|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odpiranje v 20. tednu
25.11.2018 13:12:09   
lillith82
Zivjo.Imam sledec problem.Pred 5 dnevi na morfologiji, mi je bil ugotovljen skrajsan maternicni vrat 15mm, z lijakom. Od takrat lezim v bolnisnici, strogo lezim in jemljem Estimo.Vrat se vztrajno krajsa in danes ga ni vec :( odprta sem 3mm. :( Cakam kaj se bo zgodilo in zraven norim, ker ne vem kaj naj pricakujem.Je katera imela iste tezave in ji je uspelo obdrzati nosecnost do varnih tednov? Otrok ima 370g, lepo se razvija, le na zunanje zivljenje se ni pripravljen :(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odpiranje v 20. tednu
27.11.2018 10:04:31   
Michonne RR
Živijo,
sicer sama nimam takšne izkušnje, je pa imela prijateljica podobno izkušnjo z dvojčki in je bilo na koncu vse ok.
Verjamem, da ti je zelo hudo ampak poskusi obdržati pozitivne misli.
Držimo pesti, da bo vse ok user posted image

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odpiranje v 20. tednu
18.12.2018 7:44:12   
laura13 RR
Malo povprašajte, mislite, da je res Estima pravo zdravilo, eni ga baje dajejo za odpiranje, tako sem slišala?

(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odpiranje v 20. tednu
6.1.2019 8:37:35   
lillith82
Estima je v redu. Ocitno pri meni deluje, v kombinaciji s pocivanjem, ker sem prilezla ze v 27 teden, kljub crnim napovedim :)

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu laura13 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odpiranje v 20. tednu
17.1.2019 9:15:49   
lillchy123
ŠE MALO IN BOŠ NA VARNI STRANI. SREČNO, DRŽIM PESTI!

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...