|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odlog vpisa v 1. razred
20.3.2019 14:53:43   
Michonne RR
Zdravo.

Mene pa zanima ali ste oz. boste tisti starši katerih otrok septembra še ne bo dopolnil šest let otroka vpisali v 1. razred?

Prosim tudi za kakšne izkušnje tistih, ki ste že šli skozi to. Hvala.

Pozdravček.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odlog vpisa v 1. razred
25.3.2019 18:02:11   
mini86
mi smo prestavili šolanje lansko leto..tudi za sekundo mi ni žal in bi to ponovila še 10000x

velikokrat je bilo komu žal ker je dal otroka prehitro v šolo, ne poznam pa nobenega ki bi mu bilo žal ker so šolanje prestavili..

če imate možnost prestavitve kar brez strahu nadaljujte zastavljeno

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odlog vpisa v 1. razred
28.4.2021 10:10:25   
ninakorosec
Defenitivno se v šolo ne mudi, dati otroku več časa za igro, dobišljijo sponatanost nikakor ne mora škodit


https://crnuce.si

< Sporočilo je popravil ninakorosec -- 28.4.2021 10:11:49 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Gregorjevo - Praznovanje z otroki
Na Gregorjevo lahko spuščate ladjice, organizirate družinski dan ljubezni ali raziskujete stare ljudske običaje.
BLOG: Od hiše do hiše, od vrat do vrat ...
Včasih se mi zdi, kot da je tudi pust postal instanten. Hitro po kostum v najbližjo trgovino, malo naokrog po sladkarije...