.2019 11:32:27 >

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
13.9.2019 15:52:39   
fracek
Oj punce. Tudi jaz se pridruzujem klubu tistih z M, ta mesec 25. dan. Nisem nic vec pricakovala, tako da me ni prizadelo. Grem pa lahko v ponedeljek kri dat in potem bo koncno steklo v neplodnostni, bo po mojem do konca tega cikla ze vse jasno, kako stvari stojijo. 

Mariposa, vzpodbudne novice, naj bo to tvoj mesec 🤗Sem pa vas ze zelela ze prej kdaj vprasat, pa se ni naneslo. Tiste, ki se trudite ze kaksno leto in vec - kaksen je sicer vas zivljenjski stil, ste sicer zdrave, aktivne, pazite na prehrano ipd.? Kako vasi partnerji dozivljajo vse to? Da se ne pogovarjamo samo o prihajajocih M in O 😀 Pozdrav vsem in pogumno naprej ❤

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
13.9.2019 16:34:06   
Anonimen
Zivijo. Imam eno vprasanje. Sploh nevem ce sodi v to kategorijo ampak vidim da je ta forum najbolj aktualen in bom mogoce najprej dobila odgovor.Skratka zanima me kaj naj bi pomenilo spikanje v predelu maternice in jajcnikov. Ze dva dni me grabijo kratki krcki v predelu maternice ali jajcnikov. "Sprehaja" se sem ter tja. Zagrabi me samo toliko da se zvijem in potem je vredu. To se mi dogaja kaksno uro do dve na dan v razponu 10ih minut krcek pa traja nekje 30 sekund do ene minute in potem spusti. Kaj bi to lahko bilo? Se ke kateri dogajalo podobno? Ovulacija je sla ze mimo. Delava pa na otrocku, ampak ta mesec sva bila bolj slabo spolno aktivna zaradi pomankanja casa. Sva pa imela spolni odnos 2x med ovulacijo. Zato me res zanima kaj naj bi tej krcki oz. Spikanje pomenilo. Ce se je katera ze srecala stem naj mi prosim napise. In ce je potreben obisk pri G?

(odgovor članu fracek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2604
13.9.2019 17:43:49   
Anonimen
Jaz sem ta cikel preverila hormone in so vsi ok, od scitnice, lh, fsh, amh ... Cez cca dobrih 10 dni pa imam ultrazvok, da vidimo se to. 
Ne trudiva se se eno leto, ampak cilj nam je isti, zato bom fracek se jaz odgovorila. V sluzbi pretezno sedece delo, tako da skusam biti popoldne vsak dan vsaj malo aktivna, v zadnjem casu najvrckrat na sobnem kolesu :) sem normalne postave, jem pa vse. Zdaj sem se odlocila, da bom skusala eliminirati sladkarije in belo moko. Si pa vsak mesec kupim kaksen novi prehranski dodatek, ko kaj preberem na internetu haha. Pa omega 3, pa selen, pa cink ... :D stresa je malo v sluzbi, pa to pricakovanje je stresno. Fant prenasa mirno, pravi da se ne mudi, da bo ze ratalo. Sicer sva se pogovarjala malo tudi o tem kako in kaj ce ne rata v enem letu, ce ne rata pri nas v slo, ce sploh ne rata. V vsakem primeru mi je imeti otroka cilj, pa tudi ce ne prvo leto, tudi ce ne cisto bioloskega. Mislim, da si mama predvsem z vzgojo, ljubeznijo in zgledom. In da bi otrockom lahko vsega tega veliko dala :) 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2605
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 103 104 [105]
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 103 104 [105]
Pojdi na:

Miti o zanositvi: Drži ali ne?
Če/ko želimo zanositi, se poslužujemo raznih tehnik, poslušamo vsak nasvet, ki bi pripomogel k temu, da bi hitreje zanos...
Strahovi, povezani s posvojitvijo
Veliko neplodnih parov se ne more odločiti za posvojitev zaradi strahov, povezanih s posvojitvijo. V članku preverite, k...

Spontani splav
Michonne RR

Ali ste kdaj doživele spontani splav?