|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  201 202 203 204 [205]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:31:43   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Zdej pa res grem, ker ve ste noreuser posted image user posted image user posted image user posted image
Nočko


NOČKO ....

JA KJE SE PA POL JUTR DOBIMO, ČE BO TLE ZAKLENJENO? user posted image  

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 5101
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:35:16   
nicolina
Evo častim vas z belokranjsko pogačo
user posted image

in deci vinčka. user posted image

Ko boste pa pršle v Semič, pa vam bom s tem tud postregla....user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5102
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:37:30   
nicolina
Gruška, a sva same ostale?

Pejva tud midve spat, veš da morava poskrbet za lepotni spanec...user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5103
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:39:40   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Zdej pa res grem, ker ve ste noreuser posted image user posted image user posted image user posted image
Nočko


NOČKO ....

JA KJE SE PA POL JUTR DOBIMO, ČE BO TLE ZAKLENJENO? user posted image  


Sej sem jest že odprla nov del user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5104
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:40:32   
scubadiver
Nicolina hvala za vinčka in kolač, zdej grem pa spat. DOst vas mam user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 5105
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:41:11   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Gruška, a sva same ostale?

Pejva tud midve spat, veš da morava poskrbet za lepotni spanec...user posted image


Ja, da se ne bojo čudl od kje tok lepi otroc, mame pa čist povožene user posted image

NOČKO!!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5106
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 23:44:38   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Gruška, a sva same ostale?

Pejva tud midve spat, veš da morava poskrbet za lepotni spanec...user posted image


Ja, da se ne bojo čudl od kje tok lepi otroc, mame pa čist povožene user posted image

NOČKO!!!!


Se podpišem....

Punce hvala vam za čudovit večer, vsaj malo sem skušala odgnati misli na prijateljico, ki preživlja težke trenutke. user posted image  
user posted image user posted image user posted image  naj čuvajo njenega otročička...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5107
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 7:55:39   
scubadiver
Dobro jutro punce,

Moj otrok še spi, jaz pa nisem mogla zaspat nazaj ko je šel moj v službo, tko da sem vam skuhala kavico user posted image

Danes grem kupit še kopalke za Lano in mogoče zase če jih bom kje dobila, pa Fredov obroč za Lanuško, potem pa počasi spakiramo za jutri user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5108
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 8:37:35   
potepinka
Jutro

no 1 dan me ni na RR pa imam 10 str za prebrat.Grem brat in odgovarjat

najprej vsi ki ste praznovali čestitke

ninocka-user posted image user posted image user posted image  zate in za tvojga bubija
nicolina-naj ga angelčki čuvajo user posted image user posted image user posted image  sploh pomislit ne smem,kako mora biti mamici
laubica  user posted image user posted image user posted image  za spanje
tantra-žal nimam nobenih vez celjski bolnišnici

srečanje-user posted image user posted image user posted image  luštne ste
dajica držim pesti za moža da dobi službo
no včeri se je spet dogajal tle na RR jaz pa sem že spala od 22-6.15  user posted image user posted image user posted image
brez zbujanja je moj sine spal
nemrak-  user posted image user posted image user posted image  super za zobke,jaz tudi čakam in gledam,ker Mark-a ful matrajo dlesni pa nič ni videt
stolček-jaz sem danes naročila pei Neckermanu trip-trap stolček,sem otroka včlanla v Kids club in dobila za vsakega 10 evrov popusta pri 1 nakupu

scuba-lepo se imej na dopustu

zdaj pa sam upam da bo poslalo da ni že zakljenjena stran


_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 5109
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 8:38:42   
Nana Liza
Joj punce kolk ste naklofale, ste čist nore? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pišem kar v "ta starga". Mi je ta novga še škoda. user posted image user posted image user posted image

Scuba  - hvala za user posted image . Lepo se imej v termah. Tam je prečudovito! A veš da imajo tam čokoladnico! Njami. Ne še hujšat! Jest se zadnje čase tudi kar redim, jem samo čokolado. Mi da tolk energije.user posted image user posted image user posted image

Glede plavanja - A se da tam tudi popit kakšen sok ali dobit vodo? Pa fajn je, da počakamo kje vsaj nekaj časa, da se ta mali ohladijo in malo osušijo od vode predno oddidemo na hladen zrak. Skratka hočem povedat, da upam, da bomo lahko umiru spile po plavanju še kakšen kofe. user posted image


Jutri imava pa cepljenje. Me je kar strah, ko mu bodo dali pikico. Tevž še spančka, preje je bil pa že pol ure pokonci. Spal je pa itak od 2h naprej v moji postelji. user posted image Prespal je od 6 ur v enem kosu.

Spet se nekaj oglaša...

Nikolina - nimam besed glede tvoje prijateljice, kako hudo user posted image .

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 5110
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 8:49:29   
Oranža
Dobro jutro

Scuba hvala za kavico....moj Timon še panča....pol greva pa mal ven oz. po opravkih.....mi imamo ful lepo sončno vremeuser posted image user posted image user posted image
Če ga kje nimate vam ga mal dam
user posted image

Gruška a češ prosim mal preverit tvoj seznam za plavanje, pa mi prosim povbej če imaš še kakšen mest fraj, k mogoče bi pa vseen mi2 pršla v Lj na plavanje. Sporoči boš.
Hvala.

No lep se mejte dons, pa ne preveč naklofat....
čav

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 5111
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 8:53:35   
Laubica
Dobro jutro-saj ste nore-kolk ste še včeraj naklofaleuser posted image user posted image user posted image
Gruška evo me- še sem vašauser posted image
Bravo Žana za zobek
Suba-uživaj še za mene se naplavaj ko me tako križ boli za znoretuser posted image
NanaLiza-super za spanje-vidim da nisem edina ki štejem urice da bi jih bilo čim več v kosuuser posted image
Nič mali kliče



_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 5112
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 9:17:57   
rozika12
Meni časa že kronično primanjkuje za računalnik. Nas je preveč v hišiuser posted image
 
Srečanje: lepo vas je bilo videt. Vsaj na fotki.
 
Ooooo, že pojemo.
 
Čau

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5113
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 9:27:00   
scubadiver
Se opravičujem, danes pa ne morem pisati ker imam mačka...


user posted image










_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 5114
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 9:30:36   
anit28
DJ!

Joj, čveke čvekaste.user posted image

Tudi mi smo po zelooo dolgem času spali 7 ur v enem kosu. Od 20.30 pa do 4ih sam ob 1.30 se je nekaj oglašal pa sem ga vzela v mojo postlo (ati je na službeni poti v Švici) in pol je pa do 4ih potegnu. Bravo Urbiuser posted image .

Upam, da ta spanec ni bil le posledica včerajšnjega cepljenja. Je bil drugič cepljen. Sem se spovlna, da se mu je spanec pokvaril po prvem cepljenju in zdaj upam, da se bo spet nazaj obrlno. Drugač je bil pa zelo priden, je pediatrinjo sam mal grdo pogledal, ko ga je špiknila, dva pred njim sta se pa tok jokala.
Nas je pa še sestra mal stehtala in zmerla pa je težak 7150g in dolg 65,5cm.

Me pa zanima, kolk rižolinota daste v mleko, tiste , ki to delate?

Pa Žana čestitke za zobek, mi ga pa kr še čakamo.

Nicolina tut jaz pošiljam user posted image  ubogemu in držim pestke,da starši to premagajo.

Mi pa smo dobili za darilo od kolegov tak stolček, je od CAM-a.
user posted image


Nisem ga še stestirala, mi zgleda pa fajn, ker ga lohk brez težav neseš kamor koli.

Tok za enkrat, pridne bote pa lep dan s soncem obsijan!!!


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 5115
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 9:35:33   
potepinka
anit 28-jaz dam rižolino v flaško zvečer 3 merice od mleka (HIPP)

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu anit28)
Neposredna povezava do sporočila: 5116
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 9:52:11   
mama11
Babe čvekaste, še dobro, da je sonce, ko ste se pa včeraj tako spucale.

Ribežn - pred časom je ena obesila fotko steklenega ali plastičnega ribežna (mislim, da v obliki ribice). Jaz odtlej gledam po štacunah, kje bi našla kaj podobnega, pa imajo samo kovinske. Kje se da dobit takšnega?

 Manca, user posted image  za moževo službo. Javi, kako se bo izšlo. Zakaj da noge v luft med dojenjem, nimam pojma. Moja se najraje zavali na hrbet, glava je postrani in priklopljena, potem se pa razteguje in občasno zacvili kot mlad mucek. Pa jim pustimo njihove užitke user posted image .

Gruška, super, mi se odpravljamo v Ikeo čez par tednov in si ti lahko izvidnica - kakšen (predvidevam, da ga zagotovo imajo) prostor za nego otroka imajo? In ja, sem prebrala, da imaš ti previjalnico v prtljažniku user posted image , ampak pogledaš pa lahko vseeno, kajne.
 
Nemrak, Žana, čestitke za zobek. A dojiš? Kako to deluje z zobmi? user posted image
 
Debeluška, Laubica, ne se kregat. Debeluška ima prav, ampak Laubica ni nič slabega mislila.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5117
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 9:59:27   
krtkova
Sori, malo se vmešavam v vaš čvek.
Sem scubina prijateljica (zato vem za vas) in vam sporočam, da se dobijo steklena strgala v Mercator tehniki v Črnučah. Sem sicer včeraj kupila zadnje 3 na polici, ampak menim, da jih imajo še, ker sem že za scubo vzela pred časom kao zadnjega s police. Imam pa informacijo, da jih je načeloma res nemogoče dobiti.

no, lep pozdrav


(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 5118
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 10:01:58   
scubadiver
O draga krtkova si se le oglasila user posted image  Sem ravno hotela napisat da je Lana včeraj dobila tak steklen strgalnik v dar in da se bom pozanimala kje je bil kupljen. Hvala ti še enkrat za darilo, sploh ker vidim kako težko jih je dobiti user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 5119
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 10:04:17   
barika
, barika a res?? Pa sej js 4 mesce starga ne morm kr pustit in jaz telovadit... ga morm met non-stop na oceh al pa v rokah. A je to misljen za starejse ?

Aja, moj moz je v bolniski- zarad prsta. in je sicer doma sam kaj ko ne more niti Tjasa dvignt, kaj sele da bi ga previl al pa kej... Se kruha si ne more odrezat in hlac zapet... mam zdej 2


bom vprašala ono ko je hodla, pa ti povem, zakaj ji ni blo všeč

sej pa je lahko brez hlač, tolk boljš za tebe user posted image (aja, nista samauser posted image user posted image )
 
pa ka ste ve čist user posted image user posted image , sama pri seb sem rekla, da ne napišem nič, dokler ne pade stran 200, ka pa zdej, a nej čakam, da se odprejo novembrke 2 del????
 
manca, držim pesti, za tvojga, da dobi službo (pa pri nas tudznamo postlo peglat...še posebi moški so experti v temuser posted image user posted image user posted image )
 
a se ne zaklene pri 250???, ja no sej, koker ste čveke, potem bo to že v petekuser posted image
 

 

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5120
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 10:41:30   
tintin
No, stekleno strgalo sem jaz na srečo dobila v dar od sodelavke. Ona ima 3 otroke in mi je podarila spalno vrečo in strgalouser posted image
Sicer pa, res ste čvekiceuser posted image user posted image Aja, jaz sem vedno "v zasedi" - skrita.
Še nekaj, glede srečanja. Sem razmišljala včeraj, ko sem šla spat - Šk. Loka bi bila primerna le če bo lepo vreme in toplo, ker notri pri Homanu ni dovolj placa. Kaj naredimo v primeru slabega vremena? Se spet dobimo pri nas v Qlandii?? Ker tole vreme je pa res 2much...user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5121
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 10:55:52   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: barika

a se ne zaklene pri 250???, ja no sej, koker ste čveke, potem bo to že v petekuser posted image   

 


Zaklene se uradno pri 200. Oktoberke so zaklenili celo pri 199 strani. me smo jim pa mal pobegnile. Po mojem takoj ko bo kak moderator opazil dobimo ključavnico user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5122
   RE: Novembrske levinje 2007
19.3.2008 11:13:40   
Jančika_
Moderatorji imamo kdaj pa kdaj tudi kakšno urico počitka, recimo ponočiuser posted image . Zdaj pa zaklepam.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 5123
Stran:   <<   < Prejšnja stran  201 202 203 204 [205]
Stran: <<   < Prejšnja stran  201 202 203 204 [205]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
6 pravil za prvi obisk novorojenčka
Ko mamica in očka prineseta malo dišečo štručko domov iz porodnišnice, se zanju začenja povsem novo obdobje in v tem čas...