|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  350 351 352 353 [354]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novemberke 05
17.10.2007 15:06:31   
ada2
user posted image user posted image user posted image  13 kompletno preoblečenih posteljuser posted image user posted image user posted image

..........

ne ozirajte se na prvi stavekuser posted image

ob pol 4 je imel Adam napad laringitisa in sva najprej 15 minut vedrila v kopalnici ob vročem tušu, potem sva se pa do pol 6 igrala, potem sem se šla zrihtat za službo in sem mu telebajske naredla, da je gledal. potem pa še taka gužva v službi (povezava s prvim stavkomuser posted image ), pa kar neke bolniške, pa ne moreš verjet, kaj se ljudem vse ne dogajauser posted image
v glavnem komaj komaj sem domov prilezla, zdaj sem zbasala v sebe eno čokolado, da mi da malo energije, pa grem malo na sončka.


ful ste vsi lepi na slikicah, bom še jaz kaj poslikala in vam pošljem, ok?


aja, pa še ena ful dobra novica: moja prijateljica, tista zlata vredna, je dobila službouser posted image user posted image user posted image . ful sem vesela zanjo.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8826
   RE: novemberke 05
17.10.2007 16:32:53   
Urša
Joj, kako luštne slikice! user posted image user posted image user posted image  Jst pa skoz pozabim kaj slikat, sem čisto out iz forme. user posted image
Drugače pa pakiramo, pakiramo in pakiramo... user posted image user posted image user posted image  Kako je to dolgotrajen proces! Edina pozitivna stvar je ta, da sem se koooončno znebila 3/4 parfumov! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8827
   RE: novemberke 05
17.10.2007 17:27:18   
petarda
Res ste sončki na slikcahuser posted image ....pa Ela je res že fuuuul velikauser posted image , mi je kar malo nerodno, ker je še nisem videlauser posted image ...

....evo drgač grem pa jaz zdaj iz službeuser posted image ...

se tipkamo zvečeruser posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8828
   RE: novemberke 05
17.10.2007 19:39:39   
NinaŠ
Adam user posted image user posted image user posted image in Ada user posted image user posted image user posted image


Danes smo bili v knjižnici in si je Tina izbrala knjigico z naslovom Adam user posted image , tako da Ada, čimprej pošlji kake fotke user posted image . Res si izbira posrečene knjigice (ji dovolim, da vzame eno po svoji izbiri) - zadnjič si je izbrala Prodala bom bratca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Z user posted image sva se valjala od smeha, kako posrečen izbor.

Popoldne mi je Tina požrla kar nekaj živcev, saj je bila ful tečka user posted image . Kaže, da je v vrtcu premalo spala user posted image , glede na to, da je šla spat že mal čez 19o

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8829
   RE: novemberke 05
17.10.2007 20:14:20   
ada2
tako, otroci spijo, no, Nuša še ne, a je v postelji in bo kmaluuser posted image

slike vam pošiljam na mailuser posted image

Adamu sem zapekla risanke - traktor Tom in Snorčke, Nuši pa Tom & Jerry. Medvedek Uhec pa se še vleče doluser posted image  do Biskvitkov pa še nisem nikjer prišlauser posted image , če slučajno ima katera se toplo priporočamouser posted image



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8830
   RE: novemberke 05
17.10.2007 20:18:23   
ada2
glede srečanja: ne bit žalostne, saj se bomo na spomlad dobile. bodo otroci še malo zrasli, pa bodo še bolj zanimiviuser posted image  če pa katera želi izlet to soboto pa je še vedno dobrodošla

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8831
   RE: novemberke 05
17.10.2007 20:20:05   
ada2
za med prazniki pa meni ne bo zneslo niti na grob od babice in dedka v Velenje, ker delam oba dnevauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8832
   RE: novemberke 05
17.10.2007 20:45:34   
sharpy
Ada, a Biskvitki je risanka user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa Marku pobrala Nodija, ki mu je ful všeč user posted image


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8833
   RE: novemberke 05
17.10.2007 20:49:56   
ada2
Ada, a Biskvitki je risanka


ja, Biskvitki so taki mali psički, ki čuvajo zaklad kralja Maxa (se mizdi, da je bil Maxuser posted image ) a se ne spomniš, v času našega otroštva so bili pri Živ-žavu.



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8834
   RE: novemberke 05
17.10.2007 20:51:04   
sharpy
sploh se ne spomnim te risanke user posted image
A si iskala na muli?  Grem zdaj še jaz poiskat


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8835
   RE: novemberke 05
17.10.2007 20:52:08   
sharpy
Sem našla in dala pobirat, Ada.  Nevem ti pa povedat kdaj bo pobralo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8836
   RE: novemberke 05
17.10.2007 21:09:02   
*bubi*
Čer! user posted image

Bubi spi. Prav lušno je bilo danes v vrtcu. Se sploh več ne čudim, da pride vsak dan totalno umazan domov, predvsem kolena od trave in blata user posted image . Takoj, ko smo prišli, je namreč tekel na hrib, potem pa dol, dokler je šlo.... končalo pa se je večinoma na kolenih user posted image user posted image user posted image

Jaz vlečem večino dol na slobytes.net. Sem potegnila vse DVDje Smrkcev, ki so do zdaj izšli v Delu. Čeprav Smrkcev ne gledamo. Bolj aktualni so Bombažki, malo pa tudi Nodi. Pa všeč mi je, ker jih zapečem kot DVD in jih lahko na TVju gledamo. Naš player namreč ne podpira DivX kot večina mašin.

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8837
   RE: novemberke 05
17.10.2007 21:10:48   
ada2
user posted image user posted image user posted image  Sharpy, jaz sem iskala samo na partisu in blinku.saj ni važno kdaj bodo, glavno, da bodouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8838
   RE: novemberke 05
17.10.2007 21:15:27   
ada2
bubi če smem prosit za kak del Smrkcev? to so namreč risanke, ki so trenutno in pri Nuši. in ker na cartoonu skoraj ni več lepih risank ji raje te kažem. sem pa že 3x hotela delo kupit v torek, pa mi ni zneslouser posted image , pol sem pa modro tiho, da ne bi bila Nuša žalostna. no, saj zdaj v soboto, ko bo pa Pika Nogavička ga pa bom kupila (vprašajte me v sobotouser posted image ).

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8839
   RE: novemberke 05
17.10.2007 21:20:01   
Anonimen
Zaklepanje obsežnih debat

Nova tema

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 19.10.2007 17:03:24 >

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8840
Stran:   <<   < Prejšnja stran  350 351 352 353 [354]
Stran: <<   < Prejšnja stran  350 351 352 353 [354]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Gregorjevo - Praznovanje z otroki
Na Gregorjevo lahko spuščate ladjice, organizirate družinski dan ljubezni ali raziskujete stare ljudske običaje.