|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 49 50 [51]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2016
20.1.2017 15:38:14   
ewita
Da malo poročam. Včeraj mi je prvič v vozičku zaspal. Trenutno sva po sprehodu on ga z nogo cingam po kuhinji ker tudi danes spi v vozku. Če pustim vozek na miru pa takoj zvoki. Kaže da napredujeva v tej smeri.

Duda... Še vedno ne sprejme nobene, skozi jo ven meče. Je pa mpj odkril da če mu da flaško (samo silikonski nastavek) pa mali vleče kot nor in zaspi. Mi ni jasno. Stvar deluje, vendar me skrbi kolilo zraka dobi skozi tisto luknico.

Sem poskusila lok in moram pohvaliti. Se res zaposli. Sem mislila da je za malo starejše, vendar tako maha in brca ko je spodaj da je kar veselje. Sedaj joka res samo kp je lačen ali pa ko ga kakat. Kaže da ima neke težave ker vedno pred kakanjem močno joka, da ga ne morem umiriti. Ampak kot kaže napredujeva tudi tukaj. Morda mu je bilo kljub mojemu govorjenju, ukvarjanju z njim premalo. Kdo bi vedel.
Kravice pase vsaj enkrat na teden po minuto ker mu ni všeč. Ko je v naročju pa ves čas glavo drži tako nazaj in pokonci (kaj bo ko bo vrat res ok).

Res so pridni vaši sončki. Meni ne spi vec kot 4ure na noč v kosu pa še to zadnjih nekaj dni.

Kaj ve imate vsak mesec posvetovalnico? Midva sva imela šele eno in druga naju čaka februarja, ko bo že čas za ceplenje. Sem ga pa sama nekako strhtala. Sva nekje na slabih 5kg,kar je dobro kilo več kot pri kontroli.


Ps: se vam morda lahko kako pridružim skupini na fb?

(odgovor članu pikica 4)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: NOVEMBERKE 2016
2.3.2017 22:52:01   
bucka*
Zivjo!
Sicer ne vem kok ma se smisla, da tu pisem, a ce ne za drugega, pa zate ewita ;-)
Tema je cisto zamrla in tiste tri, ki smo ble se aktivne, smo se preselile v temo oktobercki, pod starsi cvekamo. Samo toliko, ce bos kdaj potrebovala kaksen nasvet... meni je fino, ker so otrocki ravno malo starejsi in vidim "kaj me caka" :-)
Upam, da uzivas s svojim sinkom in da sta ujela svoj ritem. Za fb skupino se pa ne spomnim, sprejemala je ena od clanic na forumu, ampak tudi ze dolgo ni bla aktivna. Me smo pa tu ostale, ker nismo na fb :-)

Mimogrede, kako ste punce? Se katera kaj spremlja forum? ...noname..., tjasakp, vekybel... ?

Mirno noc in lepo prihajajoco pomlad zelim vsem in vse dobro z vasimi otrocicki!!!

(odgovor članu ewita)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2017 19:35:08   
..noname..
Js občasno še spremljam tukej.
Mi smo super. Mamo pridnega fanta. Tko, da sem res srečna ker ga imam user posted image user posted image
Lepo rastemo, jemo, spimo. Vse super user posted image user posted image

(odgovor članu ewita)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2017 22:09:54   
bucka*
super ...noname...!!!

tudi naša punčka je pridna, vesela sem, da se zima bliža h koncu, da bomo lahko več zunaj! :)

lepo da si se javila, obilo veselja in crkljanja s tvojim sinkom ti želim! :)

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2017 7:49:51   
..noname..
Tega se pa tudi jaz že zelo veselim. Toooplo vreme in daljši dnevi in sprehodi in izleti. Waaaa user posted image user posted image

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: NOVEMBERKE 2016
10.7.2017 23:09:01   
MamicaVS
Mamice pozdravljene
Kot sem zasledila ste se aktivne pridružile oktobrčkom...? Ali ste bolj aktivne na FBju?

Lep pozdrav. user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: NOVEMBERKE 2016
11.7.2017 13:12:22   
ewita
Ja, so bolj tam aktivne, tule ni nobena več aktivna.

(odgovor članu MamicaVS)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: NOVEMBERKE 2016
12.7.2017 11:22:53   
pikica 4
oj,
mamicaVS me smo se pridružile oktoberkam, ker smo ostale samo mislim, da 3.

(odgovor članu ewita)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 49 50 [51]
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 49 50 [51]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?