|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  668 669 670 671 [672]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:47:03   
max81
joj se rekla, da bom šla spat, zdej bm mogla pe še monka gledat

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 16776
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 22:57:25   
Nogavica
Zamima, user posted image user posted image user posted image , ti kar vrži iz sebe, kar te tišči, ti bo lažje user posted image .

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16777
   RE: NoVeMbErKe 2006
17.10.2007 23:08:09   
max81
tako zobki so oprani, zdej morm pa sam še pod tuš skočt pa bo, ampak prej do konca pogledam monkauser posted image
o zakonca, kaj bo dobrgauser posted image , kaj pa družinske aktivnosti al kok se že reče

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 16778
   RE: NoVeMbErKe 2006
18.10.2007 7:59:45   
max81
dobro jutro moje dame, vidm, da sm danes zasedla častno prvo mestouser posted image , spali smo super, sam zbudili smo se že okol pol 6huser posted image  s takim jokom, da je groza in jest po temi iščem dudo in na koncu ugotovim, da jo ima v ustihuser posted image
pofruštkali sva, no jest sm samo popila kavico, da sem prišla k sebi, tamala je zrihtana in na poti v nov spanec, saj mislim, dauser posted image , tastar prihaja počasi dam...jest pa pristavim govejo juhico, pa krompirček, bomo meli danes kr tenstanega, zraven govedino iz juhe, zdej pa še ne vem al nj zeleno solato zraven al rdeče sladko zeljeuser posted image

nč, zdej grem pa počas mal pospravljat, ker sem hotla včeraj, pa me je vse minilo, danes pa imam nov elan, dobro voljo in nič me ne vrže iz tirauser posted image user posted image user posted image ...vprašte me popoldanuser posted image

lp vse, ki ste v službi in naj vam hitro mine čpas, da se boste lahko pocrkljale pri svojih zakladkih

papa

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16779
   RE: NoVeMbErKe 2006
18.10.2007 8:00:35   
max81
Aja1 dobro jutro, upam, da nisi težko vstalauser posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16780
   RE: NoVeMbErKe 2006
18.10.2007 8:17:48   
Aja1
Dobro jutro user posted image .

Spali kar fino, le prehitro je bilo treba vstat user posted image

Max, lepo, da si že dobre volje user posted image .

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16781
   RE: NoVeMbErKe 2006
18.10.2007 8:31:25   
viv_
Dobro jutro!

Evo, še mama viv tuki, no med vami že skor babica viv user posted image . Punce, če kero kej teži, na dan z besedo... Kot najstarejša tule sem polna modrosti user posted image

Vas mam pa vse rada in samo zapomnite se - sicer klišejsko ampak res: za vsakim dežjem posije sonce user posted image

Je pa tako, če mate zdaj malo manj sreče v življenju, bo v naslednjem življenju veliko bolje. Meni je enkrat ena coprnica rekla, da je to moje zadnje življenje, da me čaka samo še nirvana. Zato mi gre pa vse tko lepo, k sem svoj delež že oddelala user posted image

Pri nas je bila tudi noč kratka. Mama viv je bila s prvo runda mam na pijači in je domov prišla ob pol 1 zjutraj...user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16782
   RE: NoVeMbErKe 2006
18.10.2007 8:59:25   
Žiga
Hot line nekoč...user posted image

LP
Ž.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 16783
   RE: NoVeMbErKe 2006
18.10.2007 9:18:28   
Aja1
ja babi viv, koliko si pa stara? user posted image  Ne seri z babi. user posted image  Imam občutek, da si mogoče tam okoli 30.

_____________________________




(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 16784
   RE: NoVeMbErKe 2006
18.10.2007 9:31:15   
viv_
Babi viv je kristusovih let user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 16785
   RE: NoVeMbErKe 2006
18.10.2007 9:36:09   
melita73
Tuki še ena babi kristusovih let. Viv, ne vem če si najstarejšauser posted image

_____________________________

Zara, 22.11.2006
Juš, 11.10. 2010

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16786
   RE: NoVeMbErKe 2006
18.10.2007 9:36:43   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Babi viv je kristusovih let user posted image


ja, to je pa mladost user posted image . Nas je nekaj kar blizu tebe user posted image

_____________________________




(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16787
   RE: NoVeMbErKe 2006
18.10.2007 9:47:39   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: melita73

Tuki še ena babi kristusovih let. Viv, ne vem če si najstarejšauser posted image


O, melitka... prepuščam ti seniornost, če je tistole zraven letnica user posted image user posted image

Fajn, da smo podobnih let... zdele tukile čvekamo, pol bomo pa lahko še na upokojenske izlete skupi hodile. user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu melita73)
Neposredna povezava do sporočila: 16788
   RE: NoVeMbErKe 2006
18.10.2007 10:14:12   
Žiga
Vprašanje, če je vse resnično, pa vseeno. Še malo za razvedrilo v tem mrzlem vremenu...user posted image

--------------------------------------------------------------------

Tole so odgovori Britank na vprašalnikih za otroško podporo pod "navedite očeta".
To so resnični odgovori s teh vprašalnikov:

1. Glede očetovstva mojih dvojčkov: oče otroka A je Jim Munson. Za očeta otroka B nisem sigurna, mislim pa, da je bil spočet isto noč.

2. Nisem prepričana, kdo je oče, ker sem bruhala skozi okno, ko si me je nepričakovano vzel od zadaj. Lahko pa vam priskrbim seznam imen moških s tiste žurke, če pomaga.

3. Ne poznam imena očeta moje deklice. Spočeta je bila na žuru na 3600 Grand Avenue, kjer sem nezaščiteno seksala z moškim, ki sem ga takrat spoznala. Spomnim se, da je bil sex tako dober, da sem omedlela. Če ga najdete, mi lahko poąljete njegovo telefonsko? Hvala.

4. Ne poznam identitete očeta moje hčere. Vozi BMW, ki ima luknjo od moje petke na opažu vrat. Mogoče lahko kontaktirate BMW servise v okolici in ugotovite, če je dal to popravit.

5. Še nikoli nisem seksala z moškim. Čakam na pismo od papeža, ki bo potrdil, da je bilo spočetje mojega sina brezmadežno in da je ponovno vstali Kristus.

6. Ne morem vam povedat imena očeta otroka A, ker me je obvestil, da bi to imelo katastrofalne posledice za britansko ekonomijo. Razpeta sem med tem, da naredim tako, da bo dobro za vas, ali tako, da bo dobro za državo. Prosim svetujte.

7. Ne vem, kdo je oče mojega otroka, saj zame vsi vojaki zgledajo enako. Lahko pa potrdim, da je bil član "Royal Green Jacket-ov".

8. Peter Smith je oče otroka A. Če boste govorili z njim, ga lahko vprašate, kaj je naredil z mojimi AC/DC CD-ji?

9. Glede na datume zgleda, da je bila moja hči spočeta v Euro Disney-u. Mogoče je pa res Magično Kraljestvo.

10. Toliko stvari v tej noči je nejasnih... Edino, kar se spomnim je, da je Delia Smith imela popoldne oddajo o jajcih. Če bi ostala doma in gledala TV namesto da sem šla na žur na Miller Drive 146, bi moja verjetno ostala
neoplojena.

11. Nisem prepričana glede identitete očeta mojega otroka; ko poješ celo konzervo fižola tudi ne moreš vedet, od katerega fižolčka si prdnil.

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 16789
   [Brisano sporočilo]
18.10.2007 10:18:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žiga)
  Neposredna povezava do sporočila: 16790
Stran:   <<   < Prejšnja stran  668 669 670 671 [672]
Stran: <<   < Prejšnja stran  668 669 670 671 [672]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Nac in Edi
photo
Svet se mi je porušil, padla sem v nezavest. Zdravnik je možu še pojasnil, da za mene bo to sicer porod, ampak za njih s...
Izgorela mama: Ko je vsega preveč ...
Čeprav vemo, da popolna mama ne obstaja, se mame hitro ujamemo v vlogo absolutne skrbnice za dobro vseh, pri čemer se po...